„Touareg“ ir „Car-Net“
1

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visiškai sujungtas. „Touareg“.

Internetas ir skaitmeninio tinklo sukūrimas tapo mūsų kasdienybės dalimi, tad kodėl to turėtumėte atsisakyti automobilyje? Todėl „Touareg“ mobiliosios internetinės visai kito lygio „Car-Net“ paslaugos prieinamos jas aktyvinus jau bazinėje įrangoje: maksimalus sujungiamumas.

„Car-Net“ naudojimo sąlygos

Per kasdienybę be streso

Naudodami „Car-Net“ būsite geriau ir greičiau informuoti. Be streso ir patogiai pasieksite tikslą, kai važiuojate maršrutu, pritaikytu aktualiai eismo padėčiai. Jei norite, keliaudami skaitykite naujienas, klausykite savo mėgstamiausios radijo stoties per internetinį radiją net ir už transliavimo diapazono ribų ir taupykite laiką, ieškodami stovėjimo vietos tiesiogiai vedami į laisvą stovėjimo vietą daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba į oficialią stovėjimo vietą.

Guide & Inform Premium“

Galite ieškoti įdomių kelionės tikslų savo apylinkėse, tiesiogiai iš interneto gauti aktualiausią eismo informaciją ir dar daugiau. Pasirinkę išskirtinį paketą „Guide & Inform Premium“, skirtą „Touareg“ automobiliui, su naujosiomis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis mėgausitės neribotomis pramogomis automobilyje.  Su maršruto apskaičiavimo internetu, 3D miesto vaizdavimo tam tikruose miestuose, palydovinių žemėlapių ir tiesioginio žemėlapių naujinimo funkcijomis navigacija tampa dar išmanesnė ir informatyvesnė. Aktualias naujienas galite ne tik parodyti, bet ir leisti jas patogiai perskaityti.

Neribotos pramogos

Visiškai nesvarbu, kur esate, nes dėl internetinio radijo jums daugiau nereikės atsisakyti mėgstamų radijo stočių ir tinklalaidžių. Jei turėtumėte palikti transliavimo sritį įprastiniame radijo imtuve, hibridinio radijo funkcija automatiškai iš antžeminės transliacijos perjungia į internetinį srautą. Tuo pačiu užtikrina tolesnę Jūsų mėgstamos radijo stoties transliaciją.
Kad galėtumėte mėgautis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis, turite naudoti savo nuosavą duomenų perdavimo ryšį.