A man checks the oil level of his older red Golf GTI with Classic Parts

Su Volkswagen originaliosiomis „Classic“ dalimis jūsų istorinis automobilis liks geriausios būklės

Atsarginės Volkswagen dalys istoriniams automobiliams ir naujesniems modeliams: mūsų „Classic“ dalių asortimentas apima maždaug 60 000 pozicijų nuo 1950 metų varžto iki 2000 metų sparno. Žinoma, viskas originaliosios kokybės.

Jūsų Volkswagen nepasens ir rytoj

Beetle, Bus ar Golf: su mūsų „Classic“ dalimis net senstantis jūsų Volkswagen liks originalus. Mes turime atsarginių dalių praėjus daug metų po serijinės gamybos nutraukimo. Nes kokybė turi tęstis.

Some Classic Parts and an „Original Classic Parts“-sign

Jūsų privalumai

  • Kokybė:
    Originaliosios Volkswagen „Classic“ dalys gaminamos ir bandomos pagal mūsų griežtus kokybės reikalavimus, kad mūsų automobilių kokybė visuomet liktų aukšto lygio. 
  • Tradicijos:
    Šeimos atostogos Italijoje, jūsų pirmasis nuosavas automobilis arba važiavimas į klubą – jūs daug išgyvenote su savo Volkswagen. O jis su Jumis. Mūsų „Classic“ dalys padės jums išlaikyti šias istorijas gyvas. Ir patirti naujų.
  • Aistra:
    Jūsų Volkswagen – tai daugiau nei tik automobilis. Tai gyvenimo partneris. Štai kodėl mūsų aistra mūsų gaminiams yra tokia pat svarbi, kaip pažangumas, vizijos, techniniai įgūdžiai ir efektyvumas.