Vaizduojamas „VW ID.4 GTX“ salonas, priekinės sėdynės ir panelė. Moteris sėdi ant priekinio keleivio sėdynės ir žiūri atgal.
1,3

Nesibaigiančios pramogos. Geriausios pramogos Jūsų „ID.“ automobilyje

2.
ID.4 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,4-17,2 CO₂ emisija g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Pavaizduotos iliustracijos gali skirtis nuo pristatymo būsenos.

Nesibaigiančios pramogos. Geriausios pramogos Jūsų „ID.“ automobilyje

Keliaujate atostogauti savo elektromobiliu? Su interneto ryšiu savo „ID.“ keliaudami niekada nenuobodžiausite. Internetinis radijas siūlo beveik neišsenkantį pasaulinių radijo stočių ir tinklalaidžių pasirinkimą - Volkswagen“ rūpinasi duomenų kiekiu, kaip „We Connect Plus“ paslaugos dalimi, už Jus. Jei norite naršyti internete, galite naudoti WLAN viešosios interneto prieigos tašką*. Taigi, kelionė neprailgs.

* Reikalingi privatūs duomenų paketai („Cubic Telecom“ arba susiejimas su savo išmaniuoju telefonu).

Internetinis radijas Jūsų „ID.“ 

„ID.“ siūlo įvairias radijo imtuvo galimybes su internetiniu radiju. Ir geriausia: Volkswagen“ rūpinasi duomenų kiekiu, kaip „We Connect Plus“ paslaugos dalimi, už Jus. Tai reiškia, kad galite tiesiog klausytis mėgstamų stočių iš maždaug 40 000 tarptautinių radijo stočių internete arba transliuoti daugybę tinklalaidžių, kurias galite rasti mūsų duomenų bazėje su aiškia paieškos funkcija. 

Pilkos spalvos „VW ID.5“ vaizdas iš šono uosto krantinėje; pirmame plane – besišypsanti, ryškiai apsirengusi moteris
4
4.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,5–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.
Mėlynos spalvos „VW ID.4“ vaizdas iš galo, sportiškai apsirengęs žmogus atsiremęs į automobilį ir naudojasi išmaniuoju telefonu
5
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,3; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

WLAN interneto prieigos taškas Jūsų „ID.“ automobilyje 

Kas kartu su Jumis važiuos „ID.“ automobiliu, neturi likti be interneto: Integruotas WLAN interneto prieigos taškas6 leidžia vienu metu naršyti daugiausia aštuoniuose įrenginiuose. Kad būtų lengviau sekti išlaidas, galite užsisakyti duomenų paketus per „Cubic Telecom“Atidaryti nuorodą tiesiogiai savo elektromobilyje.

„Cubic Telecom“ duomenų paketai Jūsų „ID.“ automobilyje 

Gaukite spartųjį internetą savo „ID.“ Per mūsų mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ galite įsigyti papildomą duomenų kiekį elektromobilyje įmontuotai „eSIM“ kortelei ir mėgautis beveik neribotomis pramogomis, naudojantis integruotu WLAN interneto prieigos tašku. Nauda Jums: Duomenų paketai gali būti naudojami daugelyje Europos šalių. Ir: Galėsite pastoviai kontroliuoti savo išlaidas. 

„VW ID.5“ priekinio keleivio sėdynėje sėdintis vyras naudojasi informacijos ir pramogų sistema

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

6.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ / „We Connect Plus“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Norint naudotis WLAN viešosios interneto prieigos tašku, pagrindinis naudotojas gali iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom” įsigyti mokamus duomenų paketus. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi tinklo aprėpties zonoje esantys naudotojai ir transporto priemonės keleiviai daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugų funkcijomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).