Naujasis Multivan

Automobilis virsta susitikimo vieta

Nuo senų laikų kiekvienas naujasis Multivan sužavi savo gerbėjus nepakartojamais išskirtiniais privalumais. Nes pas mus inovacijos yra tradicija. Taip pat ir naujasis Multivan yra sukurtas visiškai iš naujo. Aprūpintas daugiau nei dvidešimtimi asistavimo sistemų jis pakelia saugumą į naują lygį. Su pažangiuoju jungiamumu, tokiu kaip „Amazon Alexa“ integracija, jis yra puikiausiai prijungtas prie tinklo. Jis yra praktiškas kasdienybėje ir daugiafunkcis, kaip niekuomet anksčiau. O hibridine pavara su įkrovimu iš elektros tinklo jis pažymi proveržį į naująją erą. Atraskite naują įrangą, pavyzdžiui, naują daugiafunkcį stalą su kintamomis padėtimi, forma ir funkcija. Naujuosius „IQ.Light“ matricinius šviesos diodų priekinius žibintus, kurie vienija saugumą ir charizmatišką dizainą. Arba patobulintą praktiškumą kasdienybėje, kuris pasiekiamas dėl naujų matmenų ir daugiafunkcės salono koncepcijos. Naujasis Multivan – naujieji išskirtiniai privalumai.

Charizmatiškas dizainas: estetinis šauktukas tiek viduje, tiek išorėje

Masalas akims eksterjere

Taip pat ir optiškai naujasis Multivan laikosi aiškaus ir nesenstančio savo protėvių dizaino, tačiau tradicinį dizainą interpretuoja naujai. Klasikinę dviejų spalvų dažų dangą1 naujajame Multivan pabrėžia chromuota juosta1, kuri tęsiasi viduriu nuo priekinių žibintų iki automobilio galo. Taurusis apšvietimo dizainas su „IQ.Light“ matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais8 eksterjere papildytas bazinėje komplektacijoje tiekiamais galiniais šviesos diodų žibintais ir projekciniu šviestuvu – Jūsų naujasis Multivan pasisveikina su Jumis ir Jums įlipant projektuoja Multivan siluetą ant dangos. Naująjį eksterjero dizainą papildo didelis spalvų ir ratlankių pasirinkimas, pavyzdžiui, naujieji 19 colių ratlankiai1 – taip Jūs galite įrengti savo naująjį Multivan visiškai pagal savo skonį.

Pavara virsta alternatyva

Naujasis Multivan tiekiamas su niekuomet anksčiau neregėta pavarų įvairove. Nes, be bazinėje komplektacijoje tiekiamos „Shift-by-Wire“ automatinės pavarų dėžės, mūsų universalusis automobilis dabar tiekiamas ir su hibridine pavara su įkrovimu iš elektros tinklo1, su kuria Jūs galėsite mėgautis visiškai nauju važiavimo Multivan potyriu. Multivan „eHybrid“ Jūs važiuosite miesto gatvėmis važiavimo išskirtinai elektra režimu lokaliai be CO2 emisijos ir beveik begarsiai. Šiuo atveju dėl 13 kWh (bendroji talpa) ličio jonų akumuliatoriaus ridos atsargos koncepcija yra tokia, kad Jūs galėtumėte įveikti savo vidutinius dienos atstumus išskirtinai elektra. Naujajame Multivan „eHybrid“ elektros variklio ir benzininio variklio su turbopripūtimu (TSI) sistemos galia sudaro 160 kW arba 218 AG. Mėgaukitės nauju važiavimo pojūčiu – su visiškai nauju važiavimo Multivan komfortu ir aukščiausios klasės lengvojo automobilio lygio valdomumu. Ir naudokitės laiku, kol Jūsų automobilis stovi, įkraudami savo Multivan, pavyzdžiui, prijungę prie namų elektros tinklo.

Tikrasis Multivan: aukštas daugiafunkciškumas ir praktiškumas kasdienybėje

Judėjimas virsta dinamika

Naujasis Multivan užtikrina patobulintą valdomumą su aukščiausios klasės lengvojo automobilio lygio dinamiško važiavimo komfortu. Pasirinkimui pateikiamas bazinis modelis (4,98 m) ir prailgintos versijos modelis (5,18 m), abu su žemesniu maždaug 1,90 m automobilio aukščiu ir nepakitusiu salono aukščiu. Su panoraminiu stikliniu stoglangiu1 naujajame Multivan yra didesnis ne tik erdvės pojūtis, bet ir realusis salono aukštis. Maksimali krovinių skyriaus talpa su panoraminiu stikliniu stoglangiu prailgintoje versijoje sudaro 4053 litrus (pakrovimas iki stogo ir pirmosios sėdynių eilės), už trečiosios sėdynių eilės bagažinės talpa yra 763 litrai (469 litrai baziniame modelyje). Nors išoriniai matmenys yra šiek tiek siauresni, salonas išlošė pločio. Taip naujasis Multivan išnaudoja savo stiprybes taip pat ir mieste – būtent derinyje su gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis jis gali kaip lengvasis automobilis žaismingai manevruoti miesto šurmulyje.

Komfortas virsta pirmąja klase

Stogas virsta dangumi