„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1
„Touareg“ ir „Car-Net“
1

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visas „Car-Net“ pasaulis Jūsų „Touareg“ automobilyje

Visiškai sujungtas. „Touareg“.

Internetas ir skaitmeninio tinklo sukūrimas tapo mūsų kasdienybės dalimi, tad kodėl to turėtumėte atsisakyti automobilyje? Todėl „Touareg“ mobiliosios internetinės visai kito lygio „Car-Net“ paslaugos prieinamos jas aktyvinus jau bazinėje įrangoje: maksimalus sujungiamumas.

„Car-Net“ naudojimo sąlygos

Sužinokite apie sujungiamumą

Stacionariai sumontuota „eSIM“ kortelė užtikrina prieigą prie interneto ir kartu prieigą prie „Car-Net“ mobiliųjų internetinių paslaugų. Tokiu būdu gausite naujausią informaciją ir galėsite nuolat mėgautis pramogomis.

Guide & Inform Premium“

Galite ieškoti įdomių kelionės tikslų savo apylinkėse, tiesiogiai iš interneto gauti aktualiausią eismo informaciją ir dar daugiau. Pasirinkę išskirtinį paketą „Guide & Inform Premium“, skirtą „Touareg“ automobiliui, su naujosiomis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis mėgausitės neribotomis pramogomis automobilyje.  Su maršruto apskaičiavimo internetu, 3D miesto vaizdavimo tam tikruose miestuose, palydovinių žemėlapių ir tiesioginio žemėlapių naujinimo funkcijomis navigacija tampa dar išmanesnė ir informatyvesnė. Aktualias naujienas galite ne tik parodyti, bet ir leisti jas patogiai perskaityti.

Neribotos pramogos

Visiškai nesvarbu, kur esate, nes dėl internetinio radijo jums daugiau nereikės atsisakyti mėgstamų radijo stočių ir tinklalaidžių. Jei turėtumėte palikti transliavimo sritį įprastiniame radijo imtuve, hibridinio radijo funkcija automatiškai iš antžeminės transliacijos perjungia į internetinį srautą. Tuo pačiu užtikrina tolesnę Jūsų mėgstamos radijo stoties transliaciją.
Kad galėtumėte mėgautis internetinio ir hibridinio radijo paslaugomis, turite įsigyti „eSim“ duomenų paketus arba naudoti savo nuosavą duomenų perdavimo ryšį.

„Security & Service

Naudodami „Security & Service“ keliaujate patogiai. „Car-Net“ paslaugų paketas jums suteikia mobiliąją prieigą prie svarbių automobilio funkcijų ir, kad būtų dar patogiau, sujungia lankstumą ir skaidrumą. Techninės priežiūros darbų termino planavimas, automatinis pranešimas apie nelaimingą atsitikimą, pagalbos skambutis gedimo atveju, autonominis šildymas internetu arba apsaugos nuo vagystės signalizacija internetu: jūsų asmeninės paslaugos padeda beveik kiekvienoje situacijoje ir aprūpina visa svarbia informacija apie jūsų mobilumą.

Pasiruošę Jums padėti

Naudojantis „Skambinimo skubios pagalbos numeriu“ paslauga jums bus suteikta pagalba pavojaus atveju. Įvykus sunkiam nelaimingam atsitikimui, pvz., įsijungus oro pagalvei, automatiškai skambinama pagalbos tarnybai. Kai Jūsų Volkswagen“ automobilis registruoja eismo įvykį, paslauga užmezga ryšį su Volkswagen“ skubios pagalbos centru ir gelbėjimo tarnybai perduoda svarbią informaciją. Be to, Jūs galite kreiptis pagalbos rankiniu būdu spausdami mygtuką.

Kur bebūtumėte, stebėkite savo „Touareg“

Taikomosios programos „We Connect“ atsisiuntimas
2,3
2.
Degalų sąnaudos, l/100 km: kombinuotos 1,4 - 1,3; elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 12,6 - 12,2; CO₂ emisija, kombinuota, g/km: 32 - 30; efektyvumo klasė: A+

Taikomosios programos „We Connect“ atsisiuntimas

Susisiekite su savo „Touareg“: naudokitės visais „Car-Net“ privalumais vienoje taikomojoje programoje.