Vyras ir moteris patogiai guli ant sofos iš žiūri į išmaniuosius telefonus

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Turite vykti į biurą, o lauke šalta? Malonu žinoti, kad Jūsų elektromobilis jau visiškai įkrautas ir tinkamos temperatūros laukia Jūsų prie „Wallbox“ arba įkrovimo kolonėlės. Kai įlipate, transporto priemonėje aktyvuojami asmeniniai patogumo nustatymai. Ištarus „Sveikas, „ID.“, nuvežk mane į darbą“ paleidžiama navigacija. Jūsų pageidavimu „ID.“ taip pat per naktį įdiegė naujausią programinę įrangą per „Over-the-Air Update“. Tai – komandinis darbas.

Individualus pritaikymas Jūsų „ID.“ automobilyje 

Jūsų „ID.“ sveikina Jus asmeniškai1: Sėdynių padėtis, veidrodėlių nustatymas, apšvietimas, maloni atmosfera ir pagalba vairuojant gali būti saugomi vairuotojo profilyje ir aktyvuoti prisijungus prie „ID.“ automobilio naudojant Jūsų Volkswagen ID. Elektromobilumas gali būti toks patogus. 

Raudonos spalvos VW ID.4 GTX rodomas iš šono, vairuotojo durys atidarytos, ant vairuotojo sėdynės sėdi atsipalaidavusi moteris.
2
2.
ID.4 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3-17,2 CO₂ emisija g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Pavaizduotos iliustracijos gali skirtis nuo pristatymo būsenos. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
„VW ID.5“ informacijos ir pramogų sistema su informacija apie „Updates“ dideliame ekrane
3,4
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„Over-the-Air Updates“ Jūsų „ID.“ 

„Over-the-Air Updates“ užtikrina, kad Jūsų elektromobilyje būtų įdiegtos naujausios Volkswagen“ technologijos: Jūsų transporto priemonė per mobilųjį duomenų ryšį gaus naują programinės įrangos paketą, kurį įdiegus pagerės valdymas ir komfortas bei galėsite naudotis naujomis funkcijomis – net nereikės apsilankyti pas serviso partnerį.

suplanuotų išvažiavimo laikus. 

Tinkamai pasiruošus, elektromobilumas Jums bus dar patogesnis. Todėl naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa galite nustatyti išvažiavimo laikus, kada elektromobilis Jūsų lauks įkrovimo stotelėje, įkrautas ir tinkamos temperatūros. Galima nustatyti atskirus išvažiavimo laikus skirtingoms įkrovimo vietoms ir savaitės dienoms. Štai kaip puikiai Jūsų „ID.“ prisiderina prie Jūsų planų.

Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“ stovi priešais modernų namą ir kraunamas nuo „ID. Charger“, vyras eina prie automobilio, kad
5
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,2–16,9; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
Raudonos spalvos „VW ID.4 GTX“ vaizdas iš šono kalnų fone, pirmame plane moteris žiūri į automobilį

Klimatizavimas Jūsų „ID.“

Naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa, dar prieš išvažiavimą galite nustatyti klimatizavimą, kad Jūsų „ID.“ automobilyje būtų tinkama temperatūra – arba spontaniškai prieš išvažiavimą, arba automatiškai įprastais išvažiavimo laikais. Taigi vasarą sėdate į nuostabiai vėsią transporto priemonę. Žiemą Jūsų elektromobilis Jus šiltai pasitiks. Apledėję langai taip pat liko praeityje.

Valdymas balsu realiuoju laiku Jūsų „ID.“ 

Jei norite klausytis radijo stoties, rasti elektromobilių įkrovimo stotelių ar pasirinkti kitą maršrutą, tereikia tai pasakyti – nes Jūsų ID. klauso, ką sakote. Naudodami intuityvų valdymą balsu6 galite valdyti daug informacijos ir pramogų bei transporto priemonės funkcijų neatitraukdami akių nuo kelio. Ir geriausia dalis: Jums nereikia įsiminti balso komandų. Užtenka draugiško „Sveikas, ID.“ ir Jūsų „ID.“ yra pasiruošęs Jūsų nurodymams. 

„VW ID.3“ vairuotojas naudoja valdymą balsu; prietaisų skydelio vaizdas, žvelgiant iš automobilio galo
7
7.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
„VW ID.5“ vaizdas iš vidaus, priekinių sėdynių, vairo ir prietaisų skydelio vaizdas iš galo
3,4
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Skambutis informacinei tarnybai Jūsų „ID.“automobilyje 

Važiuojant kyla klausimų apie prijungtines paslaugas ar transporto priemonės naudojimą? Būdami savo „ID.“ gausite atsakymą vienu mygtuko paspaudimu. Skambučio informacinei tarnybai mygtuku1 būsite automatiškai sujungti su Volkswagen“ klientų aptarnavimo tarnyba, kuri greitai suteiks Jums informaciją ir pagalbą.

Jus taip pat gali sudominti