Vyras ir moteris patogiai guli ant sofos iš žiūri į išmaniuosius telefonus

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Asmeninis patogumas. Pasirengęs judėti kartu su Jumis.

Turite vykti į biurą, o lauke šalta? Malonu žinoti, kad Jūsų elektromobilis jau visiškai įkrautas ir tinkamos temperatūros laukia Jūsų prie „Wallbox“ arba įkrovimo kolonėlės. Kai įlipate, transporto priemonėje aktyvuojami asmeniniai patogumo nustatymai. Ištarus „Sveikas, „ID.“, nuvežk mane į darbą“ paleidžiama navigacija. Jūsų pageidavimu „ID.“ taip pat per naktį įdiegė naujausią programinę įrangą per „Over-the-Air Update“. Tai – komandinis darbas.

Individualus pritaikymas Jūsų „ID.“ automobilyje 

Jūsų „ID.“ sveikina Jus asmeniškai1: Sėdynių padėtis, veidrodėlių nustatymas, apšvietimas, maloni atmosfera ir pagalba vairuojant gali būti saugomi vairuotojo profilyje ir aktyvuoti prisijungus prie „ID.“ automobilio naudojant Jūsų Volkswagen ID. Elektromobilumas gali būti toks patogus. 

Raudonos spalvos VW ID.4 GTX rodomas iš šono, vairuotojo durys atidarytos, ant vairuotojo sėdynės sėdi atsipalaidavusi moteris.
2
2.
ID.4 GTX elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,2-15,8; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.
„VW ID.5“ informacijos ir pramogų sistema su informacija apie „Updates“ dideliame ekrane

„Over-the-Air Updates“ Jūsų „ID.“ 

„Over-the-Air Updates“ užtikrina, kad Jūsų elektromobilyje būtų įdiegtos naujausios Volkswagen“ technologijos: Jūsų transporto priemonė per mobilųjį duomenų ryšį gaus naują programinės įrangos paketą, kurį įdiegus pagerės valdymas ir komfortas bei galėsite naudotis naujomis funkcijomis – net nereikės apsilankyti pas serviso partnerį.

suplanuotų išvažiavimo laikus. 

Tinkamai pasiruošus, elektromobilumas Jums bus dar patogesnis. Todėl naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa galite nustatyti išvažiavimo laikus, kada elektromobilis Jūsų lauks įkrovimo stotelėje, įkrautas ir tinkamos temperatūros. Galima nustatyti atskirus išvažiavimo laikus skirtingoms įkrovimo vietoms ir savaitės dienoms. Štai kaip puikiai Jūsų „ID.“ prisiderina prie Jūsų planų.

Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“ stovi priešais modernų namą ir kraunamas nuo „ID. Charger“, vyras eina prie automobilio, kad
3
3.
ID.5 GTX elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,1-15,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.
Raudonos spalvos „VW ID.4 GTX“ vaizdas iš šono kalnų fone, pirmame plane moteris žiūri į automobilį

Klimatizavimas Jūsų „ID.“

Naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa, dar prieš išvažiavimą galite nustatyti klimatizavimą, kad Jūsų „ID.“ automobilyje būtų tinkama temperatūra – arba spontaniškai prieš išvažiavimą, arba automatiškai įprastais išvažiavimo laikais. Taigi vasarą sėdate į nuostabiai vėsią transporto priemonę. Žiemą Jūsų elektromobilis Jus šiltai pasitiks. Apledėję langai taip pat liko praeityje.

Valdymas balsu realiuoju laiku Jūsų „ID.“ 

Jei norite klausytis radijo stoties, rasti elektromobilių įkrovimo stotelių ar pasirinkti kitą maršrutą, tereikia tai pasakyti – nes Jūsų ID. klauso, ką sakote. Naudodami intuityvų valdymą balsu4 galite valdyti daug informacijos ir pramogų bei transporto priemonės funkcijų neatitraukdami akių nuo kelio. Ir geriausia dalis: Jums nereikia įsiminti balso komandų. Užtenka draugiško „Sveikas, ID.“ ir Jūsų „ID.“ yra pasiruošęs Jūsų nurodymams. 

„VW ID.3“ vairuotojas naudoja valdymą balsu; prietaisų skydelio vaizdas, žvelgiant iš automobilio galo
5
5.
ID.3 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,5-12,9; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.3 Pro / Pro S (4 ir 5 durų): Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,7-13,1; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.
„VW ID.5“ vaizdas iš vidaus, priekinių sėdynių, vairo ir prietaisų skydelio vaizdas iš galo
6,7
6.
ID.5 Pro: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.5 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Skambutis informacinei tarnybai Jūsų „ID.“automobilyje 

Važiuojant kyla klausimų apie prijungtines paslaugas ar transporto priemonės naudojimą? Būdami savo „ID.“ gausite atsakymą vienu mygtuko paspaudimu. Skambučio informacinei tarnybai mygtuku1 būsite automatiškai sujungti su Volkswagen“ klientų aptarnavimo tarnyba, kuri greitai suteiks Jums informaciją ir pagalbą.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Tik ID. modeliams, kurie yra su bent 3.0 programinės įrangos versija.
4.
Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų.
7.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Transporto priemonės efektyvumo klasė vertinama pagal CO2 emisijas, atsižvelgiant į transporto priemonės masę. Transporto priemonės, kurios atitinka vidurkį, priskiriamos D klasei. Transporto priemonės, kurios yra geresnės negu šiandieninis vidurkis, priskiriamos A+++, A++, A+, A, B arba C klasėms. Transporto priemonės, kurios yra blogesnės negu vidurkis, priskiriamos E, F arba G klasėms. Čia pateikti duomenys susijusios su atitinkamu pasirinkto modelio ir jo standartinės įrangos EG tipo patvirtinimu pagal Direktyvą 2007/46/EB. Konfigūravimo metu jūsų pasirinkta specialioji įranga gali turėti tokį poveikį, kad jūsų konfigūruotas modelis dėl pasirinktos įrangos atitiks kitą patvirtintą tipą, negu atitiktų be pasirinktos specialiosios įrangos. Dėl to galimi jūsų konfigūruoto modelio duomenų nuokrypiai. Pateiktos CO2 vertės nurodo vertes, kurios buvo nustatytos transporto priemonės tipo patvirtinimo metu.