Volkswagen visureigiai

Plačiausia modelių gama klasėje

Susipažinkite su Volkswagen visureigių šeima. Kad ir koks Jūsų gyvenimo būdas, joje atrasite sau tinkantį visureigį. Kiekvienas sukurtas taip, kad Jus įkvėptų, atvertų naujų galimybių ir suteiktų saugumo jausmą. Mūsų mažieji visureigiai suteiks Jums pasitikėjimo savimi siekti platesnių horizontų, vidutinio dydžio visiškai patenkins šeimos poreikius, o dideli visureigiai tiks norintiems suderinti viską ir dar šiek tiek daugiau.

Maži visureigiai – krosoveriai

T-Cross, Taigo ir T-Roc

Išskirtiniu charakteriu ir pasitikėjimu trykštantys T-Cross, Taigo ir T-Roc yra nedideli visureigiai, kuriuos tiesiog norisi vairuoti. Universalūs ir kompaktiški mūsų mažieji visureigiai ypač populiarūs ir tam yra priežastis – naujausios technologijos ir daugiau erdvės, palyginti su bet kuriuo vidutiniu sedanu. Mūsų krosoveriai traukia akį ryškiu stiliumi ir plačiomis suasmeninimo galimybėmis, dėl šių savybių jų neįmanoma nepastebėti.

T-Cross

T-Cross visureigiui sunku pasakyti „ne“ – vos išvydę trokšite šio automobilio. Tai sau lygių neturintis kompaktiškas visureigis, kuriame dera dėmesį kaustantis stilius ir funkcionalus dizainas. Pažangiausios ryšio technologijos ir jis – neprilygstamai universalus, sukurtas taip, kad kiekvienos kelionės tikslą pasiektumėte su polėkiu.

Naujasis Taigo

Taigo išties ypatingas – tai pirmasis SUV-kupė stiliaus visureigis Volkswagen modelių gamoje. Kompaktiškų visureigių šeimoje jis yra tarp T-Cross ir T-Roc, o struktūra panašus į T-Cross, tik ilgesnio kėbulo ir gerokai nuožulnesnės bei grakštesnės stogo linijos. Išskirtinai dėmesio skirta šio automobilio technologijoms, stiliui ir suasmeninimo galimybėms.