Grey ID.7 Tourer stands by the water near a mountain

Naujasis ID.7 Tourer

  • Speciali kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo57 600 € su PVM

Dar daugiau laisvės.

Naujasis ID.7 Tourer žavi savo dizainu ir erdviu bagažo skyriumi
Dėl didelės įkrovimo galios ir praktiškos pasirenkamos „Easy Open/Close“ funkcijos šis visiškai elektrinis ID. nustato naujus komforto ir funkcionalumo standartus.

Sužinokite daugiau apie naująjį ID.7 Tourer šiame puslapyje. Vos po kelių savaičių jūs taip pat rasite naująjį ID.7 Tourer konfigūratoriuje, kur jį galėsite konfigūruoti ir iš anksto užsisakyti.

Jungiamumas: skaitmeninis ryšys su jūsų ID.7

Volkswagen jungiamumo pasiūlymai suteikia daugiau patogumo ir pramogų. Prijungę savo ID.7 prie interneto ir išmaniojo telefono, galėsite lengviau pasiekti kelionės tikslą – vienintelis dalykas, kurį vis dar turite daryti, tai vairuoti.

Įkrovimas namuose ir kelyje

Ein Mann öffnet die Tür des VW ID.3

Ar elektrinis mobilumas tinka jūsų kasdieniam gyvenimui?

Modeliuokite savo individualias suvartojimo išlaidas ir sužinokite, kokio įkrovimo laiko galite tikėtis esant skirtingoms sąlygoms, koks yra svarbių veiksnių, tokių kaip greitis ar lauko temperatūra, poveikis nuvažiuojamam atstumui ir kaip galite įtraukti įkrovimo vietas į savo maršruto planavimą.

Nuvažiuojamo atstumo simuliatorius
Įkrovimo laiko simuliatorius
Išlaidų simuliatorius

eRoute maršruto planuotojas

Patobulintas ID. modelių eRoute maršruto planuotojas padeda jums kasdienėse kelionėse, nurodydamas įkrovimo vietas jūsų maršrute ir sumaniai optimizuodamas reikiamą įkrovimo laiką. Kaip matote: naujoviškos technologijos daug ką palengvina.

ID. Logo

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Kitas žingsnis