Ko reikia, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“?

Tai, ko reikia

„Car-Net“ navigacijos sistemos „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Composition Media“.

Jeigu norite naudotis „Guide & Inform“ „Car-Net“ paslaugomis, jūsų „Volkswagen“ reikalinga navigacijos sistema. Reikalingos „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Touareg“ esantis „Innovision Cockpit“.

„Car-Net“ paslaugų paketui „Security & Service“ jums pakanka turėti tik skambinimo skubios pagalbos numeriu paslaugą ir ją galite be apribojimų naudoti kaip „App-Connect“ su radiju „Composition Media“.

Kartu su navigacijos sistema „Discover Pro“ papildomai rekomenduojama telefoninio ryšio sąsają „Business“, kuri sudarys jums galimybę savo „Volkswagen“ automobilyje įsirengti WLAN prieigos tašką. Taip ir jūs, ir jūsų keleiviai ir įvairių „Car-Net“ pasiūlymų gausite daugiausiai naudos. Jūsų navigacijos sistemai „Discover Media“ „CarStick LTE “ greitai ir paprastai siūlo interneto ryšį bei WLAN prieigos tašką jūsų „Volkswagen“ automobilyje.

Daugelį paslaugų galite valdyti naudodami savo išmanųjį telefoną kartu su „We Connect“ taikomąja programa. Be to, prijungę informacijos ir pramogų sistemą galite užsitikrinti interneto prieigą, reikalingą tam, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“. Kai kurioms funkcijoms transporto priemonėje reikalingi techniniai komponentai, pvz., įspėjimo apie vagystę sistema paslaugai „Internetinę įspėjimo apie vagyste sistema“. 

Priklausomai nuo transporto priemonės, prieinami įvairūs paslaugų paketai, kuriuos (jei perkant jūsų „Volkswagen“ to dar nebuvo padaryta) galite užsisakyti „We Connect“ portale. Jei išpildytos techninės sąlygos, jums reikalinga naudotojo paskyra, kurią galite susikurti, atlikę keletą žingsnių.

  • Navigacijos sistema „Discover Media“, „Discover Pro” arba „Discover Premium“
  • Radijo sistema „Composition Media“ (riboto naudojimo)
  • Su „Android“™ suderinamas išmanusis telefonas arba „iPhone“™ su interneto prieiga
  • „Car-Net“ paslaugų paketas
  • Volkswagen“ naudotojo paskyra
Registracija „We Connect“ portale

Kad galėtumėte patogiai naudoti mobiliąsias internetines paslaugas iš bet kurios vietos, užsiregistruokite „We Connect“ portale naudodami savo „Volkswagen ID“ ir paskui užregistruokite savo transporto priemonę. Jei dar nesukūrėte „Volkswagen ID“, portalo vedlys, nuosekliai nurodydamas veiksmus, padės jums užsiregistruoti.

Naudojimas per „We Connect“ taikomąją programą ir „We Connect“ portale

„We Connect“ taikomoji programa

Užsiregistravę galėsite aiškiai iškviesti ir valdyti „Car-Net“ paslaugų funkcijas „We Connect“ portale arba naudodami „We Connect“ taikomąją programą savo mobiliajame galiniame įrenginyje. Taikomąją programą galite atsisiųsti čia:

Atsisiuntimas iš taikomųjų programų parduotuvės „App Store“

Atsisiuntimas iš „Google Play“

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there