--:--

Kodėl Volkswagen“ vairuotojai gali tikėtis šiek tiek daugiau?

Pradedant gamyba Vokietijoje, baigiant klasėje pirmaujančia technologija ir 5-erių metų garantija. Volkswagen“ vairuotojai tikisi šiek tiek daugiau. Taigi ką iš tikrųjų reiškia „daugiau“?

1. Daugiau klasėje pirmaujančių elektrinių automobilių naujovių

Nenutylant kalboms apie keturis labai laukiamus Volkswagen“ elektrinius automobilius, pasitikite šviesesnę ateitį, kadangi leidžiamės į elektrinių transporto priemonių vairavimo erą.

2. Daugiau sumanumo suteikiančios pažangios technologijos

Užtikrinsime, kad iki 2030-ųjų autonominis vairavimas būtų plačiai prieinamas, kol šiuo metu novatoriškos pagalbos vairuotojui sistemos, technologijos ir skaitmeninės paslaugos nustato ateities vairavimo standartus.

3. Daugiau pasirinkimų suteikianti personalizavimo galimybių įvairovė

Siūlome funkcijų, įrangos, priedų ir apdailos įvairovę, iš kurios galite rinktis norėdami suasmeninti bet kurį Volkswagen“ automobilį.

4. Daugiau pasitikėjimo suteikianti didesnė ateities vertė

Volkswagen“ automobilių rinkos vertė yra didelė, o tai reiškia, kad gausite daugiau pinigų, kai ateis laikas parduoti.

5. Daugiau ramybės dėl 5-erių metų garantijos ir 8-erių metų garantijos elektrinio automobilio akumuliatoriui

Geriausia klasėje Vokietijos inžinerija žengia koja kojon su geriausiu klasėje patikimumu. Štai kodėl teikiame visapusišką 5-erių metų garantiją visam mūsų asortimentui ir 8-erių metų garantiją elektrinių automobilių akumuliatoriams.

6. Daugiau skaidrumo užtikrinantys priežiūros planai ir kainodara

Ilgesni techninės priežiūros intervalai, skaidrios kainos. Be to, įgaliotasis platintojo tinklas leidžia pasitikėti, kad jūsų Volkswagen“ yra patikimose rankose.

7. Daugiau pagalbos suteiksianti bent 3 metų nemokama pagalba kelyje

Jei nutiktų kažkas blogo, tiesiog paskambinkite mums. Kad ir kur bebūtumėte, atvyksime jums padėti.

8. Daugiau mobilumo su nemokamu pakaitiniu automobiliu, skiriamu per pirmuosius 3 apsilankymus servise

Gavę savo naująjį automobilį, taip pat gausite kuponų, kuriuos galėsite iškeisti į nemokamus pakaitinius automobilius per pirmuosius tris apsilankymus servise.

9. Daugiau laiko su priežiūros kamera

Skaitmeninis patvirtinimas dėl papildomų remonto darbų, nustatytų apsilankymo servise metu, siunčiamas kaip vaizdo įrašas į jūsų el. paštą arba telefoną – taip sutaupysite laiko.

Suprantate, ką turime omenyje?

Jei esate pasirengę tikėtis daugiau, pasikalbėkite su savo vietiniu Volkswagen“ atstovu šiandien arba naršykite mūsų modelių asortimentą.