Caddy aksesuarai

Suteikite savo Caddy šiek tiek išskirtinumo

Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų
gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!

Transportavimas

Originalūs Volkswagen skersiniai atraminiai strypai ant stogo yra ideali bazinė sistema visiems stogo priedams. Išbandyti pagal griežtus Volkswagen „City Crash Plus“ bandymo reikalavimus skersiniai atraminiai strypai ant stogo pagaminti iš aerodinaminio kontūro aliumininio profilio, prie kurio galima tvirtinti banglenčių, dviračių, slidžių ir snieglenčių tvirtinimus ar praktiškas stogo bagažines. Skersiniai atraminiai strypai ant stogo visiškai surinkti ir kruopščiai pritaikyti prie automobilio. Juos galima saugiai ir tiksliai pritvirtinti prie automobilio stogo, nenaudojant jokių įrankių. Lengvai sumontuojamas aerodinaminis profilis dėl savo paviršiaus struktūros sumažina vėjo keliamą triukšmą. Skersiniai atraminiai strypai ant stogo gali būti užrakinami ir apsaugomi nuo vagystės. Tiekiami kartu su užveržimo momentą ribojančiu veržliarakčiu.

Patogumui

Premium USB laidas specialiai buvo sukurtas sujungti jūsų telefoną ar kitus mobilius įrenginius su jūsų Volkswagen Infotainment sistema. Jis taip pat puikiai priderintas prie jūsų automobilio vidaus. Būdamas 30 cm ilgio jis leis pasidėti įrenginį šalia esančioje dėtuvėje, bet nėra toks ilgas, kad keltų nepatogumų. Pats laidas padengtas aukščiausios kokybės tekstile, o jo jungtys – chromuoto metalo, su Volkswagen logotipu. Žinoma, šiuo laidu galėsite patogiai naudotis Android Auto ar MirrorLink per AppConnect funkcijomis, ir aišku, jūsų įrenginys bus tuo pačiu metu kraunamas. Premium laidas ypatingai puikiai tinka naudotis išmaniojo telefono žemėlapiais ir visais kitais privalumais pakeliui!

Galimi laidai: į Micro-USB; USB-C arba Apple Lightning, gali būti 30 cm arba 70cm ilgio.

Apsauga

Originalūs, universalūs Volkswagen kilimėliai visiems sezonams apsaugo Jūsų automobilio interjerą nuo purvo ir drėgmės. Jie sukonstruoti taip, kad puikiai atitiktų savo vietą, juos lengva nuvalyti, o apatinė jų dalis yra neslidi. Išskirtinį vizualinį privalumą sukuria integruotas modelio pavadinimas. Kilimėliai yra 100 % perdirbami, labai patvarūs ir ilgaamžiai. Originaliems, universaliems kilimėliams visiems sezonams gaminti naudojamos medžiagos užtikrina jų ženkliai mažesnį svorį ir mažiau skleidžiamų kvapų, lyginant su įprastais guminiais kilimėliais. Rinkinį sudaro keturi kilimėliai, skirti kojų sričiai priekyje ir galiniai.

Ar pasirengę kitam žingsniui?

Riepu maiņa

Padangų keitimas.

Mes pasirūpinsime Jūsų mobilumu – greitas padangų keitimas, patogi laukimo salė, geriausi Volkswagen specialistai ir aukščiausios kokybės padangos. Patogiausias būdas ir vėl sugrįžti į kelią.
Riepu uzglabāšana

Padangų saugojimas.

Daugiau vietos garaže. Lengviau nebūna. Pagaliau Jūsų garaže arba namuose atsiras daugiau vietos. Patikėkite savo padangas ir ratlankius saugoti mums.