Ko reikia, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“?

Tai, ko reikia1

„Car-Net“ navigacijos sistemos „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Composition Media“.
2
2.
Nuotraukoje pavaizduota naujosios kartos informacijos ir pramogų sistema; paslaugos prieinamos ir senesnės kartos sistemose

Jeigu norite naudotis „Guide & Inform“ „Car-Net“ paslaugomis, Jūsų Volkswagen“ reikalinga navigacijos sistema. Reikalingos „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Touareg“ esantis „Innovision Cockpit“.

„Car-Net“ paslaugų paketui „Security & Service“ Jums pakanka turėti tik skambinimo skubios pagalbos numeriu paslaugą ir ją galite be apribojimų naudoti kaip „App-Connect“ su radiju „Composition Media“.

Kartu su navigacijos sistema „Discover Pro“ papildomai rekomenduojama telefono sąsają „Business“, kuri sudarys Jums galimybę savo Volkswagen“ automobilyje įsirengti WLAN prieigos tašką. Taip ir Jūs, ir Jūsų keleiviai iš įvairių „Car-Net“ pasiūlymų gausite daugiausiai naudos. Jūsų navigacijos sistemai „Discover Media“ paruoštas „CarStick“ LTE 3 leis greitai ir paprastai Jūsų Volkswagen“ automobilyje įrengti interneto ryšį bei WLAN interneto prieigos tašką.

Daugelį paslaugų galite valdyti naudodami savo išmanųjį telefoną kartu su „We Connect“ taikomąja programa. Be to, prijungę informacijos ir pramogų sistemą galite užsitikrinti interneto prieigą, reikalingą tam, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“. Kai kurioms funkcijoms transporto priemonėje reikalingi techniniai komponentai, pvz., signalizacija, įsipėjanti apie vagystę „Signalizacija realiuoju laiku“ paslaugai. 

Priklausomai nuo transporto priemonės, prieinami įvairūs paslaugų paketai, kuriuos (jei perkant Jūsų Volkswagen“ to dar nebuvo padaryta) galite įsigyti per „We Connect“ taikomąją programą arba per savo asmeninę „myVolkswagen“ klientų sritį Opens an external link. Jei išpildytos techninės sąlygos, Jums reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, kurią galite susikurti, atlikę keletą žingsnių.

  • Navigacijos sistema „Discover Media“, „Discover Pro” arba „Discover Premium“
  • Radijo sistema „Composition Media“ (riboto naudojimo)
  • Su „Android“™ suderinamas išmanusis telefonas arba „iPhone®“ su interneto prieiga
  • „Car-Net“ paslaugų paketas
  • Volkswagen ID“ naudotojo paskyra
Registracija „We Connect“ portale

Kad galėtumėte patogiai naudoti mobiliąsias prijuntines paslaugas iš bet kurios vietos, naudodami savo Volkswagen ID“ prisijunkite prie „myVolkswagen“ naudotojų srities Opens an external link arba „We Connect“ taikomosios programos, o tada prisiregistruokite su savo transporto priemone. Jei dar nesukūrėte Volkswagen ID“, Jums pažingsniui padės atlikti registraciją.

Naudojimas per „We Connect“ taikomąją programą ir „myVolkswagen“

„We Connect“ taikomoji programa
4,5
4.
Degalų sąnaudos, l/100 km: kombinuotos 1,4 - 1,3; elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 12,6 - 12,2; CO₂ emisija, kombinuota, g/km: 32 - 30; efektyvumo klasė: A+

Po registracijos galite aiškiai iškviesti ir valdyti pasirinktas „Car-Net“ paslaugų funkcijas „myVolkswagen“ klientų srityje arba, naudodamiesi „We Connect“ taikomąja programa, savo mobiliajame galiniame įrenginyje. Taikomąją programą galite atsisiųsti čia:

Atsisiuntimas iš taikomųjų programų parduotuvės „App Store“ Opens an external link

Atsisiuntimas iš „Google Play“ Opens an external link

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt
Kontakt
Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 8-800-30723 (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
weconnect-support@volkswagen.de Opens an external link

Jus taip pat gali sudominti