VW Taigo

Naujasis Taigo

 Daugiau nei -2000 € nuolaida

 Daugiau nei -2000 € nuolaida

  • Kaina nuo19 990 € su PVM
  • Bagažo skyriaus talpa438 litrai
  • Variklio galia70-110 kW (95-150 AG)
  • Sąnaudos5,4-6,1 l/100 km

  Ryškus charakteris. Kiekvieną dieną.

  Naujasis Taigo skirtas madas diktuojančioms asmenybėms. Tai automobilis žmonėms, kurie linkę patys formuoti aplinkinių nuomonę, o ne sekti kitų pavyzdžiu. Tiems, kurie išsiskiria ne tik stiliumi, bet ir tvirtu charakteriu. Jiems svarbus gebėjimas pastebėti išskirtinumą kasdieniuose dalykuose.

  Naujasis Taigo turi daug privalumų. Artimesnei pažinčiai štai trys iš jų:

  R-Line

  R-Line įranga pabrėžia Jūsų vairuojamo Taigo sportišką charakterį, o tai pastebės ir aplinkiniai.

  VW Taigo Interior: view of the digital cockpit and multifunction steering wheel

  Digital Cockpit

  Pagal poreikius nustatomame ekrane rodoma svarbiausia informacija.

  VW Taigo: Woman sits in driver's seat in parked car and looks at smartphone

  App-Connect belaidė sąsaja

  Atsipalaiduokite leisdamiesi į kelią ir naudodamiesi išmaniuoju telefonu. Nuo šiol nebereikės jokio laido.

  Išorės dizainas

  Akį traukiantis sportiškumas

  Naujajame R-Line komplektacijos Taigo modelyje montuojamos aukščiausios kokybės įranga, komfortas ir technologiniai sprendimai garantuoja sportiškų automobilių mėgėjams patrauklią išskirtinę išvaizdą bei interjero stilių.

  Interjeras

  Akimirksniu matomi svarbiausi duomenys

  Kelyje svarbiausia matyti pagrindinę informaciją. Digital Cockpit skaitmeninio prietaisų skydelio didelės raiškos 8 colių (20,32 cm) spalvotame ekrane standartiškai rodomi tokie įprasti duomenys, kaip greitis ir nuvažiuotas atstumas. Digital Cockpit Pro technologija leidžia 10,25 colių (26,04 cm) ekraną nustatyti pagal individualius poreikius. Pavyzdžiui, galite pasirinkti stebėti pagalbinių vairavimo sistemų veikimą arba navigacijos ir grojamos muzikos derinį. Ir visa tai – su patrauklia grafika ir animacija. 

  #SuTaigo

  Kaip visureigis, naujasis Taigo netikėtumus paverčia dar labiau stebinančiais ir panaikina stilių bei kasdienybę skiriančią ribą. Natūralu, kad tą patį galima pasakyti apie tris naujus atlikėjus, kurie savo muzikinius klipus kūrė pasitelkę naująjį Taigo. GHEIST, Yugen Blakrok ir Chris James demonstruoja, ką reiškia įpūsti gyvybės į savą stilių.

  --:--

  Komfortas

  Išnaudokite savo išmaniojo telefono galimybes

  Papildomai siūloma App-Connect sistema užtikrina patogų naudojimąsi programėlėmis ir visomis telefono funkcijomis.1,2 Muzika, naujienų pranešimai, žemėlapiai ir audioknygos – viską galima perkelti tiesiai į multimedijos sistemos ekraną, todėl vairuotojui nebereikia nuleisti akių nuo kelio. Susieti telefoną galima naudojantis Apple CarPlay™, Google plėtojama Android Auto™ arba MirrorLink® platformomis. Itin patogus yra Apple CarPlay™ ir Android Auto™ belaidis jungiamumas naudojantis papildomai siūlomomis Discover Media ir Discover Pro3 navigacijos sistemomis arba Ready 2 Discover4 radiju. App-Connect sistemą galima įsigyti ir aktyvuoti vėliau naudojantis automobilio multimedijoje įdiegta In-Car Shop5 elektronine parduotuve.

  1. Siūloma tik drauge su Ready 2 Discover radiju arba Discover Media ir Discover Pro navigacijos sistemomis. App-Connect funkcija su laidu veikia modeliuose su Composition radiju.

  2. App-Connect sistema suderinama su Apple CarPlay™, Android Auto™ ir MirrorLink® technologijomis. Siekiant užtikrinant saugumą, automobiliui važiuojant gali būti naudojamos tik sertifikuotos programėlės. Ne visos programėlės yra siūlomos visoms trims platformoms. Technologijos naudojimo galimybės skirtinguose regionuose yra nevienodos. Informaciją apie suderinamus Apple CarPlay™ išmaniuosius telefonus galima rasti adresu https://apple.com/de/ios/carplay/, Android Auto™ įrenginiams – https://android.com/intl/de_de/auto/ ir MirrorLink® – https://mirrorlink.com/.

  3. Life, Style ir R-Line komplektacijoms siūloma papildoma įranga.

  4. Life komplektacijai siūloma papildoma įranga.

  5. Norint užsisakyti We Upgrade įrangą reikalinga Volkswagen ID vartotojo paskyra, galiojanti We Connect sutartis ir pagrindinio naudotojo tapatybės patvirtinimas. Tai reiškia, kad vartotojo paskyra turi būti susieta su konkrečiu automobiliu. Transporto priemonė turi atitikti norimos įrangos diegimui keliamus techninius reikalavimus. Pagrindinis naudotojas siūlomus produktus gali apžiūrėti In-Car Shop platformoje naudodamasis multimedijos sistema arba We Connect internetinėje parduotuvėje adresu shop.volkswagen-we.com. Įsigyjant In-Car Shop erdvėje arba We Connect internetinėje parduotuvėje siūlomą įrangą galima atsiskaityti nurodytais mokėjimo būdais. Įsigijus ir aktyvavus naują įrangą We Upgrade sistema tampa prieinama bet kuriam vairuotojui, tačiau negali būti perkelta į kitą transporto priemonę.