VW service employee checks a service checklist in front of a red VW with open bonnet

Volkswagen aprūpina informacija – greitai ir paprastai: aktuali informacija klientams

Aktuali informacija klientams

Čia jūs rasite aktualiausią informaciją dyzelinių variklių tema ir, kaip, naudodami savo automobilio identifikavimo numerį, jūs galite sužinote, ar jūsų modelis yra su ja susijęs. Be to, mes teikiame informaciją apie atšaukimo akcijas ir apie viską, kas yra svarbu jums ir jūsų Volkswagen automobiliui.

VW service employee checks a checklist in front of a red Volkswagen with diesel engine with an open luggage compartment

Paskutinės naujienos dyzelinių variklių tema

Kas yra azoto oksidai? Ar jums reikia atlikti perdarymą dirbtuvėse, ir ar tai kiek nors kainuoja? Mes informuosime jus, jei jūsų Volkswagen automobilis yra susijęs. Tiesiog įveskite savo automobilio identifikavimo numerį (VIN).

VW service employee checks a car with natural gas drive in a workshop

Informacija apie esamas su gamtinėmis dujomis susijusias atšaukimo akcijas

Šiame puslapyje yra viskas, ką jums reikia žinoti apie su gamtinėmis dujomis susijusias atšaukimo akcijas. Taip pat jūs galite sužinoti, kaip patikrinti, ar jūsų automobilis yra susijęs, naudojant jūsų automobilio identifikavimo numerį (VIN).

A stack of printed certificates of conformity and lists of ingredients

Atitikties sertifikatai ir sudedamųjų medžiagų sąrašai

Dėl mūsų gaminių mes visuomet atkreipiame dėmesį, kad jie atitiktų sveikatos apsaugos ir saugumo reikalavimus bei visų susijusių direktyvų reikalavimus. Čia jūs galite pamatyti atitikties sertifikatus ir mūsų priežiūros priemonių turinį.

Some scrapped VW cars at a scrap yard, ready to be recycled

Perdirbimas

Net nuostabiausio automobilio resursas kažkada baigiasi. Sužinokite čia, kaip panaudojamas šis žaliavų šaltinis, ir kas vyksta po automobilio pridavimo. Pagal teisės aktų reikalavimus ši paslauga yra jums nemokama.

„erWin“

Techninės remonto žinios jūsų dirbtuvėms

Mūsų elektroninė remonto ir dirbtuvių informacinė sistema („erWin“) aprūpins jus tiksliomis žiniomis, kurių reikia jūsų darbui – nuo remonto aprašymų iki savarankiško mokymosi programų. Su prieiga vienai valandai, vienai dienai arba su fiksuotu mokesčiu.

Atraskite dabarAtidaryti nuorodą

Seno automobilio utilizavimo paslauga

Paprastai ir nemokamai

Ką man daryti su mano Volkswagen automobiliu, kai baigsis jo resursas? Atsakymas yra paprastas: tiesiog pristatykite jį į vieną iš daugybės mūsų priėmimo centrų. Pagal teisės aktų reikalavimus mes utilizuosime jį jums nemokamai.

Atraskite dabarAtidaryti nuorodą