VW Tiguan R side view

Naujasis „Tiguan R“.

Kaina nuo
54 028€ su PVM
Bendros degalų sąnaudos:
9,9l/100km
Bendra CO2 emisija:
225g/km
Įsibėgėjimas nuo
0 iki 100 km/h:per 4,9 s

Nuo nulio iki visiškos laivės 

Geriausiai Europoje parduodamas visureigis ir populiariausias Volkswagen“ automobilis visame pasaulyje – šiandien jį galima įsigyti su Volkswagen R“ apdaila. Bekelėje ar gatvėje – naujuoju „Tiguan R“ galite pasitikėti bet kokioje situacijoje. Visapusė saugos sistema, komfortas ir absoliutus našumas važiuojant tiek mieste, tiek užmiestyje, tiek greitkelyje. Tai patikimas bendražygis darbinėms užduotims, kasdienėms kelionėms ir šeimos atostogoms. 

Našumas

VW Tiguan R front view, a man walks along the front of the car

Pažadina naujus jausmus

R logotipas gale byloja – su šiuo naujuoju šeimos nariu leisitės į kelionę sportiniu stiliumi ir, be abejonės, ji bus greita. 235 kW (320 AG) ir maksimalus 420 Nm sukimo momentas leis pajusti dinamiką kaskart, kai vairuosite ši automobilį. 10 mm žemesnė DCC važiuoklė, sportinė stabdžių sistema, Akrapovičiaus sukurta „R-Performance“ titano išmetimo sistema, pasižyminti specialia garso patirtimi, ir 21 col. „Estoril“ lengvojo lydinio ratlankiai atskleidžia visapusę lenktyninio automobilio prigimtį. Juodos spalvos difuzorius užbaigia sportinį šio modelio įvaizdį.

R linijos dizainas

R linijai būdingas charakteris

Iš pirmo žvilgsnio pastebimas atnaujintas priekio dizainas. Radiatoriaus grotelės su R logotipu, išskirtinio dizaino buferiai ir juodos spalvos oro įleidimo angos suteikia pirmaujančiam savo klasėje automobilio dizainui išskirtinių akcentų. Naujasis „Tiguan R“ – tai visapusis talentas, skirtas naudoti kasdien ir pasižymintis išskirtiniu R linijos charakteriu.

VW Tiguan R side view

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.1

1 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.