VW service employee in front of a red Volkswagen with diesel engine and with open bonnet in a workshop

Patikrinkite, ar Jūsų automobilis yra susijęs

Patikrinkite, ar Jūsų automobilis yra susijęs

Informacija apie EA189 dyzelinius variklius

Įveskite savo automobilio identifikavimo numerį (VIN)

Atkreipkite dėmesį: patikra išskirtinai nustato, ar jūsų Volkswagen automobilis arba Volkswagen komercinis automobilis yra susijęs su technine NOx priemone. Paklausime neatsižvelgiama į automobilius, kurie buvo parduoti JAV ir Kanadoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. 

Kas yra VIN?

VIN yra vienareikšmiškas automobilio identifikavimo numeris (VIN). Jūs galite rasti 17 ženklų numerį automobilio registracijos liudijime ir apatinėje priekinio stiklo srityje.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate

Mums svarbus kiekvienas klientas

Vykdant atšaukimo akciją mums rūpi žymiai daugiau nei vien tik varikliai. Mums rūpi kiekvienas atskiras klientas. Štai kodėl mes jau sėkmingai perdarėme šimtus tūkstančių Volkswagen automobilių. Bet ne tik tai: mes kūrėme, bandėme ir tikrinome. Po griežtų bandymų serijos kiekvieną iš mūsų parengtų techninių sprendimų leido taikyti Vokietijos Federalinė automobilių transporto žinyba (KBA).

Tai reiškia, kad dabar mes galėsime perdaryti kiekvieną susijusį dyzelinį variklį Lietuvoje. Visi Volkswagen klientai, kurių automobiliai ligi šiol dar nebuvo perdaryti, netrukus turi gauti apie tai informaciją paštu. Dėkojame jums už kantrybę ir lojalumą mūsų markei. Ateityje mes ir toliau dirbsime visą parą, kad atstatytumėme jūsų pasitikėjimą Volkswagen marke. Ir būsime 100 % patenkinti tik tuomet, kai mūsų klientai vėl bus 100 % patenkinti Volkswagen marke.

Nes mums svarbus kiekvienas klientas.

Aktuali informacija klientams

Šiame puslapyje pateikta visa aktuali informacija, pranešimai spaudai ir pareiškimai apie einamuosius Volkswagen patobulinimus dyzelinių variklių tema.

Klausimai ir atsakymai

Šiame puslapyje pateikti klausimai ir atsakymai apie einamuosius Volkswagen patobulinimus. Ši informacija reguliariai atnaujinama. Ji susijusi išskirtinai su vykstančiu netikslių CO2 reikšmių tam tikruose automobilių modeliuose nagrinėjimu ir technine NOx priemone.

Dažnai užduodami klausimai apie NOx