Kaina nuo
65 834€ įskaitant PVM
Variklio galia
150 - 199AG
Variklio galia
150 - 199AG

Naujoji ikona

Ar galima patobulinti tai, kas jau ir taip yra tobula? Taip, galima. Kartu su savo klientais mes nuosekliai tobulinome „Multivan“ modelį. „Multivan 6.1“ toliau demonstruoja savo pirmtakų stipriąsias puses ir nustato naujus savo klasės standartus. Su moderniausiomis technologijomis ir daugiafunkciškumu be jokių kompromisų, „Multivan 6.1“ yra įvairiapusiškas automobilis visiems, kurie gyvena intensyvų gyvenimą.

Multivan 360

Multivan virtualus turas

Ypatingas

Širdyje – „Bulli“ dvasia

Kai 1950 m. rinkai buvo pateiktas pirmasis „Bulli“ modelis, niekas nesitikėjo, kad vėliau juo važiuos visas pasaulis. Iš pradžių tai buvo autobusiukas su langais, o vėliau – „Samba“. Nuosekliai tobulinamas šis modelis tapo visiems žinomu ir dėl kokybės mėgstamu „Multivan“ automobiliu. Kaip seniau, taip ir dabar vienas dalykas nepasikeitė: tai – „Bulli“ genai. Toks, koks seniau buvo „Bulli“, toks ir šiandien yra „Multivan 6.1“ – spinduliuojantis maksimalią laisvę ir lankstumą.

Apgalvota iki smulkmenų

Visos savybės
Polo Roof Pack

Multivan aksesuarai

Suteikite savo Multivan šiek tiek išskirtinumo. Nuo pagrindinių elementų iki specifinių priedų ir stilingų gyvenimo būdo atributų. Su jais tikrai būsite pastebėti!