„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visiškai sujungtas. „Touareg“.

Internetas ir skaitmeninio tinklo sukūrimas tapo mūsų kasdienybės dalimi, tad kodėl to turėtumėte atsisakyti automobilyje? Todėl „Touareg“ mobiliosios internetinės visai kito lygio „Car-Net“ paslaugos prieinamos jas aktyvinus jau bazinėje įrangoje: maksimalus sujungiamumas.

„Car-Net“ naudojimo sąlygos

 • „VW Touareg“ su „eSim“
  „VW Touareg“ su „eSim“
 • Su „VW Touareg“ per kasdienybę be streso.
  Su „VW Touareg“ per kasdienybę be streso.
 • Su „VW Touareg“ įdiegta išmania navigacija jūs esate žingsniu priekyje.
  Su „VW Touareg“ įdiegta išmania navigacija jūs esate žingsniu priekyje.
 • „VW Touareg“ sujungia ir avarijos atveju.
  „VW Touareg“ sujungia ir avarijos atveju.
 • Sujunkite savo išmanųjį telefoną su „VW Touareg“.
  Sujunkite savo išmanųjį telefoną su „VW Touareg“.

Sužinokite apie sujungiamumą

 • „VW Touareg“ su „eSim“
  „VW Touareg“ su „eSim“

Stacionariai sumontuota „eSIM“ kortelė užtikrina prieigą prie interneto ir kartu prieigą prie „Car-Net“ mobiliųjų internetinių paslaugų. Tokiu būdu gausite naujausią informaciją ir galėsite nuolat mėgautis pramogomis.

Guide & Inform Premium“

Galite ieškoti įdomių kelionės tikslų savo apylinkėse, tiesiogiai iš interneto gauti aktualiausią eismo informaciją ir dar daugiau. Pasirinkę išskirtinį paketą „Guide & Inform Premium“, skirtą „Touareg“ automobiliui, su naujosiomis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis mėgausitės neribotomis pramogomis automobilyje.  Su maršruto apskaičiavimo internetu, 3D miesto vaizdavimo tam tikruose miestuose, palydovinių žemėlapių ir tiesioginio žemėlapių naujinimo funkcijomis navigacija tampa dar išmanesnė ir informatyvesnė. Aktualias naujienas galite ne tik parodyti, bet ir leisti jas patogiai perskaityti.

 • „VW Touareg“ „Discover Pro“ radijas
  „VW Touareg“ „Discover Pro“ radijas
 • „VW Touareg“ „Discover Pro“ „Car-Net“
  „VW Touareg“ „Discover Pro“ „Car-Net“
 • „VW Touareg“ WLAN automobilyje
  „VW Touareg“ WLAN automobilyje

Neribotos pramogos

 • „VW Touareg“ „Discover Pro“ radijas
  „VW Touareg“ „Discover Pro“ radijas

Visiškai nesvarbu, kur esate, nes dėl internetinio radijo jums daugiau nereikės atsisakyti mėgstamų radijo stočių ir tinklalaidžių. Jei turėtumėte palikti transliavimo sritį įprastiniame radijo imtuve, hibridinio radijo funkcija automatiškai iš antžeminės transliacijos perjungia į internetinį srautą. Tuo pačiu užtikrina tolesnę Jūsų mėgstamos radijo stoties transliaciją.
Kad galėtumėte mėgautis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis, turite įsigyti „eSim“ duomenų paketus arba naudoti savo nuosavą duomenų perdavimo ryšį.

„Security & Service

Naudodami „Security & Service“ keliaujate patogiai. „Car-Net“ paslaugų paketas jums suteikia mobiliąją prieigą prie svarbių automobilio funkcijų ir, kad būtų dar patogiau, sujungia lankstumą ir skaidrumą. Techninės priežiūros darbų termino planavimas, automatinis pranešimas apie nelaimingą atsitikimą, pagalbos skambutis gedimo atveju, autonominis šildymas internetu arba apsaugos nuo vagystės signalizacija internetu: jūsų asmeninės paslaugos padeda beveik kiekvienoje situacijoje ir aprūpina visa svarbia informacija apie jūsų mobilumą.

 • „VW Touareg“ važiavimo duomenų registravimas
  „VW Touareg“ važiavimo duomenų registravimas
 • Susitarkite dėl terminų patogiau: naudodami techninės priežiūros terminų planavimo sistemą.
  Susitarkite dėl terminų patogiau: naudodami techninės priežiūros terminų planavimo sistemą.
 • Saugo pats save: jei bandoma įsilaužti, „VW Touareg“ apie tai praneša išsiųsdamas pranešimą.
  Saugo pats save: jei bandoma įsilaužti, „VW Touareg“ apie tai praneša išsiųsdamas pranešimą.
 • Naudodami autonominio šildymo realiuoju laiku paslaugą visuomet, net prieš kelionę, maloniai klimatizuosite transporto priemonę.
  Naudodami autonominio šildymo realiuoju laiku paslaugą visuomet, net prieš kelionę, maloniai klimatizuosite transporto priemonę.

Pasiruošę Jums padėti

 • „VW Touareg“ važiavimo duomenų registravimas
  „VW Touareg“ važiavimo duomenų registravimas

Naudojantis „Skambinimo skubios pagalbos numeriu“ paslauga jums bus suteikta pagalba pavojaus atveju. Įvykus sunkiam nelaimingam atsitikimui, pvz., įsijungus oro pagalvei, automatiškai skambinama pagalbos tarnybai. Kai Jūsų Volkswagen“ automobilis registruoja eismo įvykį, paslauga užmezga ryšį su Volkswagen“ skubios pagalbos centru ir gelbėjimo tarnybai perduoda svarbią informaciją. Be to, Jūs galite kreiptis pagalbos rankiniu būdu spausdami mygtuką.

Kur bebūtumėte, stebėkite savo „Touareg“

Taikomosios programos „We Connect“ atsisiuntimas

Taikomosios programos „We Connect“ atsisiuntimas

Susisiekite su savo „Touareg“: naudokitės visais „Car-Net“ privalumais vienoje taikomojoje programoje.

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Kad galėtumėte naudotis „Car-Net” funkcijomis, jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Be to, turite internetu sudaryti atskirą sutartį su „Volkswagen AG”. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis visą sutartą laikotarpį, po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę adresu portal.volkswagen-we.com. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „Car-Net“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Su tuo susijusias, ES teritorijoje patirtas duomenų išlaidas, išskyrus internetinio radijo ir hibridinio radijo paslaugas, padengia „Volkswagen AG”. Norėdami naudotis internetinio radijo, hibridinio radijo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku, galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom” įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais daugelyje Europos šalių. Informaciją apie kainas ir palaikomas šalis rasite adresu vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir hibridinio radijo paslaugomis bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač, jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje. Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Atskirų „Car-Net“ paslaugų („Guide & Inform Premium“ ir „Security & Service“), aprašytų paketuose, prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos arba atšaukiamos. Daugiau informacijos sužinosite adresu portal.volkswagen-we.com ir savo „Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there