Su mūsų akumuliatoriais jūs neliksite stovėti kelyje

Automobilio akumuliatorius yra pagrindinė gedimų kelyje priežastis

Akumuliatorius

Ko reikia jūsų Volkswagen, kad juo būtų galima važiuoti? Tai, ko Jūs turite – energijos iš starterio akumuliatoriaus. Mūsų gaminiai padės jums pasinaudoti tiek kokybės, tiek funkcionalumo privalumais.

Volkswagen Genuine Lead-calcium Starter Battery

Jūsų privalumai

 • Puikus tinkamumas:
  Tiekia tiksliai tiek energijos, kiek reikia Jūsų Volkswagen automobiliui.
 • Daugiau galios:
  Dėl didesnio nei vidutinis švino kiekio ir aukštos kokybės medžiagų.
 • Užtikrinta energija:
  Žinoma, su teisiškai suteikiama dvejų metų garantija ir papildoma garantija tretiems metams.

Volkswagen AGM starterio akumuliatoriai: gaminių testas

Automobiliuose su „Start-Stop“ sistema užvesti variklį reikia ne tik prieš pradedant važiuoti, bet ir kaskart, kai automobilis sustoja ilgesniam laikui, pvz., prie šviesoforo arba pasukimo juostoje. Be to, akumuliatorius vis dar turi tiekti elektros srovę visiems elektros vartotojams automobilyje.

Įprastinis akumuliatoriaus su skystu elektrolitu ilgai neatlaikytų šios apkrovos. Štai kodėl mes montuojame originaliuosius Volkswagen, automobiliams su „Start-Stop“ sistema skirtus akumuliatorius. Jie jus įtikins savo puikiais šalto variklio paleidimo pajėgumais, dideliu resursu ir nepaprastai mažu savaiminio išsikrovimo lygiu.

Testą atliko nepriklausoma akumuliatorių bandymo laboratorija „akkuteam Energietechnik GmbH“, kurios specializacija yra akumuliatoriai ir alternatyvių elektros šaltinių technologijos. Mokslinę paramą testo metu teikė „Fraunhofer“ institutas.

Testo dalyviai

 • Originalusis Volkswagen AG AGM starterio akumuliatorius (dalies numeris 000 915 105 CC)
 • „Exide EK 700“
 • „Banner Running Bull“
 • „Moll Start Stop Plus“
 • „Fiamm VR760“
 • „Intact AGM 760“
 • „Tudor TK700“

Ar mūsų originalioji dalis iš tikrųjų yra geresnė, ar akumuliatorius iš nepriklausomos dalių prekybos yra toks pat geras? Testui buvo anonimiškai įsigyti nuo 68 iki 70 Ah nominaliosios talpos Volkswagen AG ir įvairių kitų gamintojų gamybos AGM akumuliatoriai. Pagal gaminių ženklinimą akumuliatoriai iš nepriklausomos dalių prekybos turi būti tinkami naudoti automobiliuose su „Start-Stop“ sistema.

Buvo įsigyta po tris kiekvieno gamintojo akumuliatorius, kad būtų galima užtikrinti vienodas pradines sąlygas kiekviename teste.

Rezultatas

Testo nugalėtojas! Volkswagen AG gamybos 12 V 68 Ah AGM starterio akumuliatorius – tai vienintelis akumuliatorius, kuris išlaikė visus patikros punktus. Be to, jis parodė geriausius rezultatus visuose trijuose šalto paleidimo testuose ir talpos po „Start-Stop“ teste.

Pastabos dėl testo

Norėtumėme pastebėti, kad čia pateiktų rezultatų negalima vertinti kaip apibendrinimo. Jie susiję išskirtinai su įvardytais gaminiais ir jokių būdu ne su kitais prieinamais rinkoje. Testo protokolai, kuriuos sukūrė „akkuteam Energietechnik GmbH“ saugomi Volkswagen AG, ir juos galima pamatyti ten.

Kontaktai:

Volkswagen AG
Konzern After Sales
Brieffach 4954
34219 Baunatal

Volkswagen akumuliatorius: dažnai užduodami klausimai

Ar aš galiu savarankiškai pakeisti savo automobilio akumuliatorių? Kodėl man reikia naujo akumuliatoriaus? Čia jūs rasite visus dažnai užduodamus klausimus apie starterio akumuliatorius ir, žinoma, atitinkamus atsakymus.