• Speciali kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo56 080 € su PVM*
  • Nuvažiuojamas atstumas, atitinkantis kliento poreikius:515 km
  • Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/val.:5,4 sekundės
  • Įkrovimo laikas namuose (pilnas):7 h 30 min min.

Tvaraus vairavimo malonumas

Nuo 0 iki 100 km/val. per maždaug 6,2 sekundės, nulinės CO2 emisijos važiuojant emisijos – su naujuoju ID.4 GTX nebereikia leistis į kompromisus, norint važiuoti tvariai. Pajuskite visiškai elektrinio keturiais ratais varomo ID.4 sportiškumą įveikdami didelius atstumus. Naujasis ID.4 GTX. Sportiškas kaip GTI, patogus kaip SUV ir tvarus kaip ID.

Visi varantys ratai

Visų varančiųjų ratų pavara – visiems, kurie mėgsta sportišką vairavimą bet kokiu oru.

VW ID.4 GTX visible in red from the side. Standing on the side of the road in front of mountains, woman with snowboard walks towards it

Dizainas

Išskirtinis: standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodos blizgios oro įsiurbimo grotelės ir charakteringi šviečiantys elementai, įmontuoti aerodinaminiame priekiniame buferyje – elektrinis mobilumas dar niekada neatrodė taip sportiškai.

VW ID.4 GTX in red from the front. Drives on country road in front of snow-capped mountains

Našumas

Su dviem ID.4 GTX varikliais nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėsite per maždaug 6,2 sekundės.

Elektros energija verta išskirtinio dizaino

--:--

Technologijos

SUV vairavimo malonumas

Keliaukite bet kokia danga. Sportinė ID.4 GTX visų varančiųjų ratų pavara nuveš jus ten, kur reikia. Variklio galia prireikus perduodama visiems keturiems ratams. Parinktys, kurias nustato išskirtinis „Traction“ 1 važiavimo režimas, užtikrina puikų sukibimą ir neleidžia nukrypti nuo važiavimo juostos net ir esant pažliugusiai ar slidžiai dangai.

 

1 Važiavimo režimo parinktys padeda tiek, kiek leidžia sistemos funkcijos.

Dizainas

Itin sportiškas

Naujasis ID.4 GTX rodo, koks kvapą gniaužiantis gali būti elektrinis mobilumas: futuristiniai 20 colių išskirtinio GTX dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, ID.4 būdingas juodas stogas, stoginės bagažinės bėgeliai ir juodos blizgios oro įsiurbimo grotelės. Stogo rėmas ir C statramsčio apdaila yra išskirtinio antracito atspalvio. Dar vienas akcentas – elegantiška šviesos juosta tarp priekinių žibintų ir Volkswagen“ logotipo. Dėl užrašo GTX priekyje ant sparno ir bagažinės su difuzoriaus apvadais, nudažytais pilka metalo spalva, šis ID.4 atrodo išties sportiškai. Ir visa tai – standartinė įranga.

Nenorite laukti, kad įsigytumėte ID.4?

Pasirinkite iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas

Keliaukite dar toliau