A VW service employee measures the tread depth of a VW car

Saugiau kelyje: inspekcinė techninė priežiūra ir kita techninė priežiūra jūsų automobiliui.

Jūsų Volkswagen atiduoda jums viską. Duokite mums tik kelias minutes, kad mes suteiktumėme šiek tiek laiko jam. Šiame puslapyje jūs sužinosite daugiau apie priežiūrą, inspekcinės techninės priežiūros intervalus ir apie tai, kas jos metu daroma.

Inspekcinės techninės priežiūros intervalai ir apimtys

„Atliktina techninė priežiūra?“

Priklausomai nuo automobilio komplektacijos ir eksploatacijos sąlygų, jūsų automobilio inspekcinei techninei priežiūrai taikomas arba fiksuotas, arba lankstus intervalas. Nesvarbu, ar up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan ar kitas Volkswagen automobilis – visi svarbūs jūsų automobilio saugumo aspektai bus patikrinti dirbtuvių profesionalų. Automobilio diagnostikos sistema aptinka gedimus automobilio elektronikoje. Pasiteiraukite realiuoju laiku dėl jūsų inspekcinės techninės priežiūros intervalų ir apimčių.

A woman and a VW service employee talking about the inspection of her car

Kada reikia atlikti kitą techninę priežiūrą?

Inspekcinė techninė priežiūra apima visus techninės priežiūros darbus, kurių reikia jūsų automobilio eksploataciniam saugumui ir eismo saugumui. Sužinokite čia, kas tiksliai tikrinama inspekcinės techninės priežiūros metu, pradedant nuo elektronikos, variklio ir pavarų dėžės bei baigiant važiuokle ir kėbulu.

Mūsų techninės priežiūros įvykiai skiriami į įvykius su alyvos keitimu (pvz., intervalinė techninė priežiūra) ir įvykius be alyvos keitimo (pvz., inspekcinė techninė priežiūra).

Čia keli pavyzdžiai:

Laikydamiesi šių intervalų, jūs išsaugosite jūsų Volkswagen eksploatacinį saugumą ir vertę. Be to, jūs turėsite naudos iš „LongLife“ mobilumo garantijos: mūsų techninės pagalbos ir pagalbos eismo įvykio atveju paslauga lieka nemokama, jei laikomasi nurodomų techninės priežiūros modulių.

Paslaugos jūsų Volkswagen automobiliui

Mūsų originaliosios paslaugos sukurtos specialiai jums ir jūsų Volkswagen automobiliui. Gaukite maksimumą iš patyrusių inžinierių patirties ir naujausios techninės įrangos. Sužinokite patys!