Vaizduojamas „VW ID.4 GTX“ salonas, priekinės sėdynės ir panelė. Moteris sėdi ant priekinio keleivio sėdynės ir žiūri atgal.
1,3

Nesibaigiančios pramogos. Geriausios pramogos Jūsų „ID.“ automobilyje

2.
ID.4 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3-17,2 CO₂ emisija g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Pavaizduotos iliustracijos gali skirtis nuo pristatymo būsenos. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Nesibaigiančios pramogos. Geriausios pramogos Jūsų „ID.“ automobilyje

Keliaujate atostogauti savo elektromobiliu? Su interneto ryšiu savo „ID.“ keliaudami niekada nenuobodžiausite. Internetinis radijas siūlo beveik neišsenkantį pasaulinių radijo stočių ir tinklalaidžių pasirinkimą - Volkswagen“ rūpinasi duomenų kiekiu, kaip „We Connect Plus“ paslaugos dalimi, už Jus. Jei norite naršyti internete, galite naudoti WLAN viešosios interneto prieigos tašką*. Taigi, kelionė neprailgs.

* Reikalingi privatūs duomenų paketai („Cubic Telecom“ arba susiejimas su savo išmaniuoju telefonu).

Internetinis radijas Jūsų „ID.“ 

„ID.“ siūlo įvairias radijo imtuvo galimybes su internetiniu radiju. Ir geriausia: Volkswagen“ rūpinasi duomenų kiekiu, kaip „We Connect Plus“ paslaugos dalimi, už Jus. Tai reiškia, kad galite tiesiog klausytis mėgstamų stočių iš maždaug 40 000 tarptautinių radijo stočių internete arba transliuoti daugybę tinklalaidžių, kurias galite rasti mūsų duomenų bazėje su aiškia paieškos funkcija. 

Pilkos spalvos „VW ID.5“ vaizdas iš šono uosto krantinėje; pirmame plane – besišypsanti, ryškiai apsirengusi moteris
4
4.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
Mėlynos spalvos „VW ID.4“ vaizdas iš galo, sportiškai apsirengęs žmogus atsiremęs į automobilį ir naudojasi išmaniuoju telefonu
5
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,4; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

WLAN interneto prieigos taškas Jūsų „ID.“ automobilyje 

Kas kartu su Jumis važiuos „ID.“ automobiliu, neturi likti be interneto: Integruotas WLAN interneto prieigos taškas6 leidžia vienu metu naršyti daugiausia aštuoniuose įrenginiuose. Kad būtų lengviau sekti išlaidas, galite užsisakyti duomenų paketus per „Cubic Telecom“Atidaryti nuorodą tiesiogiai savo elektromobilyje.

„Cubic Telecom“ duomenų paketai Jūsų „ID.“ automobilyje 

Gaukite spartųjį internetą savo „ID.“ Per mūsų mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ galite įsigyti papildomą duomenų kiekį elektromobilyje įmontuotai „eSIM“ kortelei ir mėgautis beveik neribotomis pramogomis, naudojantis integruotu WLAN interneto prieigos tašku. Nauda Jums: Duomenų paketai gali būti naudojami daugelyje Europos šalių. Ir: Galėsite pastoviai kontroliuoti savo išlaidas. 

„VW ID.5“ priekinio keleivio sėdynėje sėdintis vyras naudojasi informacijos ir pramogų sistema

Jus taip pat gali sudominti