• Kaina nuo42 660 € su PVM
  • „Pro Performance“:300-420 | Pro S: 390-550 km*
  • Įkrovimo trukmė (30 min. sparčiojo įkrovimo): „Pro Performance“:Pro Performance: 290 | Pro S: 350 km*
  • Įkrovimo (visiško) laikas namuose: „Pro Performance“:apytiksliai 6 val. 15 min. | „Pro S“: apytiksliai 7 val. min*
  • Greitėjant nuo 0 iki 100 km/val.:„Pro Performance“: 7,3 | „Pro S“: 7,9 sek.

  Naujovės prasideda čia

  Drauge su ID.3 prasideda nauja, dinamiška elektrinio mobilumo pasaulio era. Elektrizuojanti galia atsispindi novatoriškame dizaine ir kasdien įveikiamame atstume. Tai skirta žmonėms, ieškantiems pokyčių. Ateitis jau čia. Įsėskite.

  CO2 požiūriu neutrali pradžia

  Pareiškėme, kad ID.3 jums pristatysime su CO2 atžvilgiu neutraliu balansu. Pasitelkę įvairias priemones, aprašytas straipsnyje „Kartu už geresnę klimato apsaugą“, gamybos procesuose mažiname ir išvengiame CO2 siekdami, kad jūsų kelionė prasidėtų neutraliu CO2 balansu. Tokios priemonės yra, pvz., atsinaujinančios energijos naudojimas bei akumuliatorių elementų gamyba Cvikau gamykloje, kurioje gaminamas ir ID.3. Neišvengiamą, nuo gamybos iki perdavimo klientui susidarančią CO2 emisiją, kuri nustatoma pasitelkus specifinį ekologinį balansą, kompensuojame sertifikuotais klimato apsaugos projektais. Pirmiesiems ID.3 modeliams buvo panaudoti „Kantingan Mentaya“ miškų apsaugos projekto sertifikatai (https://www.katinganproject.com). Jie sertifikuoti pagal „Verified Carbon Standard“ (VCS) standartą ir „Climate“, „Community & Biodiversity Standard“ (CCB) standartą. Elektrinis mobilumas papildomai siūlo galimybę naudojimo fazėje CO2 emisiją sumažinti beveik iki nulio – įkrauti naudojant atsinaujinančią energiją. Klimato apsauga priklauso ir nuo jūsų!
   

  ID.3. Pasisveikina. Elektrizuoja. Nuveža tolyn

  Besišypsanti moteris atsirėmusi į VW ID.3

  Akumuliatorius ir nuvažiuojamas atstumas

  Didelė galia. Greitas įkrovimas

  VW ID.3 vaizdas įstrižai iš priekio

  Pasisveikinimas

  ID.3 šviesomis pasako „Labas“

  „ID.Light“

  Labai sumanu: protinga šviesos koncepcija

  Elektros technologija

  Didelė galia. Greitas įkrovimas

  Ryte patogiai važiuojate į biurą, prieš tai nuvežę vaikus į mokyklą, o vakare grįžtate namo – be problemų įkraudami akumuliatorių. Tai nepaprastai lengva naudojant bet kurio dydžio akumuliatorių ID.3. Šiuo metu galite pasirinkti 58 kWh arba 77 kWh. Mažesnio dydžio akumuliatorių galėsite įsigyti vėliau. Be to, visų ID. modelių akumuliatoriams suteikiame garantijądaugiau nei aštuoneriems metams arba 160 000 km.

  1 Vadovaujantis Volkswagen AG“ garantijos sąlygomis. Garantijos kontekste ir vadovaujantis pateiktomis sąlygomis, Volkswagen AG“ visiškai naujos elektra varomos BEV transporto priemonės pirkėjui, kuris ją naudoja tinkamai, aštuoniems metams (arba ridos iki 160 000 kilometrų atveju, priklausomai nuo to, kuris kriterijus bus pasiektas pirmiau) suteikia garantiją, kad jūsų akumuliatoriaus naudingoji talpa nebus mažesnė nei 70 %.

  Patogumas

  Labai sumanu: protinga šviesos koncepcija

  „ID.Light“ bendrauja su jumis vizualiai ir pasirenkamos navigacijos sistemos pagalba padeda lengviau pasiekti tikslą. Jei naudojate valdymą balsu, į jūsų balsą reaguojama šviesos signalu. Kai tik išlipsite iš savo ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis išmaniuoju šviesos ženklu.

  Dizainas

  ID.3 sako „Labas“. Šviesdamas.

  ID.3 su papildomai pasirenkama užrakinimo ir paleidimo sistema „Keyless Access“ atpažįsta jus vos priartėjus su automobilio raktu. Stilingi pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai trumpam užsidega lyg mirktelėdami, tarsi ID.3 būtų žmogus. „ID.Light“ tuoj pat sukuria jausmą, kad esate laukiami. Paleidimo metu pasigirsta tylus garsas, kuris pažadina norą iškart judėti iš vietos. Vos išlipus iš ID.3, „ID.Light“ sistema atsisveikins su jumis žibintais.

  Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

  ID App screen

  Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

  ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

  Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

  Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

   

   

  Kitas žingsnis

  Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

  Naujovė! 5 metų garantija

  Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

  Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

  1
   Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
  2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

  Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

  Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

  Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

  Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

  Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.