Atraskite „We Connect“
1
Atraskite „We Connect“
1
Atraskite „We Connect“
1

Tiesiog palaikykite ryšį. Naudokite „We Connect“ paslaugas ir servisą.

Atraskite „We Connect“

Pasiruošę kitai mobiliųjų internetinių paslaugų kartai: didžioji dalis naujausių Volkswagen“ modelių nuo 2021 m. yra paruošti naudoti su „We Connect“. Dėl stacionariai sumontuotos „eSIM“ kortelės Jūsų Volkswagen“ iškart gali būtų prijungiamas prie interneto. Tuo pačiu, naudodami „We Connect“ taikomąją programą galite sujungti savo išmanųjį telefoną su savo Volkswagen“ automobiliu ir naudotis tam tikromis transporto priemonės funkcijomis bei matyti informaciją apie transporto priemonės būseną. Susipažinkite su „We Connect.1“ ryšio pasiūlymais

Pasiekite kelionės tikslą labiau atsipalaidavęv

Sužinokite apie eismą realiuoju laiku ir pasikliaukite geriausio maršruto nuoroda. Su mūsų išmaniaisiais padėjėjais pasieksite savo kelionės tikslą labiau atsipalaidavę.

Sužinoti daugiau

Taip aktyvuosite ir naudosite „We Connect“

Čia sužinosite, kaip per taikomąją programą „We Connect“ aktyvinti mobiliąsias paslaugas internetu.

3
2.
Degalų sąnaudos, l/100 km: kombinuotos 1,4 - 1,3; elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 12,6 - 12,2; CO₂ emisija, kombinuota, g/km: 32 - 30; efektyvumo klasė: A+

Taikomosios programos „We Connect“ atsisiuntimas

Naudokitės visais „We Connect“ ir „Car Net“ privalumais vienoje mobiliojoje programėlėje. Tiesiog parsisiųskite „We Connect“ mobiliąją programėlę savo išmaniajame telefone ir sujunkite su savo Volkswagen.

„We Connect Start“ – ID. automobilių šeimai

„We Connect Start“ – visiškai elektrifikuota, visapusiškai prijungta prie tinklo sistema
3
4.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 15,4-13,5 (kombinuotos); CO2 emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+

Visiškai elektrifikuota, visapusiškai prijungta prie tinklo 

Raskite įkrovimo stotelę, naudokitės realiuoju laiku pateikiama informacija arba sušildykite automobilio saloną dar sėdėdami prie pusryčių stalo: „We Connect Start5“ sujungs Jus su Jūsų „ID.“ modeliu ir informacijos pasauliu. Namuose, kelyje, visoje Europoje.

„In-Car“ parduotuvė ir „In-Car“ taikomosios programos – tai veikia

Būdamas „We Connect“, praktiškas funkcijas ir paslaugas galite įsigyti ir parsisiųsti tiesiai savo informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje. Taip, kaip esate pratę su savo mobiliuoju telefonu. Net ir „We Connect Plus“ licenciją savo automobiliui galite visiškai paprastai pratęsti „In-Car“ parduotuvėje ir dar metus arba dvejus galite naudotis visa mobiliųjų „We Connect“ paslaugų pasiūla.

--:--

Volkswagen teisės atsisakymas

1.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO₂ emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO₂ emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO₂ emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO₂ emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

5.
Norint naudotis „We Connect” paslaugomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su „Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Perdavę automobilį turėsite per 90 dienų priregistruoti automobilį per „We Connect ID.“ taikomąją programą, kad galėtumėte naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamo galiojimo laiką.
Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. „Volkswagen AG“ padengia su tuo susijusias tinklo duomenų perdavimo išlaidas Europoje.
Jei norite naudotis nemokama „We Connect ID.“ taikomąja programa, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Atsižvelgiant į šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laiką. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo „Volkswagen“ partnerį. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
6.
Norint gauti „We Upgrade“ produktus, jums reikalinga „Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, galiojanti „We Connect“ sutartis ir jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, Jūsų transporto priemonėje turi būti atitinkamam produktui reikalingos techninės funkcijos ir aparatinė įranga. Transporto priemonei skirtus „We Upgrade“ produktus pagrindinis naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje. Norint įsigyti mokamų produktų, „We Connect“ internetinėje parduotuvėje galima pridėti mokėjimo būdą, „In-Car“ parduotuvėje galite rinktis išankstinį apmokėjimą. Įsigytos ir aktyvintos „We Upgrade“ funkcijos lieka transporto priemonėje, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there