Originaliosios Volkswagen dalys – visuomet teisingas pasirinkimas

Aukštos kokybės ir puikiai pritaikytos jūsų modeliui: su mūsų originaliosiomis dalimis po remonto ar techninės priežiūros jūsų Volkswagen liks 100 % originalus.

A black VW from above with Economy Parts drives on the road

„Economy“ dalys

Jūs važiuojate senesniu nei penki metų automobiliu? Mūsų „Economy“ asortimentas apima dažnai naudojamas techninei priežiūrai skirtas ir besidėvinčias eksploatacines dalis – žinoma, patikrintos ir nepriekaištingos kokybės. Volkswagen „Economy“ dalys – tai ekonomiškas remonto sprendimas.

A man checks the oil level of his older red Golf GTI with Classic Parts

„Classic“ dalys

Kokybė turi tęstis: „Classic“ dalių asortimente jūs rasite atsarginių dalių senesniems ir istoriniams Volkswagen automobiliams. Garantuota kokybė ir patrauklios kainos – taip jūsų automobilis liks geriausios būklės nepriklausomai nuo savo amžiaus.

Volkswagen Exchange Parts are reconditioned parts of older VW

Pakaitinės dalys

Priduodami jūsų naudotas dalis perdirbimui, jūs gausite originaliąsias pakaitines dalis. Šiame procese mums labai svarbus tiek dalių atstatymas iki serijinės kokybės, tiek ekonominis gyvybingumas. Naudodami mūsų pakaitines dalis, jūs sutaupysite iki 40 %.

A silver VW New Beetle with Volkswagen Genuine Body Parts

Kėbulas ir dažų danga

Originaliosios Volkswagen kėbulo dalys sudaro jūsų automobilio struktūros pagrindą ir apsaugo tiek jus, tiek kitus nuo orų poveikių ir net eismo įvykio atveju. Kad jūsų Volkswagen atrodytų kaip naujas po pažeidimų pašalinimo, mūsų originalieji dažai suteiks jam naują spindesį.

A man drives in his red VW and is looking through the windscreen

Stiklai, apšvietimas ir matomumas

Su mūsų originaliosiomis dalimis mes užtikriname puikų matomumą. Matyti ir būti matomiems yra gyvybiškai svarbu kelyje. Jūs aiškiai viską matysite su originaliaisiais Volkswagen stiklais, valytuvų šluostikliais ir apšvietimo priemonėmis.

Volkswagen Genuine Lead-calcium Starter Battery

Energija jūsų Volkswagen automobiliui

Nesvarbu, ar Tiguan 1, Golf 5, Passat B6 ar B7: mūsų starterio akumuliatorius tiekia tiksliai tiek energijos, kiek jos reikia jūsų modeliui. Viskam, kas daro jūsų kelionę komfortiškesnę, nuo variklio paleidimo, „Start-Stop“ sistemos iki autonominio šildytuvo ir radijo sistemos. Tiekiami visiems Volkswagen modeliams.

Jūsų stabdžiai atlaikys net pavojingose situacijose

Sukurti jūsų Volkswagen automobiliui

Mūsų originalieji stabdžiai sąveikauja su visa jūsų stabdžių sistema. Su kokybe, kuri viršija teisiškai nurodomą stabdžių standartą pagal EEK taisyklę Nr. 13.

Volkswagen Genuine Brake with braking standard ECE-R90

Volkswagen stabdžiai

Mūsų stabdžiai suderinti su variklio galia, automobilio mase ir maksimaliu jūsų modelio greičiu. Jūsų privalumai: didelis resursas ir stabdymo komfortas su minimaliu nusidėvėjimu.

Jūsų privalumai

 • Daugiau saugumo:
  Dėl trumpesnio stabdymo kelio.
 • Puikus tinkamumas:
  Sukurti jūsų Volkswagen automobiliui ir suderinti su jo mase, galia ir maksimaliu greičiu.
 • Didesnis ištvermingumas:
  Patvirtinta sudėtinguose praktiniuose bandymuose įvairiomis oro sąlygomis, kuriuose stabdoma visa jėga iki 1000 kartų iš eilės ant bandymų stendo.

Variklis – tai plakanti jūsų Volkswagen automobilio širdis

Originalusis dantytasis diržas ir originaliosios uždegimo žvakės – taip jūsų Volkswagen važiuoja dar tolygiau

Varikliams reikia dantytojo diržo, kuris pagamintas ir tvirtos medžiagos. Jis gali ilgiau perduoti jėgą ir yra pakankamai lankstus, kad galėtų prisitaikyti ir išlaikyti pastovų įtempimą. O uždegimo žvakės? Mes atkreipiame dėmesį, kad jos patikimai uždegtų mišinį, užtikrintų optimalų degimą, neperkaistų ir taip užtikrintų tolygų variklio veikimą ir mažesnes sąnaudas.

Volkswagen Genuine Engine in cross section

Volkswagen variklis

Venkite pažeidimų, sukeliamų dėl medžiagų maišymo su svetimos kilmės gaminiais, ir naudokite tik išbandytos kokybės dalis. Uždegimo žvakės, dantytieji diržai, tepimo medžiagos ar aušinimo skysčio priedai – varikliai ir pavarų dėžės džiaugiasi originaliosiomis dalimis.

Jūsų privalumai

 • Dantytasis diržas yra atsparus ir stabilios formos:
  Dėl stiklinio ir sintetinio pluoštų bei nusitrynimui atsparios dangos. Net ekstremalios temperatūros sąlygomis ir iki 360 000 km.
 • Uždegimo žvakės užtikrina didesnį komfortą ir mažesnes sąnaudas:
  Dėl labai tolygaus variklio veikimo ir tikslios kibirkšties pozicijos degimo kameroje.
 • Puikus tinkamumas:
  Mūsų originaliosios dalys specialiai sukurtos jūsų Volkswagen varikliui.

Jūsų Volkswagen dantytasis diržas: dažnai užduodami klausimai

Jeigu jūs norite sužinoti daugiau apie originalųjį dantytąjį diržą, mes rekomenduojame mūsų dažnai užduodamus klausimus.

VW service employee holds four Volkswagen Genuine Spark Plugs in his hand

Jūsų Volkswagen uždegimo žvakės: dažnai užduodami klausimai

Vis dar turite neatsakytų klausimų apie uždegimo žvakes? Nėra problemų, jūs rasite teisingus atsakymus čia!

Apsauga nuo purvo, kenksmingųjų medžiagų ir teršalų

Garantuoja saugumą ir gerą savijautą

Karštis ir šaltis arba didelis oro srauto greitis: filtrai jūsų Volkswagen automobilyje pajėgūs išfiltruoti kenksmingąsias medžiagas ir purvą net iššūkį metančiomis sąlygomis.

Volkswagen Genuine Air Filter

Volkswagen filtrai

Oro filtrai, antialerginiai filtrai ar žiedadulkių filtrai: mūsų originalieji filtrai sulaiko svetimkūnius ir surenka nešvarumus. Su dulkių ir žiedadulkių filtru gali ramiai kvėpuoti net alergikai. Turėkite naudos iš aukšto funkcionalumo beveik bet kurioje situacijoje, skirtingomis oro sąlygomis ir skirtingoje važiavimo aplinkoje.

Jūsų privalumai

 • Švarus oras:
  Originalusis Volkswagen salono filtras apsaugo nuo (smulkių) dulkių, žiedadulkių, suodžių, alergenų, aerozolių ir iš dalies nuo ozono.
 • Nepriekaištingas pajėgumas:
  Oro filtras padeda tiksliai dozuoti degalų ir oro mišinį – efektyvaus degimo, maksimalios variklio galios ir mažų degalų sąnaudų prielaida.
 • Stiprumas:
  Antialerginis filtras sugeria daugybę alergenų bei mažina pelėsinių grybelių ir bakterijų dauginimąsi.

Tyliai kelionei be streso: originalieji Volkswagen duslintuvai

Ramybės ir tylos niekuomet nebūna pakankamai

Todėl mūsų duslintuvai efektyviai slopina išmetamųjų dujų triukšmus – jie yra 2 dB tylesni, nei reikalauja teisės aktai. Jų resursas yra ypatingai ilgas dėl aukštos kokybės medžiagų ir efektyvios apsaugos nuo rūdžių.

Volkswagen Genuine Silencer

Volkswagen duslintuvai

Garso slopinimas, kuris nepalieka neišpildytų norų – dėl puikių garso sugėrimo charakteristikų. Mūsų duslintuvai taip pat atsparūs korozijai ir karščiui.

Jūsų privalumai

 • Tylus rezultatas:
  Slopina važiavimo triukšmus efektyviau, nei reikalauja teisės aktai.
 • Didesnis resursas:
  Dėl ilgaamžių medžiagų, pvz., nerūdijančiojo plieno, ir drėgmei užkertančios kelią konstrukcijos.
 • Optimizuoja jūsų variklio galią ir sąnaudas:
  Dėl mažo pasipriešinimo srautui ir žemo grįžtančiųjų dujų slėgio.

jūsų Volkswagen duslintuvai: dažnai užduodami klausimai

Kada ir kodėl reikia keisti mano duslintuvą? Ar tai galiu padaryti savarankiškai? Sužinokite daugiau apie savo Volkswagen duslintuvą!

Dirba komandoje didesniam komfortui ir saugumui

Mūsų amortizatoriai tiksliai suderinti su jūsų modeliu, važiuokle ir asistavimo vairuotojui sistemomis. Jie užtikrina tolygų važiavimą ir padeda laikyti kelią.

Volkswagen Genuine Shock Absorber

Volkswagen amortizatoriai

Greitėjant, stabdant ir vairuojant – amortizatoriai stabilizuoja, slopina ir užtikrina puikų sukibimą su kelio danga. Taip jūsų Volkswagen lengvai reaguos į važiuojamosios dalies nelygumus.

Jūsų privalumai

 • Patikimumas:
 • Nuslopina svyravimus ir palaiko asistavimo vairuotojui sistemų funkcionavimą (pvz., elektroninės stabilizavimo programos arba ABS sistemos).
 • Atlaiko apkrovimus:
  Puikios charakteristikos, važiuojant dideliu greičiu ir su dideliu apkrovimu, pvz., su sunkia priekaba arba gausiu bagažu.
 • Taupo išlaidas:
  Apsaugo automobilio kėbulą ir važiuoklės komponentus nuo didelio susidėvėjimo.

Jūsų Volkswagen amortizatoriai: dažnai užduodami klausimai

Visko žinoti neįmanoma – štai kodėl mes pateikiame jums vienoje vietoje surinktų dažnai užduodamų klausimų apie amortizatorius sąrašą bei atitinkamus atsakymus.