Passat Variant

Gamykla užsakymų daugiau nebepriima. Turime platų modelių, kuriuos galite įsigyti nors dabar, pasirinkimą.

  • Bagažo skyriaus talpa650 litrų
  • Variklio galia110–200 kW (150–272 AG)
  • Sąnaudos4,6–7,1 l/100 km

Lydėjo kartas. Laikas kitai. Passat Variant.

Esate labai užsiėmęs žmogus, dažnai keliaujate verslo reikalais ir dar organizuojate šeimos kasdienį gyvenimą? Tuomet jums taip pat svarbu turėti lankstų automobilį. Kad ir ką sumanytų jūsų šeima ar jūs, Passat Variant dalyvauja jūsų sumanymuose. Tačiau jis ne tik pribloškia savo gerai žinomu įvairiapusiškumu, bet ir tuo pačiu metu stebina aukšto lygio komfortu.

Passat Variant yra daug išskirtinių pranašumų. Čia iškart pastebimi pirmieji trys:

Passat bagažo skyrius su nulenkta vientisa galine sėdyne

Bagažo skyriaus koncepcija

Passat Variant yra tikras erdvėlaivis.

IQ.LIGHT – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai

Dinamiška neakinanti išvaizda.

Specialusis modelis R-Line Edition

Jūsų endorfinai pamils šį automobilį. Jūsų šeima taip pat.

Passat „IQ.LIGHT“ – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai „R-Line“
Passat Variant „R-Line Edition“ 3/4 priekiu

Komfortas

Passat Variant yra tikrasis erdvėlaivis

Passat Variant vairuotojai dažnai teigia, kad jo bagažo skyrius – lyg gimnastikos salė. Gerai, galbūt tai ne visai tiesa, tačiau jo pakrovimo erdvės koncepcija iš tikrųjų puiki:

  • Iki 650 litrų bagažo skyriaus talpa
  • Nulenkus galinę sėdynę – iki 1780 litrų
  • Kintamos padėties bagažo skyriaus grindys bazinėje komplektacijoje
  • Papildoma komplektacija: bėgeliuose tvirtinamas įtempiamasis diržas, perstumiamos bagažo skyriaus grindys ir pakrovimo krašto apsauga iš nerūdijančiojo plieno
  • Pasirinktinai: galinis dangtis su atidarymu ir uždarymu elektra bei mygtuko paspaudimu valdomas bagažo skyriaus uždangalas

1 Šiame paveikslėlyje parodyti automobiliai ir įranga atskiromis detalėmis gali skirtis nuo realios vokiškos tiekimo programos. Iš dalies pavaizduota papildoma įranga, tiekiama už papildomą kainą. Duomenys nėra susiję su atskiru automobiliu ir nėra sudedamoji pasiūlymo dalis, jie skirti tik įvairiems automobilių tipams palyginti.

Nenorite laukti, kad įsigytumėte Passat Variant?

Pasirinkite Passat Variant iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Dizainas

Dinamiška išvaizda. Neakinant.

Pasirinktinė IQ.LIGHT sistema – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai dėl dinamiškai reguliuojamų tolimųjų šviesų šviečia neakindamos kitų.1 Priklausomai nuo važiavimo situacijos, atskiri šviesos diodų segmentai tikslingai įjungiami ir išjungiami šviesos paskirstymo tikslais.

Nesvarbu, ar važiuojate dieną mieste, vakare užmiesčio keliu ar automagistrale blogomis oro sąlygomis: jūsų IQ.LIGHT – matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai prisitaiko. Tai suteikia galimybę važiuoti be įtampos ne tik jums, bet ir visiems, kurie važiuoja prieš jus arba artėja priešpriešiais.

1 Sistemos veikimo ribose

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.

 

 

 

* Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Volkswagen Leasing pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 27 022 EUR su PVM vertės automobilį ir pradinė įmoka, mokama pardavėjui būtų 15% (4053 EUR), lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė 35% (9 457 EUR), ridos apribojimas – 18 000 km per metus, metinė kintama palūkanų norma – 2,39 % (kai kintanti bazinė palūkanų norma yra 3 mėn. EURIBOR – 0 %, marža – 2,39 %), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 250,00 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 216,96 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,75%, mėnesio įmoka – 257,98 EUR/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 25 341,29 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.