A man with a smartphone leans against his white VW car with polished rims – Volkswagen wheels and tyres

Su jūsų Volkswagen automobiliui tinkamais ratlankiais ir padangomis jums komfortiška kelionė garantuota

Jūsų automobilio padangos – jūsų kontaktas su keliu. Čia sužinosite informaciją apie ratlankius ir padangas jūsų automobiliui, rasite platų pasirinkimą ir siūlomas paslaugas.

A woman on a skateboard drives past a red VW up!

Vasariniai ratlankiai ir padangos

Vasarinės padangos skirtos ir vėsiam, ir karščiu alsuojančiam metų sezonui. Kai tik vidutinė paros temperatūra pakils aukščiau 7 °C, vasarinės padangos yra tinkamiausios. Jos didina jūsų saugumą, o vasariniai ratlankiai atrodo puikiai.

A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road

Visiems sezonams skirtos ir specialiosios padangos

Padangos visiems metams, beprotektorinės padangos lenktynių trasai, dygliuotos padangos apledėjusiam keliui ar bekelės padangos nuotykiui bekelėje – čia jūs rasite informaciją apie specialiąsias ir visiems sezonams skirtas padangas.

A man picks up a snowboard from the ski and snowboard holder of his silver VW car with winter tyres in a snowy landscape

Žieminiai ratlankiai ir žieminės padangos

Jūsų geras startas į šaltąjį metų laiką: žieminės padangos išstumia vandenį, leisdamos jums išvengti slydimo kelyje. Jos užtikrina gerą sukibimą sniego sąlygomis ir net ant apšalusios kelio dangos.

A man with a smartphone stands next to his yellow VW Golf with summer wheels

Informacija apie padangas

Ar jūs žinote, kaip matuoti slėgį padangose ir padangų protektoriaus gylį, kaip skaityti ES padangų informacinį lapelį ar kada reikia keisti jūsų padangas? Sužinokite daugiau apie jūsų padangas čia.

A man walks to his black VW car with Volkswagen Genuine Rims with orange colour accents

Informacija apie ratlankius

Ratlankiai padeda sukurti tokią automobilio išvaizdą, kokia patinka jums. Ar ratlankiai sumontuoti gamykloje, ar įsigyti vėliau – ratlankių ir padangų derinių tema sukelia daug klausimų. Atsakymus ir dar daugiau informacijos apie plieninius ir lengvojo lydinio ratlankius rasite čia.