„Car-Net“ aktyvinimas1

Čia sužinosite, kaip per „We Connect“ taikomąją programą aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas internetu. Kita galimybė – aktyvinti per jūsų Volkswagen“ informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinkite „Car-Net“

Su „Car-Net“ diena bus šviesesnė. Čia rasite instrukcijas, kaip aktyvinti „Car-Net“ prijungtines paslaugas savo Volkswagen“ bei „Car-Net“ „e-Remote“ aktyvinimas jūsų „e-up“! (e‑up!: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 12,7 (kombinuotos); CO2 emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+2).

Norite sužinoti, ar jūsų transporto priemonės modelyje įrengtas „Car-Net“ arba „We Connect“? Čia pateksite į Suderinamumo patikrąOpens an external link

„Car-Net“ aktyvinimas per „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinimas naudojant „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinkite mobiliąsias Volkswagen“ paslaugas internetu patogiai, naudodami savo išmanųjį telefoną: naudodami „We Connect“ taikomąją programą paprastai ir greitai sukursite naudotojo paskyrą ir mobiliąsias prijungtines paslaugas perkelsite į savo transporto priemonę.

Šioje raštu išdėstytoje naudojimo instrukcijoje pateikiame atskirus žingsnius, kuriuos reikia atlikti.

Aktyvinkite „Car-Net“ per savo „Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinimas per Jūsų informacijos ir pramogų sistemą

Ar Jūsų Volkswagen“ automobilyje yra „Car-Net“ paslaugų paketas „Guide & Inform“? Po to, stovinčiame automobilyje galėsite greitai ir patogiai aktyvinti paslaugas internetu per savo informacijos ir pramogų sistemą. Šia rašytine instrukcija padėsime Jums viso aktyvinimo proceso metu.

Moteris sėdi ant tvoros virš pastatyto „e-up!“ ir žiūri į kamerą
3,2
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 12,7 (kombinuotos); CO₂ emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+

„e-Remote“ aktyvinimas jūsų „e-up!“ 

„Car Net e-Remote“ siūlo jums patogią prieigą prie svarbiausių jūsų „e-up!“ funkcijų. Kaip savo „e-up!“ aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas iš „e-Remote“ sužinosite šioje išsamioje instrukcijoje.

--:--

Interneto ryšio užmezgimas

Norėdami naudotis visais paslaugų internetu privalumais turite ne tik aktyvinti „Car-Net“ licenciją, tačiau taip pat užmegzti interneto ryšį savo transporto priemonėje. Atsižvelgiant į naudojamą įrangą tai galite atlikti keliais būdais. Jos ir atskiri veiksmai pristatomi vaizdo klipe.

Jei norėsite apie jas paskaityti dar kartą, toliau rasite pridėtą rašytinę instrukciją, kurią galima atsisiųsti.

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 8-800-30723 (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
weconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Kad galėtumėte naudotis „Car-Net” funkcijomis, jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Be to, turite internetu sudaryti atskirą sutartį su „Volkswagen AG”. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis visą laikotarpį, per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba per „Volkswagen We Connect“ taikomąją programą (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėje). Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. „Car-Net“ mobiliosios internetinės paslaugos „Guide & Inform“ prieinamos tik kartu su papildoma įranga „Discover Media“ ir „Discover Pro“. Be to, jums reikės mobiliojo ryšio priemonės su interneto prieiga (pvz., išmaniojo telefono), kuris gali būti naudojamas kaip WLAN viešosios interneto prieigos taškas. Arba galite naudoti mobilųjį telefoną su nuotoliniu SIM prieigos profiliu (rSAP) arba SIM kortelę su telefono ir duomenų parinktimi ir „Business“ telefono sąsają kartu su „Discover Pro“ navigacijos sistema. Papildomai pasirenkama „Car-Stick LTE“ kartu su navigacijos sistema „Discover Media“ arba transporto priemonėje esantis WLAN viešosios interneto prieigos taškas taip pat gali būti naudojama norint sukurti navigacijos įrenginio interneto ryšį. „Car-Net“ paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Naudojantis „Car-Net“ paslaugomis perduodamas didelis duomenų kiekis, todėl rekomenduojame sudaryti su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju abonentinę sutartį dėl neriboto duomenų perdavimo. Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. „Car-Net“ paslaugų prieinamumas įvairiose šalyse gali skirtis ir priklauso nuo transporto priemonės ir įrangos. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos apie „Car-Net“ sužinosite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir iš savo „Volkswagen“ partnerio; informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
2.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO₂ emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO₂ emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO₂ emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO₂ emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).