„Car-Net“ aktyvinimas1

Čia sužinosite, kaip per taikomąją programą „We Connect“ aktyvinti mobiliąsias paslaugas internetu. Taip pat galite aktyvinti per informacijos ir pramogų sistemą savo Volkswagen“ automobilyje arba per „We Connect“ portalą.

Aktyvinkite „Car-Net“

„Car-Net“ aktyvinimas per „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinimas naudojant „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinkite mobiliąsias Volkswagen“ paslaugas internetu patogiai, naudodami savo išmanųjį telefoną: naudodami „We Connect“ taikomąją programą paprastai ir greitai sukursite naudotojo paskyrą ir mobiliąsias prijungtines paslaugas perkelsite į savo transporto priemonę.

Šioje raštu išdėstytoje naudojimo instrukcijoje pateikiame atskirus žingsnius, kuriuos reikia atlikti.

Aktyvinkite „Car-Net“ per savo „Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinimas per Jūsų informacijos ir pramogų sistemą

Ar Jūsų Volkswagen“ automobilyje yra „Car-Net“ paslaugų paketas „Guide & Inform“? Po to, stovinčiame automobilyje galėsite greitai ir patogiai aktyvinti paslaugas internetu per savo informacijos ir pramogų sistemą. Šia rašytine instrukcija padėsime Jums viso aktyvinimo proceso metu.

Aktyvinkite „Car-Net“ portale.

Aktyvinimas portale

Norite atlikti „Car-Net“ nustatymus būdami namuose? Ne problema! Naudodamiesi savo namų kompiuteriu ar planšete prisijunkite prie įvairialypio „Car-Net“ paslaugų pasaulio.

Interneto ryšio užmezgimas

Norėdami naudotis visais paslaugų internetu privalumais turite ne tik aktyvinti „Car-Net“ licenciją, tačiau taip pat užmegzti interneto ryšį savo transporto priemonėje. Atsižvelgiant į naudojamą įrangą tai galite atlikti keliais būdais. Jos ir atskiri veiksmai pristatomi vaizdo klipe.

Jei norėsite apie jas paskaityti dar kartą, toliau rasite pridėtą rašytinę instrukciją, kurią galima atsisiųsti.

Volkswagen teisės atsisakymas
1.
Kad galėtumėte naudotis „Car-Net” funkcijomis, jums reikia turėti „Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Be to, turite internetu sudaryti atskirą sutartį su „Volkswagen AG”. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis visą sutartą laikotarpį, po transporto priemonės perdavimo turite 90 dienų, kad užregistruotumėte transporto priemonę adresu portal.volkswagen-we.com. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. „Car-Net“ mobiliosios internetinės paslaugos „Guide & Inform“ prieinamos tik kartu su papildoma įranga „Discover Media“ ir „Discover Pro“. Be to, jums reikės mobiliojo ryšio priemonės su interneto prieiga (pvz., išmaniojo telefono), kuris gali būti naudojamas kaip WLAN viešosios interneto prieigos taškas. Arba galite naudoti mobilųjį telefoną su nuotoliniu SIM prieigos profiliu (rSAP) arba SIM kortelę su telefono ir duomenų parinktimi ir „Business“ telefono sąsają kartu su „Discover Pro“ navigacijos sistema. Papildomai pasirenkama „Car-Stick LTE“ kartu su navigacijos sistema „Discover Media“ arba transporto priemonėje esantis WLAN viešosios interneto prieigos taškas taip pat gali būti naudojama norint sukurti navigacijos įrenginio interneto ryšį. „Car-Net“ paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp jūsų ir jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Kai iš interneto atsisiunčiami duomenų paketai, gali atsirasti papildomų išlaidų (pvz., mokesčių už tarptinklinį ryšį), priklausomai nuo jūsų mobiliojo ryšio tarifų ir ypač, jei mobiliuoju ryšiu naudojamasi užsienyje. Naudojantis „Car-Net“ paslaugomis perduodamas didelis duomenų kiekis, todėl rekomenduojame sudaryti su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju abonentinę sutartį dėl neriboto duomenų perdavimo. Jei norite naudoti nemokamą „We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. „Car-Net“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos apie „Car-Net“ sužinosite adresu portal.volkswagen-we.com ir iš savo „Volkswagen“ partnerio; informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there