„Car-Net“ aktyvinimas1

Čia sužinosite, kaip per „We Connect“ taikomąją programą aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas internetu. Kita galimybė – aktyvinti per jūsų Volkswagen“ informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinkite „Car-Net“

Su „Car-Net“ diena bus šviesesnė. Čia rasite instrukcijas, kaip aktyvinti „Car-Net“ prijungtines paslaugas savo Volkswagen“ bei „Car-Net“ „e-Remote“ aktyvinimas jūsų „e-up“! (e‑up!: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 12,7 (kombinuotos); CO2 emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+2).

Norite sužinoti, ar jūsų transporto priemonės modelyje įrengtas „Car-Net“ arba „We Connect“? Čia pateksite į Suderinamumo patikrą Opens an external link

„Car-Net“ aktyvinimas per „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinimas naudojant „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinkite mobiliąsias Volkswagen“ paslaugas internetu patogiai, naudodami savo išmanųjį telefoną: naudodami „We Connect“ taikomąją programą paprastai ir greitai sukursite naudotojo paskyrą ir mobiliąsias prijungtines paslaugas perkelsite į savo transporto priemonę.

Šioje raštu išdėstytoje naudojimo instrukcijoje pateikiame atskirus žingsnius, kuriuos reikia atlikti.

Aktyvinkite „Car-Net“ per savo „Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinimas per Jūsų informacijos ir pramogų sistemą

Ar Jūsų Volkswagen“ automobilyje yra „Car-Net“ paslaugų paketas „Guide & Inform“? Po to, stovinčiame automobilyje galėsite greitai ir patogiai aktyvinti paslaugas internetu per savo informacijos ir pramogų sistemą. Šia rašytine instrukcija padėsime Jums viso aktyvinimo proceso metu.

Moteris sėdi ant tvoros virš pastatyto „e-up!“ ir žiūri į kamerą
3,2
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: 12,7 (kombinuotos); CO₂ emisija, kombinuota, g/km: 0; efektyvumo klasė: A+

„e-Remote“ aktyvinimas jūsų „e-up!“ 

„Car Net e-Remote“ siūlo jums patogią prieigą prie svarbiausių jūsų „e-up!“ funkcijų. Kaip savo „e-up!“ aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas iš „e-Remote“ sužinosite šioje išsamioje instrukcijoje.

--:--