Mėlynos „VW ID.4“ transporto priemonės vaizdas iš šono, galima matyti du kalbančius žmones galinėje „VW ID.3“ dalyje
1,4

Mobilusis saugumas Jūsų pusėje

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,3; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

Mobilusis saugumas Jūsų pusėje

Važiuojant nuleido automobilio padangą? Aktyvavus techninės pagalbos iškvietimo skambutį5 Jūsų „ID.“ automobilyje, pagalba jau bus pakeliui. Net jei Jūsų elektromobilis užregistruos nelaimingą atsitikimą, Jumis bus visiškai pasirūpinta. Mobilusis saugumas gali būti toks patogus.

Skambinimo skubios pagalbos numeriu paslauga Jūsų „ID.“ automobilyje 

Jei Jūsų „ID.“ užregistruoja rimtesnį eismo įvykį, pagalba automatiškai iškviečiama per skambinimo skubios pagalbos numeriu sistemą „eCall“, kuri yra privaloma Europos Sąjungoje, o visi svarbūs duomenys perduodami artimiausiam bendrajam pagalbos centrui. Be to, Jūsų transporto priemonėje esančiu SOS mygtuku galite rankiniu būdu paskambinti pagalbos centrui. Tuomet skambučių centras Jus aptarnaus asmeniškai5. Šia paslauga galite naudotis ir tada, jei nesate aktyvavę „We Connect“. Todėl nelaimės atveju Jums bus suteikta pagalba.

Vaizdas iš apačios į „VW ID.4“ elektromobilio su panoraminiu stikliniu stogu prietaisų skydelį, vairuotojo sėdynėje sėdintis vyras naudojasi viršutinėje konsolėje esančiais valdikliais
Vaizdas pro šoninį „VW ID.3“ langą į moterį, naudojančią išmanųjį telefoną

Techninės pagalbos iškvietimo skambutis Jūsų „ID.“ 

Gedimo atveju savo „ID.“ bet kuriuo metu galite suaktyvinti pagalbos kelyje paslaugą 5. Daugelyje Europos šalių. Vieno mygtuko paspaudimu būsite automatiškai sujungtas su skambučių centru, kuris Jums pateiks konkrečias veiksmų rekomendacijas arba atsiųs Volkswagen“ serviso darbuotojus. Jei esate sudaręs „We Connect“ sutartį, Jūsų transporto priemonės duomenys bus perduoti automatiškai.

6.
Mobiliosios „We Connect“ internetinės prijungtinės paslaugos naudoja 2G/3G/LTE mobiliojo ryšio tinklus. Nuo 2020 m. tinklo teikėjai palaipsniui išjungia 2G/3G judriojo ryšio tinklus. Nuo to momento mobiliosios internetinės paslaugos gali suprastėti.

„Travel Assist“ su duomenimis iš daugybės šaltinių Jūsų „ID.“ automobilyje 

Pasirenkama „Travel Assist“ su duomenimis iš daugybės šaltinių 7 gali nuolat nukreipti Jūsų „ID.“ į eismo juostos vidurį arba į pageidaujamą liniją, automatiškai išlaikant nustatytą greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių8. Be to, „Travel Assist“ stebi aplinkinį eismą ir, Jums pageidaujant, padeda persirikiuoti greitkelyje. Kartu su „We Connect“ ir atitinkamu papildomu susitarimu dėl duomenų iš daugybės šaltinių, taip pat galima naudoti užmiesčio keliuose, kuriuose yra tik viena eismo juosta.9

„VW ID.5“ automobilyje esančio važiavimo asistento „Travel Assist“ schema
10,4
10.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,5–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
4.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

5.
Tik ID. modeliams, kurie yra su bent 3.0 programinės įrangos versija.
7.
Pasirenkama speciali įranga „ID.“ modeliams, kuriuose įdiegta bent 3.0 programinė įranga, buvo pristatyta.
8.
Sistemos ribose.
9.
Pagalbinė vairavimo funkcija „Travel Assist su duomenimis iš daugybės šaltinių“ gali būti naudojama tik sistemos ribose ir neviršijant maksimalaus transporto priemonės greičio. Tik vairuojantis asmuo yra atsakingas už apdairų, atsakingą vairavimą ir visada turi būti pasirengęs įjungti pagalbinę funkciją. Kai funkcija įjungta ir norima atgauti transporto priemonės kontrolę, tereikia atlikti kokį nors vairavimo veiksmą. Pagalbinę funkciją galima bet kada įjungti ir išjungti paspaudus daugiafunkcinio vairo mygtuką. Norėdami pirmą kartą įjungti paslaugą „Travel Assist su duomenimis iš daugybės šaltinių“, turite turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir galiojančią „We Connect“ sutartį (daugiau informacijos rasite čia: https://www.volkswagen.lt/lt/sujungiamumas-ir-mobiliosios-paslaugos/sujungiamumas/we-connect/aktyvavimo-instrukcija.html). Be to, reikia sudaryti atskirą sutartį dėl duomenų iš daugybės šaltinių, t. y. dalijimosi internetiniais duomenimis. Pristačius transporto priemonę, turite 90 dienų, kad aktyvuotumėte „Travel Assist su duomenimis iš daugybės šaltinių“ internetinę funkciją. Pasibaigus šiam laikotarpiui, pradinis naudojimosi internetine dalimi laikotarpis prasideda automatiškai. Pasibaigus pradiniam naudojimosi laikotarpiui, turite galimybę pratęsti terminą už tam tikrą mokestį.Internetinė „Travel Assist“ funkcija veikia šiose šalyse: Belgijoje, Bulgarijoje, Danijoje, Vokietijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Šiaurės Airijoje, Airijoje, Italijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir Kipre. „Travel Assist“ su duomenimis iš daugybės šaltinių“ internetinė funkcija gali būti naudojama tik mobiliojo telefono tinklo aprėpties ribose ir su atitinkamais privatumo nustatymais, ją bet kada galima išjungti „We Connect ID.“ taikomoje programoje ir apsilankius „myVolkswagen“. Internetinėmis funkcijomis, t. y. naudoti duomenis iš daugybės šaltinių, galima dėl transporto priemonėje integruoto interneto ryšio. Volkswagen AG“ padengia su tuo susijusias tinklo duomenų perdavimo išlaidas Europoje. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laiką. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
13.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje nukrypsta dėl vairavimo būdo, greičio, komforto/šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus/krovinio dydžio ir topografijos.