• Kaina nuo34 000 € su PVM
  • Bagažo skyriaus talpa700-760 litrai
  • Variklio galia110-180 kW (150-245 AG)
  • Sąnaudos5,2-9,0 l/100 km

Pasiruošęs viskam

Ilga ratų bazė, papildomai siūloma 7 sėdimųjų vietų konfigūracija ir galimybė tempti iki 2,5 tonos sveriančią priekabą. Su Allspace atsiveria naujos galimybės. Šis automobilis tiems, kas mėgsta būti kelyje. 

Konfigūratorius

Naujasis „Allspace“ turi daugybę privalumų. Štai trys svarbiausi iš jų:

Two children sit in the interior of a Tiguan Allspace Elegance: a girl in the second row of seats, a boy in the third row.

Erdvumas

Viskas ten, kur turi būti

Graphic shows how IQ.Drive Travel Assist works in the Tiguan Allspace.

„IQ.DRIVE Travel Assist“

Nauja pirmyn varanti jėga 

A man leans against the hood of a white Tiguan Allspace R-Line, the LED matrix headlights and light bar on.

Priekiniai IQ.LIGHT LED matricos žibintai

Dinamiška išvaizda neakinant kitų eismo dalyvių.

Išorė

Užtikrintą laikyseną suteikiantys dizaino sprendimai

Naujasis „Allspace“ žavi išskirtiniu stiliumi: pirmiausia į akis krinta išraiškinga radiatoriaus grotelėmis papuošta priekinė dalis ir elegantiški žibintai. Šios detalės stipriai asocijuojasi su prabangių automobilių segmentu. Visi siūlomi lengvųjų lydinių ratlankiai pabrėžia automobilio sportiškumą, o „Elegance“ įrangos komplekte esantys tamsiai raudoni galiniai LED žibintai ir vientisa atšvaito juosta paryškina tvirtai atrodančią galinę dalį. Išraiškingas naujojo „Allspace“ charakteris palieka neblėstantį įspūdį. Modelio pavadinime greta „Tiguan“ atsiradęs žodis „Allspace“ suteikia galingajam SUV dar daugiau solidumo.

Komfortas

Viskas yra ten, kur turi būti

Iš pradžių apsipirkti mieste, paskui pasiimti iš mokyklos atžalas, o vakare nuvažiuoti su bičiuliais prie ežero? Jokių problemų. Erdviame salone vietos galvai ir kojoms netrūks įsitaisius ne tik ant priekinių, bet ir ant galinių sėdynių. Vietos sočiai pakaks visiems keleiviams ir svarbiausiems jų daiktams. Sulankstomosios antros eilės sėdynės ir papildomai siūloma trečia eilė leidžia pertvarkyti automobilio interjerą pagal poreikius. Pavyzdžiui, galima užimti visas sėdimąsias vietas ir vežti septynis žmones, sulankstyti visas sėdynes ir panaudoti maksimalų krovinių skyriaus tūrį arba pasirinkti tarpinį variantą. Viską sprendžiate patys. „Allspace“ erdvės išdėstymą galima keisti taip, kaip tik patinka.

 

Nenorite laukti, kad įsigytumėte Allspace?

Pasirinkite iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.