„We Connect“ aktyvavimo instrukcijos1

Taip savo Volkswagen įdiegsite mobiliąsias paslaugas internetu.
Čia sužinosite, kokius žingsnius reikia atlikti, kad galėtumėte naudotis „We Connect“.

„We Connect“ instrukcijos navigacijos sistemos „Discover Pro“ naudotojams

Navigacijos sistemos „Discover Pro“ naudotojams

Laikydamiesi toliau pateiktų instrukcijų etapas po etapo iki galo aktyvinsite „We Connect“. Jei norite prisiregistruoti transporto priemonėje arba naudodamiesi taikomąja programa ir savo transporto priemonės raktais, pasirinkite vieną iš dviejų instrukcijų.

„We Connect“ instrukcija radijo „Composition“ naudotojams

„Discover Media“ navigacijos sistemos ir „Ready 2 Discover“ informacijos ir pramogų sistemos naudotojams

Laikydamiesi toliau pateiktų instrukcijų etapas po etapo iki galo aktyvinsite „We Connect“. Jei norite prisiregistruoti transporto priemonėje arba mobiliojoje programėlėje aktyvuoti savo transporto priemonės raktelius, pasirinkite vieną iš dviejų instrukcijų.

„We Connect“ instrukcijos navigacijos sistemos „Discover Media“ naudotojams

Radijo „Composition“ naudotojams

Laikydamiesi toliau pateiktos instrukcijos etapas po etapo aktyvinsite „We Connect“.

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, turite „online” su „Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect Plus“ atveju po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę www.portal.volkswagen-we.com ir visą sutartą laikotarpį nemokamai naudotumėtės paslaugomis.
Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Susijusios, Europoje susidarančias išlaidas už duomenis tinklo aprėpties viduje, išskyrus paslaugas „Streaming & Internet“ bei kai kurias „In-Car“ programas, padengia „Volkswagen AG“. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Informacija apie kainas šalyse, kuriose šios funkcijos palaikomos, pateikta https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir medijų transliavimo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo Jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje.
Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
Pakete aprašomų „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, be to, jis priklauso ir nuo transporto priemonės bei jos įrangos. Paslaugos prieinamos atitinkamai sutartą laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpių galimi turinio pakeitimai bei nauji nustatymai. Daugiau informacijos rasite adresu www.portal.volkswagen-we.com, taip pat ją suteiks jūsų „Volkswagen“ partneris. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus jums suteiks mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there