Mėlynos „VW ID.4“ transporto priemonės vaizdas iš šono, galima matyti du kalbančius žmones galinėje „VW ID.3“ dalyje
1,4

Mobilusis saugumas Jūsų pusėje

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,4; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Mobilusis saugumas Jūsų pusėje

Važiuojant nuleido automobilio padangą? Aktyvavus techninės pagalbos iškvietimo skambutį5 Jūsų „ID.“ automobilyje, pagalba jau bus pakeliui. Net jei Jūsų elektromobilis užregistruos nelaimingą atsitikimą, Jumis bus visiškai pasirūpinta. Mobilusis saugumas gali būti toks patogus.

Skambinimo skubios pagalbos numeriu paslauga Jūsų „ID.“ automobilyje 

Jei Jūsų „ID.“ užregistruoja rimtesnį eismo įvykį, pagalba automatiškai iškviečiama per skambinimo skubios pagalbos numeriu sistemą „eCall“, kuri yra privaloma Europos Sąjungoje, o visi svarbūs duomenys perduodami artimiausiam bendrajam pagalbos centrui. Be to, Jūsų transporto priemonėje esančiu SOS mygtuku galite rankiniu būdu paskambinti pagalbos centrui. Tuomet skambučių centras Jus aptarnaus asmeniškai5. Šia paslauga galite naudotis ir tada, jei nesate aktyvavę „We Connect“. Todėl nelaimės atveju Jums bus suteikta pagalba.

Vaizdas iš apačios į „VW ID.4“ elektromobilio su panoraminiu stikliniu stogu prietaisų skydelį, vairuotojo sėdynėje sėdintis vyras naudojasi viršutinėje konsolėje esančiais valdikliais
Vaizdas pro šoninį „VW ID.3“ langą į moterį, naudojančią išmanųjį telefoną

Techninės pagalbos iškvietimo skambutis Jūsų „ID.“ 

Gedimo atveju savo „ID.“ bet kuriuo metu galite suaktyvinti pagalbos kelyje paslaugą 5. Daugelyje Europos šalių. Vieno mygtuko paspaudimu būsite automatiškai sujungtas su skambučių centru, kuris Jums pateiks konkrečias veiksmų rekomendacijas arba atsiųs Volkswagen“ serviso darbuotojus. Jei esate sudaręs „We Connect“ sutartį, Jūsų transporto priemonės duomenys bus perduoti automatiškai.

6.
Mobiliosios „We Connect“ internetinės prijungtinės paslaugos naudoja 2G/3G/LTE mobiliojo ryšio tinklus. Nuo 2020 m. tinklo teikėjai palaipsniui išjungia 2G/ 3G ryšio tinklus. Nuo to momento gali pablogėti mobiliųjų prijungtinių paslaugų kokybė.

„Travel Assist“ su duomenimis iš daugybės šaltinių Jūsų „ID.“ automobilyje 

Pasirenkama „Travel Assist“ su duomenimis iš daugybės šaltinių 7 gali nuolat nukreipti Jūsų „ID.“ į eismo juostos vidurį arba į pageidaujamą liniją, automatiškai išlaikant nustatytą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių8. Be to, „Travel Assist“ stebi aplinkinį eismą ir, Jums pageidaujant, padeda persirikiuoti greitkelyje. Kartu su „We Connect“ ir atitinkamu papildomu susitarimu dėl duomenų iš daugybės šaltinių, taip pat galima naudoti užmiesčio keliuose, kuriuose yra tik viena eismo juosta.9

„VW ID.5“ automobilyje esančio važiavimo asistento „Travel Assist“ schema
4,10
10.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Jus taip pat gali sudominti