Asmuo sėdi ant vairuotojo sėdynės stovinčiame „T-Cross“ su atidarytomis durelėmis ir žiūri į mobilųjį telefoną
1

„VW Connect“ ir „We Connect“ įjungimas

„VW Connect“ ir „We Connect“ įjungimas

Sutaupyti laiką, gauti informaciją ir visada likti atsipalaidavusiu – visa tai tik nustatymo klausimas. Išmanieji „VW Connect“ ir„ We Connect“ pagalbininkai žino Jūsų asmeninius įpročius ir palengvina gyvenimą, kai esate labai užsiėmę. Įsitikinkite patys.

Keli žingsniai, kad automobilis būtų prijungtas prie tinklo

Atkreipkite dėmesį į tai, kad norint visapusiškai pasinaudoti funkcijomis, reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra ir atskira sutartis su Volkswagen AG“ dėl mobiliųjų prijungtinių paslaugų naudojimo.

--:--

Taip savo Volkswagen galėsite naudoti „VW Connect“ arba „We Connect“

Toliau pateikta instrukcija padės etapas po etapo užbaigti aktyvinimo procesą, kad galėtumėte prisijungti prie savo Volkswagen“.

„Volkswagen“ taikomoji programa

Volkswagen“ taikomosios programos atsisiuntimas

Naudokitės visais „VW Connect“, „We Connect“ ir „Car-Net“ privalumais vienoje taikomojoje programoje. Tiesiog atsisiųskite Volkswagen“ taikomąją programą į savo išmanųjį telefoną ir susiekite su savo Volkswagen“.

Volkswagen“ taikomosios programos atsisiuntimas iš „App StoreAtidaryti nuorodą

Volkswagen“ taikomosios programos atsisiuntimas iš „Play Store“Atidaryti nuorodą

Vaizdas „Passat“ automobilio viduje, kuriame sėdi 4 keleiviai ir žiūri į informacijos ir pramogų sistemą, taip pat į panoraminį pakeliamąjį ir stumdomąjį stoglangį

Always on su duomenų paketu iš „Cubic Telecom“

Pasirūpinkite, kad Jūsų Volkswagen“ būtų greitasis internetas – paprastai ir aiškiai

Jus taip pat gali sudominti

Prijungtinės paslaugos. Taip savo Volkswagen“ paversite prijungiamu automobiliu.

„VW Connect“ ir „We Connect“ paslaugos. Čia rasite sąlygas ir paketus.

Turite klausimų? Čia rasite greitus atsakymus arba asmeninę konsultaciją apie mūsų skaitmenines paslaugas.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.

Norint naudotis „VW Connect“ / „We Connect“ funkcijomis, Jums reikia turėti Volkswagen“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu bei slaptažodžiu prie „VW Connect“ / „We Connect“. Be to, reikia sudaryti atskirą „VW Connect“ arba „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ internete adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“). „VW Connect Plus / We Connect Plus“ atveju, per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba per Volkswagen“ taikomąją programą ir naudotis paslaugomis visu sutartu nemokamu laikotarpiu.

„VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ klientams: naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis leidžia integruotas interneto ryšys. Norėdami naudotis internetiniu radiju, WLAN viešuoju interneto prieigos tašku ir „Alexa“ (jeigu yra), galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi naudotojai ir transporto priemonės keleiviai. Informacija apie sąlygas, kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu vw.cubictelecom.com. Internetiniu radiju, WLAN viešuoju interneto prieigos tašku ir „Alexa“ (jeigu yra) galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugų funkcijomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).

„We Connect“ ir „We Connect Plus“ klientams: naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis leidžia integruotas interneto ryšys. „Streaming“ paslaugų ir kai kurių „In-Car“ taikomųjų programų bei WLAN prieigos taškų naudojimui galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi naudotojai ir transporto priemonės keleiviai. Informacija apie sąlygas, kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu vw.cubictelecom.com. Šiomis paslaugomis galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).

Jei norite naudoti nemokamą Volkswagen“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.     Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis priklauso ir nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laikotarpį. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos rasite adresu connect-shop.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifus teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.