Visiškai elektrinis ID.5 GTX su dviejų elektros variklių ir visų varančiųjų ratų pavaros sistema

  • Speciali kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo56 080 € su PVM*

Tvarumas, paliekantis įspūdį

Dviejų elektros variklių ir visų varančiųjų ratų pavaros sistema, atletiška kupė išvaizda ir kvapą gniaužianti akceleracija: pajuskite galingą elektrinės pavaros dinamiką vairuodami ID. automobilį, kai harmoningai dera atsakingas vairavimas ir vairavimo malonumas. 

Raudonas Volkswagen ID.5 GTX dinamiškai važiuoja kalnų keliu. Galinės dalies, ratų ir šono vaizdas.

Dviejų elektros variklių ir visų varančiųjų ratų pavaros sistema

Sportiško vairavimo malonumas trokštantiems retkarčiais leistis menkai pramintais takais ir pasiekti vietas, į kurias asfalto keliai neveda.

Kupė dizaino bruožai

Naujasis ID.5 GTX iš minios aiškiai išsiskiria ne tik jėgą pabrėžiančiu dizainu, kiekviena jo detalė taip pat atspindi sportišką charakterį.

Volkswagen ID.5 GTX vidaus vaizdas. Matyti salono apdaila, vairas, priekinės sėdynės ir pedalai. Keleivio vietoje sėdi jauna moteris.

Erdvus salonas

Sumaniai suprojektuotas, itin erdvus bei atviras salonas suteikia daugiau laisvės ir vietos viskam, kas Jums gali būti svarbu. 

Techninė priežiūra

Jūsų ID.5 GTX priežiūra

Šiame puslapyje rasite naudingos informacijos apie ID.5 GTX techninę priežiūrą ir automobilio patikrą. Sužinokite, kada reikia atlikti automobilio techninę priežiūrą, ir paskaitykite daugiau apie techninės apžiūros apimtį.
Ar jau girdėjote apie „+tyres“ padangas? Jūsų ID.5 GTX šios padangos yra sumontuotos jau standartinėje įrangoje. Daugiau informacijos apie privalumus rasite čia.

Sužinokite daugiau

Išorė

--:--

Aiški komunikacija

Naujasis ID.5 GTX nuo pirmo žybsnio gali suspindėti ryškiausiomis šviesomis dėl naujoviškos IQ.LIGHT technologijos. Šių žibintų sistemos matricos technologija leidžia nepertraukiamai važiuoti įjungtomis tolimosiomis šviesomis, neakinant kitų eismo dalyvių1. Elegantiška žibinto juosta tęsiasi tarp patrauklios formos LED matricos žibintų ir Volkswagen logotipo. O tai, kas daro įspūdį priekyje, savaime suprantama, turi atsispindėti ir galinėje dalyje: į paketą įeina papildomai užsakomi 3D efekto LED galiniai žibintai su animuotomis stabdžių šviesomis ir integruotu dinaminiu posūkio signalu, kuris greitu šviesos srauto judesiu nurodo Jūsų pasirinktą kryptį.

1 Neviršijant sistemos ribų.

Technologijos

Sportinio vairavimo pojūtis

GTX reprezentuoja kvapą gniaužiančią elektrinės pavaros dinamiką, kuri suteiks aštrių potyrių. Vis dėlto visų pirma GTX reiškia sportiškumą. Norite išties tvirtai laikytis kelyje? Naujasis ID.5 GTX leidžia tai padaryti – papildomai galima pasirinkti sportinę pakabą su ypač standžiai sureguliuotomis spyruoklėmis, amortizatoriais ir stabilizatoriais. Papildomai pasirenkamas progresyvusis vairo mechanizmas leidžia tiksliau valdyti automobilį ir geriau jį jausti, ypač vairuojant dinamiškai ar važiuojant vingiuotais keliais.

Interjeras

Naujoviškas būdas bendrauti

Naujasis ID.5 GTX su Jumis bendrauja šviesos signalais. Interaktyvi ID. Light technologija pasitinka įsėdus į automobilį, o navigacijos nuorodas, duomenis iš informacinės pramogų sistemos bei pagalbinių sistemų perteikia šviesos signalais, kurie padeda geriau orientuotis eisme. Šviesų animacija taip pat iliustruoja stovėjimo vietos paiešką. Šią sistemą lengva stebėti tiesiog akies krašteliu, todėl galite sutelkti visą dėmesį į kelią. Be to, kai naudojatės valdymo balsu funkcija, technologija ID. Light intuityviai ir jausmingai bendrauja, vizualiu grįžtamuoju ryšiu reaguodama į Jūsų balsą. Kai išlipsite iš savo ID.5 GTX, jis atsisveikins šviesų signalu.

Suteikti ID.5 GTX dar daugiau savito charakterio galite pasirinkę vieną iš 30 galimų standartinio  apšvietimo spalvų, kuri švelniai apšvies automobilio saloną, prietaisų skydą, mobiliojo telefono dėklą ir dureles. Foninį apšvietimą – šiltesnių arba šaltesnių tonų – rinkitės Jūs.

Test drive

Ar norėtumėte išbandyti naująjį ID.5 GTX gyvai?

Test drive

Ar norėtumėte išbandyti naująjį ID.5 GTX gyvai?

Young woman sitting on the driver's seat in a red VW ID.5 GTX. Mountain panorama in the background.

Tiesiog pasiūlykite mums pageidaujamą bandomojo važiavimo datą, o mes pasirūpinsime, kad Jūs susitiktumėte su savo Volkswagen.

Užsisakykite bandomąjį važiavimą dabarAtidaryti nuorodą

Jūsų namų įkrovimo stotelė: ID. Charger