„Car-Net“ aktyvinimas

Čia sužinosite, kaip per taikomąją programą „We Connect“ aktyvinti mobiliąsias paslaugas internetu. Taip pat galite aktyvinti per informacijos ir pramogų sistemą savo „Volkswagen“ automobilyje arba per „We Connect“ portalą.

Aktyvinkite „Car-Net“

„Car-Net“ aktyvinimas per „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinimas naudojant „We Connect“ taikomąją programą

Aktyvinkite mobiliąsias „Volkswagen“ paslaugas internetu patogiai, naudodami savo išmanųjį telefoną: naudodami „We Connect“ taikomąją programą paprastai ir greitai sukursite naudotojo paskyrą ir mobiliąsias prijungtines paslaugas perkelsite į savo transporto priemonę.

Šioje raštu išdėstytoje naudojimo instrukcijoje pateikiame atskirus žingsnius, kuriuos reikia atlikti.

Aktyvinkite „Car-Net“ per savo „Volkswagen“ automobilio informacijos ir pramogų sistemą.

Aktyvinimas per Jūsų informacijos ir pramogų sistemą

Ar Jūsų „Volkswagen“ automobilyje yra „Car-Net“ paslaugų paketas „Guide & Inform“? Po to, stovinčiame automobilyje galėsite greitai ir patogiai aktyvinti paslaugas internetu per savo informacijos ir pramogų sistemą. Šia rašytine instrukcija padėsime Jums viso aktyvinimo proceso metu.

Aktyvinkite „Car-Net“ portale.

Aktyvinimas portale

Norite atlikti „Car-Net“ nustatymus būdami namuose? Ne problema! Naudodamiesi savo namų kompiuteriu ar planšete prisijunkite prie įvairialypio „Car-Net“ paslaugų pasaulio.

Interneto ryšio užmezgimas

Norėdami naudotis visais paslaugų internetu privalumais turite ne tik aktyvinti „Car-Net“ licenciją, tačiau taip pat užmegzti interneto ryšį savo transporto priemonėje. Atsižvelgiant į naudojamą įrangą tai galite atlikti keliais būdais. Jos ir atskiri veiksmai pristatomi vaizdo klipe.

Jei norėsite apie jas paskaityti dar kartą, toliau rasite pridėtą rašytinę instrukciją, kurią galima atsisiųsti.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there