A woman stands next to her red VW Cabriolet – summer tyres

Vasarinės padangos

Mūsų vasarinės padangos ir ratų su padangomis komplektai užtikrins lėtesnį natūralų dėvėjimąsi ir mažesnes degalų sąnaudas šiltuoju metų laiku, o mūsų siūlomos priežiūros paslaugos suteiks daugiau ramybės.

Ratų ir padangų priežiūros paslaugos

Ratų ir padangų priežiūros paslaugos

A service employee looks at the wheels of a blue VW car – Wheel and Tyre Services

Įsibėgėjus pavasariui, reikėtų pakeisti automobilio padangas į vasarines, o pasinaudoję mūsų teikiama ratų ir padangų saugojimo paslauga galite ir atlaisvinti daugiau vietos savo garaže. Mes pasirūpinsime profesionaliu jūsų žieminių ratų saugojimu, taip pat atliksime padangų protektoriaus patikrą ir ratų balansavimo darbus.

Tinkamos padangos šiltuoju metų laiku

Jūsų Volkswagen automobilio ratai atlieka svarbią funkciją užtikrinant vairavimo saugumą, taip pat reikšmingai papildo automobilio išvaizdą. Naudodami Volkswagen vasarines padangas būsite puikiai pasirengę šiltajam sezonui – jos yra geriausias pasirinkimas, kai oro temperatūra pasiekia 7 °C ar daugiau.

DUK apie vasarines padangas

A VW service employee takes a look at the car tyre of a red VW – wheel knowledge

Atmintinė apie ratus

Naudinga informacija apie ratus

Norite sužinoti, kaip pamatuoti padangų protektoriaus gylį, arba kodėl taip svarbu palaikyti tinkamą oro slėgį padangose? Šiame puslapyje rasite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų ir daugiau informacijos apie ratlankius, padangas ir kt.