Naujasis Multivan
Sveiki atvykę į naująjį pasaulį

 • Kaina nuo45 964 € įskaitant PVM
 • Variklio galia204-218 AG (150-160 kW)
 • LaimėtojasRed Dot Best of the Best

Automobilis virsta susitikimo vieta

Nuo senų laikų kiekvienas naujas Multivan žavi savo gerbėjus išskirtiniais privalumais. Nes mums inovacijos yra tradicija. Taip pat ir naujasis Multivan buvo sukurtas visiškai iš naujo. Aprūpintas daugiau nei dvidešimtimi vairuotojo asistentų jis pakelia saugumą į naują lygį. Jo junglumo pažangumą pabrežia tokios funkcijos kaip integruotas  „Amazon Alexa“ asistentas.  Jis yra praktiškas kasdienybėje ir kaip niekada daugiafunkcis. O hibridinė iš tinklo įkraunama pavara pažymi proveržį į naująją erą. Atraskite naują įrangą, pavyzdžiui, naują kintamų padėčių, formų ir funkcijų stalą, naujuosius „IQ.Light“ LED matricos priekinius žibintus, kurie apjungia saugumą ir charizmatišką dizainą. Arba daugiau praktiškumo kasdienybėje, kurį suteikia  nauji matmenys ir daugiafunkcė salono koncepcija. Naujasis Multivan – naujieji išskirtiniai privalumai.

Charizmatiškas dizainas: estetinis šauktukas tiek viduje, tiek išorėje

Akis viliojantis eksterjeras

Vizualiai naujasis Multivan laikosi savo protėvių nubrėžtos aiškios ir nesenstančios dizaino kalbos, tačiau ją interpretuoja naujai. Klasikinę dviejų spalvų dažų dangą naujajame Multivan pabrėžia chromuota juosta, kuri viduriu tęsiasi nuo priekinių žibintų iki automobilio galo. Rafinuotą apšvietimo dizainą su „IQ.Light“ LED matricos priekiniais žibintais papildo bazinėje komplektacijoje siūlomi galiniai šviesos diodų žibintai ir projekcinis šviestuvas – atidarius duris Jūsų naujasis Multivan pasisveikina su Jumis Multivan silueto projekcija ant kelio dangos. Naująjį eksterjero dizainą papildo didelis spalvų ir ratlankių pasirinkimas, pavyzdžiui, naujieji 19 colių ratlankiai – taip Jūs galite įrengti savo naująjį Multivan visiškai pagal savo skonį.

Pavara tampa alternatyva

Naujasis Multivan siūlomas su niekuomet anksčiau neregėta pavarų įvairove. Nes, be bazinėje komplektacijoje tiekiamos „Shift-by-Wire“ automatinės pavarų dėžės, mūsų universalusis automobilis dabar tiekiamas ir su iš tinklo kraunama hibridine pavara, kuri leidžia mėgautis visiškai nauju važiavimo Multivan potyriu. Multivan „eHybrid“ Jūs važiuosite miesto gatvėmis elektriniu režimu be CO2 emisijų ir beveik be garso. 13 kWh (bendroji talpa) ličio jonų akumuliatorius Jums leidžia vienu įkrovimu  įveikti vidutinius dienos atstumus išskirtinai elektra. Naujajame Multivan „eHybrid“ elektros motoro ir benzininio variklio su turbokompresoriumi (TSI) sistema išvysto 160 kW arba 218 AG. Mėgaukitės naujais važiavimo potyriais – aukščiausios klasės lengvojo automobilio važiavimo Multivan komfortu ir valdomumu. Ir nešvaistykite laiko, kol Jūsų automobilis stovi, įkraudami savo Multivan, pavyzdžiui, iš namų elektros tinklo. 

Tikras Multivan: universalumas ir praktiškumas kasdienybėje

Judėjimas tampa dinamika

Naujasis Multivan užtikrina patobulintą valdomumą ir aukščiausios klasės lengvojo automobiliui prilygstantį dinamišką važiavimo komfortą. Galima rinktis iš bazinio (4,98 m) ir prailgintos versijos modelių (5,18 m), kurie išorėje tapo žemesni, (maždaug 1,90 m), tačiau išlaikė salono aukštį. Su panoraminiu stoglangiu naujajame Multivan didesnis ne tik erdvės pojūtis, bet ir realus salono aukštis. Maksimali krovinių skyriaus talpa su panoraminiu stoglangiu prailgintoje versijoje siekia 4053 litrus (pakrovus iki stogo ir pirmosios sėdynių eilės), už trečiosios sėdynių eilės bagažinėje telpe 763 litrai (469 litrai baziniame modelyje). Nors išoriniai matmenys šiek tiek susiaurėjo, salonas tapo platesnis. Taip naujasis Multivan išnaudoja savo stiprybes ir mieste – padedamas vairuotojo asistentų jis gali žaismingai manevruoti miesto šurmulyje visai kaip lengvasis automobilis.

Komfortas virsta pirmąja klase

Stogas virsta dangumi

Visiška naujovė naujajame Multivan yra ypač didelis dviejų dalių panoraminis stoglangis –tokio Multivan dar niekada neturėjo. Jis leidžia padidinti tiek erdvės pojūtį, tiek salono aukštį ir užtikrina šviesos pripildytą saloną dienomis ir nepamirštamus momentus po žvaigždėtu dangumi naktimis. Be to, „LowE“ saugaus daugiasluoksnio stiklo danga 78 procentais sumažina šilumos patekimą. Multivan keleiviams tai reiškia galimybę tiesiog atsilošti ir mėgautis.

Technologijos: naujasis Multivan virsta išmaniaisiais namais

Bazinėje komplektacijoje esanti „Car2X“ sistema suteikia komunikacijos su kitais automobiliais ir junglia infrastruktūra galimybę, iš anksto įspėja apie pavojus. Taip pat induktyvusis Jūsų išmaniojo telefono įkrovimas, prieiga prie interneto bei daugybė USB-C sąsajų skirtų tiek vairuotojui, tiek keleiviams leidžia patogiai naudotis technologijomis . Be to, kasdienybę Jums palengvins bazinėje komplektacijoje esančios jungliosios „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugos. „Digital Cockpit“ su 26,03 cm (10,25 colio) dydžio spalvotu ekranu, projekcinis ekranas, bazinėje komplektacijoje esantis kelio ženklų atpažinimas bei informacijos ir pramogų sistema su 25,4 cm (10 colių) dydžio spalvotu ekranu atitinka naujausius standartus. Su 14 galingų garsiakalbių „Harman Kardon“ aukščiausios klasės garso sistema mes pramogas pakeliame į naują lygį. Prie to prisideda mobiliosios prijungtinės paslaugos, kurios pasauliui pirmą kartą pristatomos naujajame Multivan. Dėl pažangiojo skaitmeninimo mes pakeliame valdymą, ergonomiką ir funkcijų gausą į visiškai naują lygį – išmanusis namas Multivan automobilyje.

A hand holds a smartphone. In the background, the VW Multivan Energetic can be seen in a blur.
 • We Connect

  Naujasis skaitmeninis mobilumas

  Žinoma, naujasis Multivan yra paruoštas ir visiems naujojo skaitmeninio mobilumo privalumams su nemokamomis „We Connect“ paslaugomis – Jūsų skaitmeniniu palydovu mobiliojoje kasdienybėje. Nes, naudodamiesi atitinkama „We Connect“ programėle, Jūs galite visai patogiai valdyti svarbias automobilio funkcijas savo išmaniuoju telefonu. Mobiliosios prijungtinės paslaugos daro automobilio vairavimą dar skaitmeniškesnį, labiau prijungtą prie tinklo ir komfortiškesnį, o Jūsų naująjį Multivan – dar pažangesnį.

  Paslaugos trumpai:

  • Iškvietimas automobiliui sugedus kelyje
  • Parkavimo vieta
  • Automatinis pranešimas apie eismo įvykį
  • Automobilio būklė
  • Durys ir apšvietimas
  • Automobilio būklės ataskaita
  • Kelionės duomenys
  • Techninės priežiūros terminų planavimas
 • Wireless App-Connect

  Kaip išmaniajame telefone

  Naudodamiesi „App-Connect“ paslauga, Jūs galite be laidų perkelti savo sertifikuotas išmaniojo telefono programėles per Apple CarPlay™, Android Auto™ arba MirrorLink® į Jūsų informacijos ir pramogų sistemos jutiklinį ekraną. Taip Jūs galite naudotis savo geriausiomis programėlėmis visai kaip išmaniajame telefone ir mėgautis dar daugiau pramogų.

 • We Upgrade

  Naujų funkcijų aktyvavimas

  Premjera naujajame Multivan: daugiaspalvis vidaus atmosferą sukuriantis apšvietimas tiekiamas ir pasirinktinai gali būti įsigyjamas arba iš gamyklos,  arba tiesiog iš pačiame automobilyje integruotos bei iš „We Connect“ internetinės parduotuvių. Taip pat lengvai, kaip išmaniajame telefone, čia galima aktyvuoti ir kitas naudingas automobilio funkcijas, pavyzdžiui, tolimųjų šviesų reguliavimą „Light Assist“ arba navigaciją su informacija realiuoju laiku.

Patobulintas aukšto lygio saugumas

Jūsų naujasis Multivan yra ne tik nepaprastai komfortiškas ir junglus, bet ir nepaprastai saugus. Naujieji „IQ.Light“ LED matricos priekiniai žibintai su tolimųjų šviesų reguliavimu ir pasukimo šviesomis veikia ypač išmaniai ir įžvalgiai, todėl dar geriau apšviečia važiuojamąją dalį. Be to, iš viso siūloma daugiau nei 20 aukščiausios klasės automobiliams prilygstančių vairuotojo asistentų ir  asistavimo ir saugumo sistemų. Bazinėje komplektacijoje kartu su automatiniu atstumo reguliavimu ACC automobilyje yra „Car2X“ sistema, kuri suteikia sąveikos su kitais prie tinklo prijungtais automobiliais ir tinklu sujungta infrastruktūra galimybę, todėl gali iš anksto įspėti apie galimus pavojus. Naujajame Multivan pirmą kartą montuojama ir 360 laipsnių aplinkos vaizdo sistema „Area View“1, kuri gali tiekti realųjį aplinkos vaizdą iš paukščio skrydžio perspektyvos. Taip saugumas į naują lygį pakeliamas ir parkavimo metu. Jūsų naujasis Multivan susieja komfortą su saugumu.