Originaliosios Volkswagen dalys – visuomet teisingas pasirinkimas

Aukštos kokybės ir puikiai pritaikytos jūsų modeliui: su mūsų originaliosiomis dalimis po remonto ar techninės priežiūros jūsų Volkswagen liks 100 % originalus.

A black VW from above with Economy Parts drives on the road

„Economy“ dalys

Jūs važiuojate senesniu nei penki metų automobiliu? Mūsų „Economy“ asortimentas apima dažnai naudojamas techninei priežiūrai skirtas ir besidėvinčias eksploatacines dalis – žinoma, patikrintos ir nepriekaištingos kokybės. Volkswagen „Economy“ dalys – tai ekonomiškas remonto sprendimas.

A man checks the oil level of his older red Golf GTI with Classic Parts

„Classic“ dalys

Kokybė turi tęstis: „Classic“ dalių asortimente jūs rasite atsarginių dalių senesniems ir istoriniams Volkswagen automobiliams. Garantuota kokybė ir patrauklios kainos – taip jūsų automobilis liks geriausios būklės nepriklausomai nuo savo amžiaus.

Volkswagen Exchange Parts are reconditioned parts of older VW

Pakaitinės dalys

Priduodami jūsų naudotas dalis perdirbimui, jūs gausite originaliąsias pakaitines dalis. Šiame procese mums labai svarbus tiek dalių atstatymas iki serijinės kokybės, tiek ekonominis gyvybingumas. Naudodami mūsų pakaitines dalis, jūs sutaupysite iki 40 %.

A silver VW New Beetle with Volkswagen Genuine Body Parts

Kėbulas ir dažų danga

Originaliosios Volkswagen kėbulo dalys sudaro jūsų automobilio struktūros pagrindą ir apsaugo tiek jus, tiek kitus nuo orų poveikių ir net eismo įvykio atveju. Kad jūsų Volkswagen atrodytų kaip naujas po pažeidimų pašalinimo, mūsų originalieji dažai suteiks jam naują spindesį.