Prieinamas jau netrukus 

Dėl didelės modelio paklausos Europoje gamybos užsakymų priėmimas nutrauktas iki tolesnės informacijos pateikimo. Išsamesnės informacijos kreipkitės į savo artimiausią Volkswagen automobilių saloną.

Veža viską

Prieš daugiau nei 70 metų, kai stigo transporto priemonių, šis automobilis buvo problemos sprendimas. Šiandien „Transporter 6.1“ furgonas yra kaip niekad našus. Didelio krovinių skyriaus aukščio, talpus automobilis su moderniomis vairuotojo asistavimo sistemomis pasirūpina, kad Jūs, Jūsų darbuotojų komanda ir medžiagos kasdien sėkmingai pasiektumėte darbo vietą.

Transporter važiuoklė

Naujoji ikona

Ypatingas

Jo vardas išlieka tarsi programa

Jau daugiau nei 70 metų į rinką tiekiamą furgono modelį naudoja amatininkai, pervežimo ir techninės priežiūros paslaugas teikiančios įmonės. Anksčiau, kai trūko transporto priemonių, jis buvo praktiškas sprendimas, o dabar jo vardu vadinama visa transporto priemonių klasė. Todėl, kad šio automobilio paskirtis visada buvo ir yra – kuo geriau atlikti darbą.

Apgalvota iki smulkmenų

Visos savybės
Polo Roof Pack

Caravelle aksesuarai

Suteikite savo Transporter šiek tiek išskirtinumo. Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!

Kitas žingsnis