id.4

Visiškai elektrinis ID.4

  • Kaina nuo40 862 € su PVM
  • Į klientą orientuota ridos atsargaPure & Pure Performance: 230-340 | Pro Performance: 360-520 km
  • Ridos atsarga (spartusis įkrovimas per 30 min.)Pure & Pure Performance: 150 | Pro Performance: 320 km
  • Įkrovimo laikas namuose (visas)7 h 30 min.
  • Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100Pure: 10,9 | Pure Performance: 9,0 | Pro Performance: 8,5 s
  • Pasauliometų automobilis 2021

  ID.4 paskelbtas „Pasaulio metų automobiliu 2021“

  „Pasaulio metų automobiliu 2021“ tapo Volkswagen“: pasaulio automobilių apdovanojimuose elektrinis ID.4 įveikė gausybę stiprių konkurentų ir pelnė prestižinį titulą. Apdovanojimus kasmet teikia daugiau 90 šios srities žurnalistų iš 24 šalių.

  Komisija išskyrė draugiškumą aplinkai be tiesioginių emisijų ir inovatyvias ID.4 funkcijas, pavyzdžiui, papildytos realybės projekcinį ekraną.

  (Šaltinis: www.worldcarawards.com)

  Sukurta didingiems žygiams

  Nauja revoliucinė erdvės koncepcija, suteikianti jums laisvę. Elektroninės sistemos, kurios įkvepia. Ir lengvas intuityvus naudojimasis, dėl kurio viskas taip paprasta. Naujasis ID.4: galingas kaip visureigis, tvarus kaip ID.

  Palaiko, sujungia ir atveria naujas galimybes

  id.4 charge

  Inovatyvios elektroninės sistemos

  Patogiai nuvažiuokite į biurą ryte, pakeliui užvežkite vaikus į mokyklą ir vakare grįžkite namo – jokių nepatogumų įkrovus akumuliatorių tik kartą1. Galite rinktis iš 52 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pure“2 modelyje ir 77 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pro“ įrangos modelyje kartu su iki 125 kW („Pure“2) ir iki 150 kW („Pro“) galia.

   

  1 Į klientą orientuota ID.4 „Pro Performance“ ridos atsarga: 360–520 km. Važiuojant realiomis sąlygomis, faktinė galima ridos atsarga skiriasi priklausomai nuo važiavimo stiliaus, greičio, komforto ar papildomos įrangos naudojimo, aplinkos temperatūros, keleivių skaičiaus ir krovinio svorio, taip pat nuo vietovės reljefo. Faktinė galima ridos atsarga yra tik orientacinis vidurkis konkrečiam automobiliui ir atspindi 80 % mūsų klientų pasiektą metinį vidurkį. Apatinė intervalo riba taip pat apima važiavimą greitkeliu vidutiniu greičiu ir vairavimą esant žemai temperatūrai žiemą.
  2 Bus įtraukta vėliau.

  Įrengta jūsų įrangai

  Ar jūsų pomėgiui reikalinga išplėstinė įranga? Ar daug transportuojate dėl darbo specifikos? ID.4 tai ne bėda – pasirenkama vilkties sija skirta kroviniams iki 750 kg (be stabdymo sistemos) arba 1 000 kg (su stabdymo sistema)1. Jei šiuo metu vilkties sijos jums nereikia, galite lengvai sulankstyti ją po buferiu atlikę kelis paprastus veiksmus.

  1 12 % paaukštėjimas.

  Dangiški vaizdai

  Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Labas, ID., parodyk man žvaigždes“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

  Dizainas

  Funkcionalumas pačioje gražiausioje formoje

  Į fantastiško dizaino koncepciją susijungia miesto visureigis ir kompaktiškas automobilis – naujasis ID.4 puikiai atspindi, koks patrauklus gali būti elektromobilis. Su tobulos formos 18 colių1 arba pasirenkamais nuo 19 iki 21 colių lengvojo lydinio ratlankiais, stogo bėgeliais papildomam bagažui, rekonstruotomis durų rankenėlėmis geresnei aerodinamikai, pasirenkamomis 3D LED galinių žibintų grupėmis su dinaminiais posūkio signalais ir dar vienu labai ypatingu akcentu – pasirenkama apšvietimo linija, kuri driekiasi priekyje ir gale prie naujai sukurto Volkswagen“ logotipo.

  1 Bus pristatyta vėliau.

  Komfortas

  Dangiški vaizdai

  Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Hello ID., show me the stars“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

  Dar daugiau apie ID.4

  ID.4 žavi savo intelektualia ir galinga išvaizda. Vairuotoją, keleivius ar tiesiog praeivius.

  Visos savybės
  --:--

  Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

  Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

  Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

  ID App screen

  Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

  ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

  Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

  Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

   

   

  Kitas žingsnis

  Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

  Naujovė! 5 metų garantija

  Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

  Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

  1
   Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
  2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

  Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

  Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

  Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

  Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

  Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.