100 % naujas. Ir vis tiek 100 % „Caddy“.

Atnaujintas pasitikėjimas: naująjį „Caddy“ patobulinome iš esmės. Be naujo, įdomaus dizaino, yra ir kitų įspūdingų ypatybių: naujoviškos pagalbinės vairavimo sistemos, aukščiausios klasės „Digital Cockpit“ valdymo aplinka, novatoriška informacijos ir pramogų sistema („Innovision Cockpit“), įskaitant mobiliąsias prijungtines paslaugas. Ir suprantama, kad naujasis „Caddy“ vis tiek bus tokia pat patikima, lanksti ir praktiška transporto priemonė, tik dar geriau paruošta visiems gyvenimo netikėtumams.

Pokyčiai neša pažangą

Intuityvus valdymas

„Caddy“ interjeras buvo perprojektuotas iš naujo, ir nemažai kas jame įgijo skaitmeninį pavidalą. Nuo šiol įsigyjant šį universalų automobilį galima pasirinkti variantą su skaitmeniniu prietaisų skydeliu: „Digital Cockpit“. To dar nebuvo. Tokiame variante prietaisų skydelis bei informacijos ir pramogų sistema sudaro vieną ypač modernų skaitmeninį rodinį („Innovision Cockpit“). Nemažai kitų valdiklių irgi tapo skaitmeniniais: tai žibintų ir matymo funkcijoms skirtų mygtukų modulis kairėje daugiafunkcio vairo pusėje ir kai kurioms meniu funkcijoms skirtų tiesiogiai pasiekiamų mygtukų modulis po informacijos ir pramogų sistema. „Caddy“ stebina ir aktyviojo keleivių skyriaus vėdinimo sistema, patogiomis, naujos koncepcijos „ergoComfort“ atskiromis sėdynėmis trečiojoje eilėje ir dar daugeliu kitų dalykų.

--:--
Polo Roof Pack

Caddy aksesuarai

Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų
gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.