Naujasis Multivan
Sveiki atvykę į naująjį pasaulį

  • Kaina nuo45 126 € įskaitant PVM
  • Variklio galia204-218 AG (150-160 kW)
  • LaimėtojasRed Dot Best of the Best

  Automobilis virsta susitikimo vieta

  Nuo senų laikų kiekvienas naujas Multivan žavi savo gerbėjus išskirtiniais privalumais. Nes mums inovacijos yra tradicija. Taip pat ir naujasis Multivan buvo sukurtas visiškai iš naujo. Aprūpintas daugiau nei dvidešimtimi vairuotojo asistentų jis pakelia saugumą į naują lygį. Jo junglumo pažangumą pabrežia tokios funkcijos kaip integruotas  „Amazon Alexa“ asistentas.  Jis yra praktiškas kasdienybėje ir kaip niekada daugiafunkcis. O hibridinė iš tinklo įkraunama pavara pažymi proveržį į naująją erą. Atraskite naują įrangą, pavyzdžiui, naują kintamų padėčių, formų ir funkcijų stalą, naujuosius „IQ.Light“ LED matricos priekinius žibintus, kurie apjungia saugumą ir charizmatišką dizainą. Arba daugiau praktiškumo kasdienybėje, kurį suteikia  nauji matmenys ir daugiafunkcė salono koncepcija. Naujasis Multivan – naujieji išskirtiniai privalumai.

  Charizmatiškas dizainas: estetinis šauktukas tiek viduje, tiek išorėje

  Akis viliojantis eksterjeras

  Vizualiai naujasis Multivan laikosi savo protėvių nubrėžtos aiškios ir nesenstančios dizaino kalbos, tačiau ją interpretuoja naujai. Klasikinę dviejų spalvų dažų dangą naujajame Multivan pabrėžia chromuota juosta, kuri viduriu tęsiasi nuo priekinių žibintų iki automobilio galo. Rafinuotą apšvietimo dizainą su „IQ.Light“ LED matricos priekiniais žibintais papildo bazinėje komplektacijoje siūlomi galiniai šviesos diodų žibintai ir projekcinis šviestuvas – atidarius duris Jūsų naujasis Multivan pasisveikina su Jumis Multivan silueto projekcija ant kelio dangos. Naująjį eksterjero dizainą papildo didelis spalvų ir ratlankių pasirinkimas, pavyzdžiui, naujieji 19 colių ratlankiai – taip Jūs galite įrengti savo naująjį Multivan visiškai pagal savo skonį.

  Pavara tampa alternatyva

  Naujasis Multivan siūlomas su niekuomet anksčiau neregėta pavarų įvairove. Nes, be bazinėje komplektacijoje tiekiamos „Shift-by-Wire“ automatinės pavarų dėžės, mūsų universalusis automobilis dabar tiekiamas ir su iš tinklo kraunama hibridine pavara, kuri leidžia mėgautis visiškai nauju važiavimo Multivan potyriu. Multivan „eHybrid“ Jūs važiuosite miesto gatvėmis elektriniu režimu be CO2 emisijų ir beveik be garso. 13 kWh (bendroji talpa) ličio jonų akumuliatorius Jums leidžia vienu įkrovimu  įveikti vidutinius dienos atstumus išskirtinai elektra. Naujajame Multivan „eHybrid“ elektros motoro ir benzininio variklio su turbokompresoriumi (TSI) sistema išvysto 160 kW arba 218 AG. Mėgaukitės naujais važiavimo potyriais – aukščiausios klasės lengvojo automobilio važiavimo Multivan komfortu ir valdomumu. Ir nešvaistykite laiko, kol Jūsų automobilis stovi, įkraudami savo Multivan, pavyzdžiui, iš namų elektros tinklo. 

  Tikras Multivan: universalumas ir praktiškumas kasdienybėje

  Judėjimas tampa dinamika

  Naujasis Multivan užtikrina patobulintą valdomumą ir aukščiausios klasės lengvojo automobiliui prilygstantį dinamišką važiavimo komfortą. Galima rinktis iš bazinio (4,98 m) ir prailgintos versijos modelių (5,18 m), kurie išorėje tapo žemesni, (maždaug 1,90 m), tačiau išlaikė salono aukštį. Su panoraminiu stoglangiu naujajame Multivan didesnis ne tik erdvės pojūtis, bet ir realus salono aukštis. Maksimali krovinių skyriaus talpa su panoraminiu stoglangiu prailgintoje versijoje siekia 4053 litrus (pakrovus iki stogo ir pirmosios sėdynių eilės), už trečiosios sėdynių eilės bagažinėje telpe 763 litrai (469 litrai baziniame modelyje). Nors išoriniai matmenys šiek tiek susiaurėjo, salonas tapo platesnis. Taip naujasis Multivan išnaudoja savo stiprybes ir mieste – padedamas vairuotojo asistentų jis gali žaismingai manevruoti miesto šurmulyje visai kaip lengvasis automobilis.

  Komfortas virsta pirmąja klase

  Stogas virsta dangumi

  Visiška naujovė naujajame Multivan yra ypač didelis dviejų dalių panoraminis stoglangis –tokio Multivan dar niekada neturėjo. Jis leidžia padidinti tiek erdvės pojūtį, tiek salono aukštį ir užtikrina šviesos pripildytą saloną dienomis ir nepamirštamus momentus po žvaigždėtu dangumi naktimis. Be to, „LowE“ saugaus daugiasluoksnio stiklo danga 78 procentais sumažina šilumos patekimą. Multivan keleiviams tai reiškia galimybę tiesiog atsilošti ir mėgautis.