A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road
A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road

Tinkama įranga ir tinkamas paruošimas beveik visoms oro sąlygoms: Volkswagen visiems sezonams skirtos ir specialiosios padangos

Tinkama įranga ir tinkamas paruošimas beveik visoms oro sąlygoms: Volkswagen visiems sezonams skirtos ir specialiosios padangos

Norėtumėte sutaupyti padangų keitimą, planuojate kelionę į bekelę ar norite įveikti apledėjusius kelius į kalnų slidinėjimo kurortą? Tuomet jūs teisingai pasirinkote.

Jūsų sprendimas visiems metams

Visiems sezonams skirtos padangos

Taip pat žinomos kaip universalios padangos visoms oro sąlygoms: visiems sezonams skirtos padangos vienija subalansuotas savybes vasarinėms ir žieminėms oro sąlygoms.

Jūs sutaupote antrąjį padangų komplektą ir neturite jų keisti – skamba gundančiai. Visiems sezonams skirtos padangos – tai kompromisas, jos vienija vasarinių ir žieminių padangų savybes. Tačiau dėl savo ypatybių jos dažnai nusileidžia važiavimo charakteristikomis vasarinėms ar žieminėms padangoms. Tikslų konfliktas konstrukcijoje: palyginti su kita paskirtimi, pagerinamas arba tinkamumas žiemai, arba važiavimo šlapiu keliu charakteristikos.

A blue VW Golf GTD with all-season tyres drives on a wet roadway and whirls up water

Šiuolaikiški protektoriai pasižymi pritaikytomis lamelėmis ir optimizuotu protektoriaus piešiniu. Tai užtikrina važiavimo šlapiu keliu, valdomumo ir riedėjimo triukšmų savybių pagerinimą – ypač keliuose, kuriais važiuojama dideliu greičiu.

Bendrai šiuolaikiškos visiems sezonams skirtos padangos pasižymi labai geromis žiemos savybėmis. Dėl savo protektoriaus su dideliais kanalais jos gali greičiau išstumti vandenį arba sniegą. Tačiau aukštos temperatūros sąlygomis vasarą blogėja automobilio dinamika posūkiuose ir ilgėja stabdymo kelias. Jeigu jūs vis dėlto pasirenkate visiems sezonams skirtas padangas jūsų Volkswagen automobiliui, kaip ir žieminės padangos, jos turi būti pažymėtos „M+S“ simboliu, snaigės simboliu arba „3PMSF“. Tokie gamintojo žymėjimai, kaip „Allweather“ arba „All Season“, ir specialusis oro sąlygų ženklas (snaigė, lapas, saulė ir lietaus lašai) ant padangos šono nurodo, kad padangos yra tinkamos visiems sezonams.

Kelyje su surinktais ratais

Suraskite sau tinkamą ratlankių ir padangų derinį

Mūsų surinkti ratai ne tik optiškai ir techniškai pritaikyti prie jūsų automobilio, jie taip pat pasižymi tiksliai tinkamu ratlankių ir padangų deriniu. Jūs turėsite naudos dėl didesnio saugumo, šiuolaikiško dizaino ir puikaus valdomumo.

A grey Golf GTI TCR with complete wheels from a Volkswagen Partner on a racetrack

Pasiruošti, dėmesio, pirmyn!

Beprotektorinės padangos

Beprotektorinės padangos – tai lenktyninės padangos be protektoriaus, kurios gali būti naudojamos sausose trasose tinkamos temperatūros sąlygomis. Jos yra kilusios iš automobilių sporto ir iš principo parduodamos lenktyninės licencijos turėtojams.

Saugumas, ypač drėgmės, purvo ir sniego sąlygomis, iš tikrųjų priklauso nuo padangų protektoriaus bei jo gylio. Beprotektorinių padangų sukibimas ženkliai sumažėja ant šlapios dangos ir žemesnės temperatūros sąlygomis – automobilį gali sumėtyti, ir didėja akvaplanavimo rizika.