Vyras ir moteris patogiai guli ant sofos iš žiūri į išmaniuosius telefonus

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Turite vykti į biurą, o lauke šalta? Malonu žinoti, kad Jūsų elektromobilis jau visiškai įkrautas ir tinkamos temperatūros laukia Jūsų prie „Wallbox“ arba įkrovimo kolonėlės. Kai įlipate, transporto priemonėje aktyvuojami asmeniniai patogumo nustatymai. Ištarus „Sveikas, „ID.“, nuvežk mane į darbą“ paleidžiama navigacija. Jūsų pageidavimu „ID.“ taip pat per naktį įdiegė naujausią programinę įrangą per „Over-the-Air Update“. Tai – komandinis darbas.

Individualus pritaikymas Jūsų „ID.“ automobilyje 

Jūsų „ID.“ sveikina Jus asmeniškai1: Sėdynių padėtis, veidrodėlių nustatymas, apšvietimas, maloni atmosfera ir pagalba vairuojant gali būti saugomi vairuotojo profilyje ir aktyvuoti prisijungus prie „ID.“ automobilio naudojant Jūsų Volkswagen ID. Elektromobilumas gali būti toks patogus. 

Raudonos spalvos VW ID.4 GTX rodomas iš šono, vairuotojo durys atidarytos, ant vairuotojo sėdynės sėdi atsipalaidavusi moteris.
2
2.
ID.4 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,4-17,2 CO₂ emisija g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Pavaizduotos iliustracijos gali skirtis nuo pristatymo būsenos.
„VW ID.5“ informacijos ir pramogų sistema su informacija apie „Updates“ dideliame ekrane
3,4
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,5–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

„Over-the-Air Updates“ Jūsų „ID.“ 

„Over-the-Air Updates“ užtikrina, kad Jūsų elektromobilyje būtų įdiegtos naujausios Volkswagen“ technologijos: Jūsų transporto priemonė per mobilųjį duomenų ryšį gaus naują programinės įrangos paketą, kurį įdiegus pagerės valdymas ir komfortas bei galėsite naudotis naujomis funkcijomis – net nereikės apsilankyti pas serviso partnerį.

suplanuotų išvažiavimo laikus. 

Tinkamai pasiruošus, elektromobilumas Jums bus dar patogesnis. Todėl naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa galite nustatyti išvažiavimo laikus, kada elektromobilis Jūsų lauks įkrovimo stotelėje, įkrautas ir tinkamos temperatūros. Galima nustatyti atskirus išvažiavimo laikus skirtingoms įkrovimo vietoms ir savaitės dienoms. Štai kaip puikiai Jūsų „ID.“ prisiderina prie Jūsų planų.

Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“ stovi priešais modernų namą ir kraunamas nuo „ID. Charger“, vyras eina prie automobilio, kad
5
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,2–16,9; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.
Raudonos spalvos „VW ID.4 GTX“ vaizdas iš šono kalnų fone, pirmame plane moteris žiūri į automobilį

Klimatizavimas Jūsų „ID.“

Naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa, dar prieš išvažiavimą galite nustatyti klimatizavimą, kad Jūsų „ID.“ automobilyje būtų tinkama temperatūra – arba spontaniškai prieš išvažiavimą, arba automatiškai įprastais išvažiavimo laikais. Taigi vasarą sėdate į nuostabiai vėsią transporto priemonę. Žiemą Jūsų elektromobilis Jus šiltai pasitiks. Apledėję langai taip pat liko praeityje.

Valdymas balsu realiuoju laiku Jūsų „ID.“ 

Jei norite klausytis radijo stoties, rasti elektromobilių įkrovimo stotelių ar pasirinkti kitą maršrutą, tereikia tai pasakyti – nes Jūsų ID. klauso, ką sakote. Naudodami intuityvų valdymą balsu6 galite valdyti daug informacijos ir pramogų bei transporto priemonės funkcijų neatitraukdami akių nuo kelio. Ir geriausia dalis: Jums nereikia įsiminti balso komandų. Užtenka draugiško „Sveikas, ID.“ ir Jūsų „ID.“ yra pasiruošęs Jūsų nurodymams. 

„VW ID.3“ vairuotojas naudoja valdymą balsu; prietaisų skydelio vaizdas, žvelgiant iš automobilio galo
7
7.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.
„VW ID.5“ vaizdas iš vidaus, priekinių sėdynių, vairo ir prietaisų skydelio vaizdas iš galo
3,4
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,5–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

Skambutis informacinei tarnybai Jūsų „ID.“automobilyje 

Važiuojant kyla klausimų apie prijungtines paslaugas ar transporto priemonės naudojimą? Būdami savo „ID.“ gausite atsakymą vienu mygtuko paspaudimu. Skambučio informacinei tarnybai mygtuku1 būsite automatiškai sujungti su Volkswagen“ klientų aptarnavimo tarnyba, kuri greitai suteiks Jums informaciją ir pagalbą.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Tik ID. modeliams, kurie yra su bent 3.0 programinės įrangos versija.
4.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

6.
Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų.
8.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.