Visiškai elektrinis ID.4

Kaina nuo
47 635€ su PVM
Į klientą orientuota ridos atsarga
„Pro Performance“: 360–520km
Ridos atsarga (spartusis įkrovimas per 30 min.)
„Pro Performance“: 320km
Įkrovimo laikas namuose (visas)
„Pro Performance“: maždaug 7 val. 30min.
Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100
„Pro Performance“: 8,5s

Užsisakykite dabar ir būkite eilės priekyje

Gaukite visas naujienas apie ID.4

Sukurta didingiems žygiams

Nauja revoliucinė erdvės koncepcija, suteikianti jums laisvę. Elektroninės sistemos, kurios įkvepia. Ir lengvas intuityvus naudojimasis, dėl kurio viskas taip paprasta. Naujasis ID.4: galingas kaip visureigis, tvarus kaip ID.

Palaiko, sujungia ir atveria naujas galimybes

Inovatyvios elektroninės sistemos

Patogiai nuvažiuokite į biurą ryte, pakeliui užvežkite vaikus į mokyklą ir vakare grįžkite namo – jokių nepatogumų įkrovus akumuliatorių tik kartą1. Galite rinktis iš 52 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pure“2 modelyje ir 77 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pro“ įrangos modelyje kartu su iki 125 kW („Pure“2) ir iki 150 kW („Pro“) galia.

 

1 Į klientą orientuota ID.4 „Pro Performance“ ridos atsarga: 360–520 km. Važiuojant realiomis sąlygomis, faktinė galima ridos atsarga skiriasi priklausomai nuo važiavimo stiliaus, greičio, komforto ar papildomos įrangos naudojimo, aplinkos temperatūros, keleivių skaičiaus ir krovinio svorio, taip pat nuo vietovės reljefo. Faktinė galima ridos atsarga yra tik orientacinis vidurkis konkrečiam automobiliui ir atspindi 80 % mūsų klientų pasiektą metinį vidurkį. Apatinė intervalo riba taip pat apima važiavimą greitkeliu vidutiniu greičiu ir vairavimą esant žemai temperatūrai žiemą.
2 Bus įtraukta vėliau.

Įrengta jūsų įrangai

Ar jūsų pomėgiui reikalinga išplėstinė įranga? Ar daug transportuojate dėl darbo specifikos? ID.4 tai ne bėda – pasirenkama vilkties sija skirta kroviniams iki 750 kg (be stabdymo sistemos) arba 1 000 kg (su stabdymo sistema)1. Jei šiuo metu vilkties sijos jums nereikia, galite lengvai sulankstyti ją po buferiu atlikę kelis paprastus veiksmus.

1 12 % paaukštėjimas.

Dangiški vaizdai

Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Labas, ID., parodyk man žvaigždes“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

Pirmaukite su ID.4 1ST ir ID.4 1ST „Max“

Patraukli pradžia: ID.4 1ST

Privalumai

 • Vilkties sija
 • „Ready 2 Discover“ radijas
 • „Discover Pro“ navigacijos sistema
 • 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai „Drammen“
 • Atbulinės eigos kamera „Rear view“
 • LED priekiniai ir galiniai žibintai
 • Eismo juostos išlaikymo sistema „Lane Assist“

Išskirtinė pradžia: ID.4 1ST „Max“

Papildomi privalumai ID.4 1ST „Max“

 • „Ready 2 Discover Max“ radijas
 • 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai „Narvik“
 • „Area View“ sistema, įskaitant „Rear View“
 • LED matriciniai priekiniai žibintai ir 3D LED galinių žibintų grupė
 • „Travel Assist“ sistema
 • Papildytosios realybės projekcinis ekranas
 • Panoraminis stoglangis

El. technologija

Sieninė įkrovimo stotelė jūsų namuose – „ID. Charger“

Naudodamiesi mūsų „ID. Charger“1, namuose turite savo degalinę. Tokiu būdu ryte sėsitės jau į įkrautą ID.4, o energijos užteks visai dienai. Automobilis įkraunamas tiesiog jums miegant. Yra trijų versijų „ID. Charger“ – kiekvienas vis pažangesnis. Jei reikia, galite įsigyti ir su „Wi-Fi“, 4G bei įmontuotu elektros skaitikliu. Išmaniąsias „ID. Charger“ funkcijas galite valdyti naudodamiesi „We Charge“, „We Connect ID.“ programėlėmis.

Įdiegimo paslauga taip pat užtikrina, kad diegimas būtų kuo patogesnis jums1 – nuo nemokamo išankstinio patikrinimo internetu iki paties įdiegimo. Kitaip tariant, visos problemos išsprendžiamos vienoje vietoje. Žinoma, „ID. Charger“ gali sumontuoti ir patikimas elektrikas. Galite patogiai užsisakyti pageidaujamą „ID. Charger“ versiją ir diegimo paslaugą internetu arba tiesiogiai iš Volkswagen“ atstovybės.

1 „ID. Charger“ galite užsisakyti su Volkswagen ID.“ modeliais kaip priedą, jis nėra įtrauktas į standartinės serijos paketą.