Nauja pasitikėjimo savimi forma

Dėl dar ryškesnės išvaizdos, aukštesnės kokybės, naujoviško dizaino salono ir patobulintų techninių savybių naujasis T-Roc trykšta pasitikėjimu savimi ir pabrėžia savo stiprų charakterį.

Volkswagen T-Roc salonas, vaizdas iš priekinės keleivio sėdynės į vairuotojo sėdynę ir prietaisų skydą su daugiafunkciu vairu bei informacijos ir pramogų sistema

Stiprybė, sklindanti iš vidaus

Baltos spalvos Volkswagen T-Roc R-Line dinamiškai važiuoja sankryžoje, vaizdas iš šono

Stiprus charakteris su naujais elementais

Paveikslėlyje pavaizduota, kaip Volkswagen T-Roc veikia „Travel Assist“ sistema.

Paslaugus Jūsų kelionių palydovas

Išorė ir salonas

Savimi pasitikintis žvilgsnis

Tiek priekinė, tiek galinė naujojo T-Roc dalis sukuria pritrenkiantį įspūdį dėl naujo žibintų šviesų dizaino. Charakteringi LED dienos žibintai ir modernūs tamsinti galiniai žibintai jau iš tolo prikausto dėmesį. Papildomai pasirenkamos apšviestos radiatoriaus grotelės dar labiau pabrėžia įspūdingos priekinės dalies išvaizdą. Kiti išskirtiniai akcentai – foninis apšvietimas salono priekyje ir logotipo projekcija su SUV simboliu apšviečia zoną šalia vairuotojo durelių ir sukuria užburiantį efektą atidarius dureles. Modernūs tamsiai raudonos spalvos galiniai žibintai papildo automobilio dizainą ir yra siūlomi su papildomai pasirenkamais dinaminiais posūkių žibintais, kuriuose judanti šviesos juostelė nurodo pasirinktą kryptį.

Ryšis ir informacijos bei pramogų sistema

Stebėkite svarbiausią dalyką: kelią

Standartiniame naujojo T-Roc skaitmeniniame „Digital Cockpit“ prietaisų skydelyje su 20,3 cm (8 colių) spalvotu ekranu, pasižyminčiu patrauklia grafika, rodoma visa Jums svarbi informacija. Naudodamiesi daugiafunkcio vairo mygtukais, prietaisų skydelyje galite patogiai pasiekti garso sistemos, telefono ar pagalbinių vairavimo sistemų funkcijas.  Taip pat galite rinktis papildomai užsakomą „Digital Cockpit Pro“1 prietaisų skydelį – su 26,04 cm (10,25 colio) didelės raiškos ekranu jis suteikia plačias individualios konfigūracijos ir papildomų rodmenų galimybes, pavyzdžiui, galite matyti navigacijos žemėlapį prietaisų skydelyje tiesiai už vairo.

1 Standartinė T-Roc įranga nuo Style įrangos lygio.

Technologijos ir pagalbinės sistemos

Ryškus akcentas: išmanioji šviesa

Nesvarbu, kada keliaujate: dieną ar naktį, esant geroms ar blogoms oro sąlygoms, IQ.LIGHT LED matricos priekiniai žibintai, papildomai montuojami T-Roc modelyje nuo Style įrangos lygio, suteikia geresnį matomumą. Posūkio apšvietimo sistema „Dynamic Light Assist“ padeda gerai apšviesti vingiuotus kelius, o priešinga kryptimi artėjančių automobilių vairuotojai neakinami net ir tada, kai įjungtos tolimosios  šviesos1 – atskiri pažangios žibintų sistemos LED segmentai užtikrina geresnį šviesos paskirstymą ir yra specifiškai įjungiami arba išjungiami, priklausomai nuo važiavimo situacijos. Tai padidina ne tik Jūsų, bet ir kitų eismo dalyvių saugumą.

1 Neviršijant sistemos veikimo ribų.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.1

1 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.