A Touareg on a country road, mountains in the background – all-season tyres

Universalios padangos

Naudodami mūsų universalias padangas, galite išvengti sezoninio padangų keitimo ir rūpesčių dėl antrojo padangų komplekto. Sužinokite daugiau apie visus privalumus.

Padangų patikra

Padangų patikra

A service employee looks at the wheels of a blue VW car – Wheel and Tyre Services

Su universaliomis padangomis galite vairuoti praktiškai bet kokiu oru ar metų laiku. Atlikdami padangų patikrą, mes patikriname protektoriaus gylį ir oro slėgį padangose, taip užtikrindami, kad jūsų automobilio padangų būklė yra gera. Jūs galite pasikliauti mūsų ilgamete patirtimi – mes puikiai atpažįstame padangų nusidėvėjimo požymius ir nustatome defektus.

Tinkamas sprendimas ištisus metus

Universalios padangos pasižymi efektyviai subalansuotomis techninėmis charakteristikomis, tinkančiomis vairuojant įvairiomis oro sąlygomis – tiek vasarą, tiek žiemą. Įsitikinkite puikiomis eksploatacinėmis savybėmis patys: vairuojant praktiškai bet kokiu oru, įveikiant bet kokį paviršių.

DUK apie universalias padangas

Naudinga informacija apie ratus

Norite sužinoti, kaip pamatuoti padangų protektoriaus gylį, arba kodėl taip svarbu palaikyti tinkamą oro slėgį padangose? Šiame puslapyje rasite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų, taip pat ir daugiau informacijos apie ratlankius, padangas ir kt.

Stabdymo kelias ant šlapios kelio dangos

Pateikiame iliustraciją, vaizdžiai parodančią, kaip skiriasi transporto priemonių su žieminėmis ir vasarinėmis padangomis stabdymo kelias. Galite įsitikinti: geresnis padangų sukibimas su kelio danga užtikrina trumpesnį stabdymo kelią ir mažesnę avarijos riziką.