Sužinokite daugiau apie Volkswagen akumuliatorių techninės priežiūros paslaugas, mūsų siūlomus produktus ir raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Akumuliatoriaus techninė priežiūra

Akumuliatoriaus techninė priežiūra

A service employee checks the VW battery – Volkswagen car batteries

Volkswagen akumuliatoriai suteiks jūsų automobiliui tiek energijos, kiek reikia. Jei nesate tikri, ar jūsų automobilio akumuliatoriaus įkrova pakankama, mes mielai jį patikrinsime. Ar jums reikia naujo akumuliatoriaus? Jokių problemų! Pasiūlysime jums tinkamiausią ir pasirūpinsime jo sumontavimu arba keitimu.

An overview of Volkswagen starter batteries

Originalūs Volkswagen akumuliatoriai

Energingai kelionių pradžiai

Ko reikia, kad jūsų transporto priemonė būtų pasiruošusi leistis į kelią? Energijos iš akumuliatoriaus! Nusilpęs akumuliatorius yra dažniausia priežastis, kodėl automobilis neužsiveda, tad labai svarbu, kad jis būtų kokybiškas ir reguliariai tikrinamas.

 • Mūsų automobilių akumuliatorių apžvalga

  Kokie yra akumuliatorių tipai?

  • EFB/EFB+ akumuliatoriai:
   EFB (angl. „Enhanced Flooded Battery“ = optimizuoti rūgštiniai akumuliatoriai su skystu elektrolitu) akumuliatoriai pasižymi ilga tarnavimo trukme ir mažu savaiminiu išsikrovimu, todėl puikiai tinka automobiliams, kuriuose įdiegta automatinio paleidimo ir išjungimo technologija „Start/Stop“.
  • AGM akumuliatoriai:
   AGM (angl. „Absorbent Glass Mat“ = akumuliatoriuje esantis rūgštinis tirpalas sugeriamas ir laikomas stiklo pluošto lakštuose) akumuliatoriai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir yra montuojami automobilio viduje. Jie puikiai tinka transporto priemonėms, turinčioms daug elektra valdomos įrangos komponentų, tokių kaip šildomos sėdynės ar oro kondicionierius.
  • Švino-kalcio akumuliatoriai:
   Techninės priežiūros nereikalaujantys švino-kalcio akumuliatoriai (= tradiciniai rūgštiniai akumuliatoriai ) pasižymi ilgaamžiškumu ir dažniausiai naudojami automobiliuose be „Start/Stop“ technologijos.
  • EFB/EFB+ „Economy“ akumuliatoriai:
   Ketverių metų amžiaus ar senesniam jūsų Volkswagen automobiliui galime pasiūlyti ekonomiškus akumuliatorius, tinkančius modeliams su „Start/Stop“ sistema: tai yra šiek tiek modifikuoti standartiniai komponentai, pasižymintys patvirtinta Volkswagen kokybe ir atitinkantys esamą automobilio rinkos vertę.

  Mūsų siūlomų akumuliatorių kainas galite sužinoti susisiekę su jūsų Volkswagen atstovuAtidaryti nuorodą

  Elektrinių automobilių starterio akumuliatoriai

  Ar žinojote, kad elektrinėse transporto priemonėse be aukštos įtampos baterijos montuojamas ir starterio akumuliatorius?

 • „Start/Stop“ technologiją turinčių automobilių akumuliatoriai

  Trumpai apie mūsų EFB ir EFB+ akumuliatorių privalumus:

  • Pritaikyti veikti su „Start/Stop“ sistema:
   Šie aukšta kokybe pasižymintys akumuliatoriai yra pritaikyti dažnesniam variklio paleidimui automobiliuose su automatine „Start/Stop“ technologija ir idealiai tinka jūsų Volkswagen.
  • Didelis našumas:
   Dėl aukštos kokybės medžiagų ir didesnio nei įprastuose akumuliatoriuose švino kiekio, kuris padeda patenkinti didelį energijos poreikį.
  • Efektyvesnis energijos sunaudojimas ir įkrovimas:
   Tai užtikrina paviršinio aktyvumo anglies priedai, esantys tik EFB+ akumuliatoriuose.
  • Ilga tarnavimo trukmė:
   Maži energijos nuostoliai užtikrina ilgaamžiškumą, taip pat šiems akumuliatoriams nereikalinga papildoma priežiūra – nereikia papildyti vandens ar tikrinti elektrolito.
  • Didelis atsparumas šalčiui:
   Patikimai veikia esant iki -25 °C oro temperatūrai.

  Be EFB ir EFB+ akumuliatorių suteikiamų privalumų, mūsų siūlomi AGM akumuliatoriai taip pat pasižymi šiais privalumais:

  • Daugiau galios:
   Džiaukitės didesne galia ir didesniu įkrovimo ciklų skaičiumi.
  • Užtikrintas saugumas:
   Palyginti su EFB/EFB+ akumuliatoriais, AGM starterio akumuliatoriai yra atsparesni korozijai, rūgšties tirpalas mažiau sluoksniuojasi. Akumuliatoriuje esančią rūgštį visiškai sugeria stiklo pluošto lakštai, taip išvengiant bet kokio nuotėkio – tai ypač svarbu, nes šie akumuliatoriai montuojami tik automobilio viduje, pavyzdžiui, bagažinėje.
Detailed view of a VW starter battery

DUK apie starterio akumuliatorius

A VW starter battery

Akumuliatorių grąžinimas ir perdirbimas

Ar jums reikia naujo akumuliatoriaus, bet nesate tikri, ką daryti su senuoju? Ar panaudotas akumuliatorius gali būti perdirbtas? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite čia.

Mūsų teikiamos akumuliatorių priežiūros paslaugos

Jei domitės mūsų teikiamomis akumuliatorių priežiūros paslaugomis, esame pasirengę jums padėti.