Driver and co-driver sit in their Volkswagen with elegant interior

Viskas priklauso nuo vidinių vertybių: daugiau apie Volkswagen interjerą

Viskas priklauso nuo vidinių vertybių: daugiau apie Volkswagen interjerą

Tam, kad už savo Volkswagen vairo visada jaustumėtės gerai, turime galybę pasiūlymų komfortui ir saugumui.

Grindų kilimėliai: Visada bus švaru. Volkswagen kilimėliai užtikrina maksimalią jūsų automobilio interjero apsaugą ir važiavimo juo komfortą

Kelyje su vaikais

Švelniai užmigti arba turėti pakankamai vietos žaidimams – skirtingo amžiaus jūsų vaikas turi skirtingų poreikių. Todėl sukūrėme skirtingas kėdutes specialiai visoms amžiaus grupėms.

Praktiškos detalės

Jūsų automobilis yra jūsų kelionės draugas. Jame nori jaustis gerai. Daugybė Volkswagen“ interjero priedų idėjų leidžia paversti savo Volkswagen" interjerą savu, asmenine komforto zona.

A Volkswagen Accessory Coolbox buckled on the rear seat of a VW car

Šaldytuvas

Laikykitės šaltai, kai reikalai kaista. Arba mėgaukitės karštais užkandžiais žvarbiu metu. Būtent tam ir yra šaldymo/šildymo dėžutė. 

Rasti Volkswagen atstovąAtidaryti nuorodą

Volkswagen sun protection for interior in the rear of a VW car

Apsauga nuo saulės

Nebūkite apakinti. Apsauga nuo saulės galiniam ir galiniams šoniniams langams sulaiko saulės spindulius ir palaiko malonią temperatūrą.

Rasti Volkswagen atstovąAtidaryti nuorodą

Volkswagen waste container for rubbish in the front part of a VW car

Šiukšlių dėžė ir šiukšlių krepšelis

Švarus reikalas. Su patogia šiukšlių dėžute, pritaikyta puodelio laikikliui automobilis visuomet liks švarus, o šiukšlėmis patogiai atsikratysite kitąkart sustojus.

Rasti Volkswagen atstovąAtidaryti nuorodą

Kad kelionė būtų vienas malonumas

Novatorišką modulinė kelionės ir komforto sistema užtikrina, kad keleiviams, važiuojantiems gale, svarbūs daiktai būtų visada lengvai pasiekiami. Sistema susideda iš pagrindinio modulio, sumontuoto tarp priekinių sėdynių galvos atramų ir įvairių atskirai prieinamų modulių. Papildomi moduliai pritvirtinti prie pagrindo laikiklio ir lengvai keičiami vienas kitu.

Bagažo sprendimai

Nuo neslidaus pagrindo iki dalijimo grotelių – Volkswagen“ siūlo daugybę praktinių bagažo erdvės sprendimų visoms situacijoms.

Rasti Volkswagen atstovąAtidaryti nuorodą

A father and his daughter look into the open luggage compartment of a VW car with a luggage compartment solution

Salono priežiūra

Švarūs paviršiai, blizganti apdaila ir malonus kvapas. Su Volkswagen“ originaliais salono priežiūros gaminiais jūs paversite Volkswagen“ tikra gero jausmo oaze.