An Economy Service employee stands next to a blue Volkswagen Tiguan

Neprilygstama serviso kokybė už prieinamą kainą: Volkswagen Ekonomiško serviso 5+ paslauga

Naudokitės servisu, kuris atitinka jūsų automobilio rinkos vertę – skirta penkerių metų ir senesniems Volkswagen automobiliams. Prieinamos kainos pritaikytos jums ir jūsų automobiliui. Čia susipažinsite su visais privalumais, paslaugomis bei pasiūlymais bei rasite artimiausią atstovybę.

Trumpas Ekonomiško serviso 5+ paslaugos pristatymas

Volkswagen Ekonomiškas servisas 5+ apima įvairias paslaugas, atitinkančias jūsų automobilio rinkos vertę, ir užtikrina puikią atsarginių dalių kokybę. Kvalifikuoti specialistai, Volkswagen dalys ir ilgametė patirtis leidžia teikti įvairiapuses serviso paslaugas, tiksliai atitinkančias jūsų automobilį. Pasitarę su Volkswagen partneriu galėsite nuspręsti, kokių serviso paslaugų ir atsarginių dalių reikia jūsų automobiliui: Volkswagen Genuine Parts®“, „Economy“ ar „Exchange“ linijos dalių. Ir, žinoma, visoms joms bus taikoma pagal įstatymus privaloma dvejų metų garantija.

A VW Economy Service employee in a workshop

Daug privalumų – maža kaina

Mūsų Ekonomiško serviso paslauga pasižymi daugybe privalumų:

  • Atitinka esamą rinkos vertę ir aukštą Volkswagen kvalifikaciją:
    puiki serviso paslaugų kokybė ir ilgametė patirtis.
  • Kokybiškos atsarginės dalys už prieinamą kainą:
    galite rinktis originalius Volkswagen priedus ir aukštos kokybės Volkswagen Genuine Parts®“ dalis bei kitas alternatyvas pagal savo automobilio rinkos vertę, pvz., „Economy“ arba „Exchange“ linijos dalis.
  • Klientui skirta pagalba:
    gero serviso neprireiks toli ieškoti – tiesiog pasinaudokite funkcija „Rasti atstovybę“.

Raskite artimiausią Ekonomiško serviso partnerį

Naujovė. Autorizuotas serviso partneris pasiruošęs jums padėti – ieškokite atstovybės čia.

Mūsų paslaugos

Siūlome įvairias paslaugas nuo patikros iki serviso, atsargines dalis ir priedus už prieinamą kainą, automobilio remontą atsižvelgiant į jo rinkos vertę ir nusidėvėjusių dalių pakeitimo darbus. Be to, į Ekonomiško serviso 5+ paslaugas įeina:

DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Kad ir koks sudėtingas būtų jūsų klausimas, esame pasiruošę jums patarti. Mūsų ilgametė patirtis leido sukaupti didžiulę mobilumo patarimų bazę, kuria nedelsdami pasidalysime su jumis. Taip pat atsakysime į bet kokį klausimą, susijusį su Volkswagen Ekonomiško serviso paslaugomis.