Ko reikia, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“?

Tai, ko reikia1

„Car-Net“ navigacijos sistemos „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Composition Media“.
2
2.
Nuotraukoje pavaizduota naujosios kartos informacijos ir pramogų sistema; paslaugos prieinamos ir senesnės kartos sistemose

Jeigu norite naudotis „Guide & Inform“ „Car-Net“ paslaugomis, jūsų Volkswagen“ reikalinga navigacijos sistema. Reikalingos „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Touareg“ esantis „Innovision Cockpit“.

„Car-Net“ paslaugų paketui „Security & Service“ jums pakanka turėti tik skambinimo skubios pagalbos numeriu paslaugą ir ją galite be apribojimų naudoti kaip „App-Connect“ su radiju „Composition Media“.

Kartu su navigacijos sistema „Discover Pro“ papildomai rekomenduojama telefoninio ryšio sąsają „Business“, kuri sudarys jums galimybę savo Volkswagen“ automobilyje įsirengti WLAN prieigos tašką. Taip ir jūs, ir jūsų keleiviai ir įvairių „Car-Net“ pasiūlymų gausite daugiausiai naudos. Jūsų navigacijos sistemai „Discover Media“ „CarStick LTE 3“ greitai ir paprastai siūlo interneto ryšį bei WLAN prieigos tašką jūsų Volkswagen“ automobilyje.

Daugelį paslaugų galite valdyti naudodami savo išmanųjį telefoną kartu su „We Connect“ taikomąja programa. Be to, prijungę informacijos ir pramogų sistemą galite užsitikrinti interneto prieigą, reikalingą tam, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“. Kai kurioms funkcijoms transporto priemonėje reikalingi techniniai komponentai, pvz., įspėjimo apie vagystę sistema paslaugai „Internetinę įspėjimo apie vagyste sistema“. 

Priklausomai nuo transporto priemonės, prieinami įvairūs paslaugų paketai, kuriuos (jei perkant jūsų Volkswagen“ to dar nebuvo padaryta) galite užsisakyti „We Connect“ portale. Jei išpildytos techninės sąlygos, jums reikalinga naudotojo paskyra, kurią galite susikurti, atlikę keletą žingsnių.

  • Navigacijos sistema „Discover Media“, „Discover Pro” arba „Discover Premium“
  • Radijo sistema „Composition Media“ (riboto naudojimo)
  • Su „Android“™ suderinamas išmanusis telefonas arba „iPhone“™ su interneto prieiga
  • „Car-Net“ paslaugų paketas
  • Volkswagen“ naudotojo paskyra
Registracija „We Connect“ portale

Kad galėtumėte patogiai naudoti mobiliąsias internetines paslaugas iš bet kurios vietos, užsiregistruokite „We Connect“ portale naudodami savo Volkswagen ID“ ir paskui užregistruokite savo transporto priemonę. Jei dar nesukūrėte Volkswagen ID“, portalo vedlys, nuosekliai nurodydamas veiksmus, padės jums užsiregistruoti.

Naudojimas per „We Connect“ taikomąją programą ir „We Connect“ portale

„We Connect“ taikomoji programa

Užsiregistravę galėsite aiškiai iškviesti ir valdyti „Car-Net“ paslaugų funkcijas „We Connect“ portale arba naudodami „We Connect“ taikomąją programą savo mobiliajame galiniame įrenginyje. Taikomąją programą galite atsisiųsti čia:

Atsisiuntimas iš taikomųjų programų parduotuvės „App Store“

Atsisiuntimas iš „Google Play“

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Kad galėtumėte naudotis „Car-Net” funkcijomis, jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Be to, turite internetu sudaryti atskirą sutartį su „Volkswagen AG”. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis visą sutartą laikotarpį, po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę adresu portal.volkswagen-we.com. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. „Car-Net“ mobiliosios internetinės paslaugos „Guide & Inform“ prieinamos tik kartu su papildoma įranga „Discover Media“ ir „Discover Pro“. Be to, jums reikės mobiliojo ryšio priemonės su interneto prieiga (pvz., išmaniojo telefono), kuris gali būti naudojamas kaip WLAN viešosios interneto prieigos taškas. Arba galite naudoti mobilųjį telefoną su nuotoliniu SIM prieigos profiliu (rSAP) arba SIM kortelę su telefono ir duomenų parinktimi ir „Business“ telefono sąsają kartu su „Discover Pro“ navigacijos sistema. Papildomai pasirenkama „Car-Stick LTE“ kartu su navigacijos sistema „Discover Media“ arba transporto priemonėje esantis WLAN viešosios interneto prieigos taškas taip pat gali būti naudojama norint sukurti navigacijos įrenginio interneto ryšį. „Car-Net“ paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp jūsų ir jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač, jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje. Naudojantis „Car-Net“ paslaugomis perduodamas didelis duomenų kiekis, todėl rekomenduojame sudaryti su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju abonentinę sutartį dėl neriboto duomenų perdavimo. Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. „Car-Net“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos apie „Car-Net“ sužinosite adresu portal.volkswagen-we.com ir iš savo „Volkswagen“ partnerio; informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
3.
Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pavyzdžiui, mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo mobiliojo ryšio tarifų ir ypač jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje. „Volkswagen“ papildomai rekomenduoja sudaryti su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju abonentinę sutartį dėl neriboto duomenų perdavimo. Daugiau informacijos apie mobiliųjų įrenginių ir „Car-Net“ naudojimą galite rasti transporto priemonės dokumentuose.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there