Sveiki atvykę į Volkswagen“ paviljoną Nidoje

Nuo liepos 10 d. iki rugpjūčio 18 d. Nidoje viešintys poilsiautojai kviečiami apsilankyti Volkswagen” vasaros pop-up paviljone, įsikūrusiame adresu Naglių g. 18, Nida, ir išbandyti naujausius Volkswagen” modelius. Paviljonas lankytojams bus atviras kiekvieną savaitę nuo antradienio iki sekmadienio. Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį ryte čia vyks specialus renginys „Vaikų rytas”, kuriame mažieji lankytojai galės mėgautis specialiomis jiems parengtomis pramogomis su „Kuria vaikai“ bei „Linksmojo lagamino“ komandomis.

Be to, čia įvyks net dviejų naujausių Volkswagen” modelių premjera Baltijos šalyse:

-       ID.7 TourerAtidaryti nuorodą – naujasis itin erdvus elektrinis sedanas, įveikiantis 680 km (WLTP) atstumą vienu įkrovimu

-        Naujasis Tiguan eHybridAtidaryti nuorodą – pirmasis ilgo nuotolio iš tinklo įkraunamas hibridas, elektra nuvažiuojantis 120 km (WLTP)

Ir tai dar ne viskas! Nuo liepos 10 iki 21 dienos paviljono lankytojai turės unikalią galimybę išbandyti „Grand CaliforniaAtidaryti nuorodą“ kemperį. Jame – pilnai įrengtas vonios kambarys, virtuvė, lova ir tobulas apšvietimas – tam, kad atostogomis galėtumėte mėgautis bet kuriame pasaulio kampelyje.

Liepos 10-14 d. paviljone bus galima išvysti ir Nidos keliuose išbandyti geriausius Volkswagen“ komercinius automobilius – visiškai elektrinį ID.Buzz ProAtidaryti nuorodą”, naująjį „MultivanAtidaryti nuorodą. O nuotykių mėgėjų lauks „AmarokAtidaryti nuorodą”, pakviesiantis keliauti su palapine ir kitais aktyvaus gyvenimo būdo elementais.

Liepos 16-rugpjūčio 18 d. paviljone lankytojų lauks naujausia populiariausio SUV Europoje versija – naujasis „TiguanAtidaryti nuorodą (ir naujoji „Tiguan eHybrid“ versija), ir jau anksčiausi minėti elektriniai Volkswagen“ flagmanai – naujieji „ID.7Atidaryti nuorodą ir „ID.7 TourerAtidaryti nuorodą.

 

Modelių bandomųjų važiavimų laikotarpiai:

-        ID.Buzz ProAtidaryti nuorodą – liepos 11-14 d.

-        Naujasis MultivanAtidaryti nuorodą – liepos 11-14 d.

-        Naujasis TiguanAtidaryti nuorodą – nuo liepos 18 d. iki rugpjūčio 18 d.

-       Naujasis Tiguan eHybridAtidaryti nuorodą – rugpjūčio 1-18 d.

-       Naujieji ID.7Atidaryti nuorodą ir ID.7 TourerAtidaryti nuorodą – nuo liepos 18 d. iki rugpjūčio 18 d.

Kol tėvai mėgausis ir išbandys keliuose naujausius Volkswagen” automobilių modelius, vaikai galės smagiai praleisti laiką „Vaikų rytuose”, kurie vyks kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 10.00 val. ryto iki 13.00 val. popiet. Volkswagen” paviljone lauks „Linksmojo lagamino“ (penktadieniais) ir „Kuria vaikai“ (šeštadieniais) komandos kartu su smagia muzika, žaidimais, šokiais, laikinomis tatuiruotėmis, molio dirbtuvėmis, sensoriniais žaidimais mažiesiems ir kitais aktyviais ir kūrybingais užsiėmimais.

Kad atostogų nuotaika niekur nedingtų, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 17.00 iki 21.00 paviljono lankytojus pasitiks DJ muzikos garsai.

 

Pasimatykime Nidoje, Lietuva!

KONTAKTAI

Adresas: Naglių g. 18, Nida https://maps.app.goo.gl/Jz5JzFzUyzfKtRVL7Atidaryti nuorodą

Kontaktai pasiteiravimui dėl bandomųjų važiavimų: Jolita, +37065577902Skambinti telefonu