ID. Buzz stāv un uzlādējas pie mājas.
e-mobilumas

Norime pristatyti visais aspektais apgalvotą tvaraus mobilumo pasiūlymą

Siekiame, kad transportas visiems laikams ir visais atžvilgiais taptų švaresnis bei efektyvesnis. Naujasis ID. Buzz yra geras pavyzdys, kaip tai galima pasiekti. Tai patrauklus pasirinkimas svarstantiems apie perėjimą prie elektra varomo transporto. Mūsų klientai gali viską gauti iš vienų rankų – pradedant novatoriškais automobiliais, išmaniais įkrovimo sprendimais ir baigiant tvarumo grandinę užbaigiančiu perdirbimu.

ID. Buzz – novatoriškas mobilumas

Pie mājas novietota ID. Buzz skats no priekšas.

360° žvilgsnis į elektrinį mobilumą

Klimato kaita yra vienas didžiausių ir svarbiausių mūsų laikų iššūkių. Būtent todėl mes nė akimirkai nepamirštame Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos ir išsikėlėme sau ambicingus tikslus. Prisiimame atsakomybę už visą su mūsų automobiliais susijusią pridėtinės vertės kūrimo grandinę ir siekiame iki 2050 metų tapti nulinį anglies taršos pėdsaką paliekančia įmone. Naujasis ID. Buzz yra pirmasis Volkswagen mikroautobusas nuo pat pradžių kurtas kaip elektra varoma transporto priemonė – nuo pirmojo eskizo iki paskutinių detalių. Tokios pastangos yra kompleksinio požiūrio į elektrinį mobilumą pagrindas – tai galioja ir tiekimo grandinei bei perdirbimui. Užsibrėžtus tikslus mes galime pasiekti tik visose srityse laikydamiesi tvarumo reikalavimų. Būtent todėl skaičiuojant bendrą balansą ID. Buzz išsiskiria nuline CO2 tarša, o jūs galite vairuoti šį mikroautobusą visiškai neišmesdami į aplinką CO2. Papildomai taip pat siūlomas prie automobilio derantis ID. Charger įkroviklis, kurį galite įsirengti savo namuose. Naudojant šį įkroviklį taip pat gali būti tiekiama 100 proc. iš atsinaujinančių šaltinių gaunama energiją, o tai užtikrina Volkswagen Naturstrom®“ sertifikavimas. Tuomet vairuodami savo ID. Buzz galėsite būti tikri, kad visais būdais saugote aplinką. Elektrinis Volkswagen furgonas pakeis mūsų įmonę ir vyraujantį požiūrį į tvaraus transporto sprendimus.

  • The ID. Charger wallbox from VW.

    Patogus įkrovimas naudojantis jūsų namuose įrengtu įkrovikliu

    Elektromobiliui reikalinga individuali, tvari ir jūsų mobilumo poreikius atitinkanti ekosistema. Patogiam įkrovimui namuose papildomai siūlomas „ID. Charger“ yra didelę galią užtikrinantis pažangus sprendimas. Connect ir Pro įrangos lygių modelių įkrovimą taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu naudojantis programėle. Siekdami tvarumo ir nulinės visos grandinės CO2 taršos, taip pat pasinaudokite sertifikuotu iš atsinaujinančių šaltinių gaunamos Volkswagen Naturstrom®“ energijos tiekimo pasiūlymu. Tuomet kasdien vairuodami savo ID. Buzz iš tiesų nepaliksite jokio anglies junginių taršos pėdsako.

  • The ID. Buzz is charged at a charging station.

    Patogus ir apgalvotas įkrovimas kelyje

    Vairuojant įprastą automobilį papildyti degalų baką galima tiesiog užsukus į degalinę, tačiau ir naudojantis naujuoju ID. Buzz tai yra ne ką sudėtingiau. Išvažiavę iš namų elektromobilio bateriją galite įkrauti, kur tik norite – darbe, šalia magistralės esančioje įkrovimo stotelėje, greta prekybos centro arba automobilių stovėjimo aikštelėje. Maksimali įprasto kintamosios srovės AC režimo įkrovimo galia yra 11 kW. Naudojantis sparčiuoju nuolatinės srovės DC įkrovimu, pavyzdžiui, šalia magistralinio kelio esančioje stotelėje, bateriją nuo 5 iki 80 proc. galite įkrauti maždaug per 30 minučių. ID. Buzz bateriją galima įkrauti iki 170 kW galia. Įkrovimą taip pat dar labiau palengvina naujoji „Plug & Charge“ technologija. Prisijungus prie stotelės ši sistema perduoda jūsų automobilio identifikavimo duomenis. Įkrovimo įranga tuomet atpažįsta vartotoją, o tai labai pagreitina visą procesą. 2022 metais pristatytos technologijos naudojimas palaipsniui plečiamas. „Plug & Charge“ sistema taip pat atitinka ISO standartą, o tai reiškia, kad netrukus atsiras vis daugiau „Plug & Charge“ įkrovimo stotelių. Vietovėse, kuriose „Plug & Charge“ paslauga dar nėra teikiama, jūs taip pat galite patogiai pasinaudoti savo „We Charge“ kortele arba pasirinkti įkrovimo funkciją „We Connect ID.“ programėlėje. Šiuo atveju atsiskaitymas taip pat atliekamas automatiškai, o viskas vykdoma aiškiai ir patogiai. Norėdami rasti laisvą stotelę daugiau nei 300 000 įkrovimo vietų Europoje apimančiame tinkle, tiesiog pasinaudokite „We Charge“ įkrovimo paslauga. Išnaudodami jos galimybes su savuoju ID. Buzz be jokių rūpesčių galėsite nuvykti, kur tik prireiks. Jums taps lengvai pasiekiamas vienas iš didžiausių Europoje įkrovimo tinklų, kuris ir toliau sparčiai plečiamas. 

Baterijos ir perdirbimas: garantuotas ilgaamžiškumas

Kitaip nei vidaus degimo varikliams, elektros motorams beveik nereikalinga techninė priežiūra. Tai lemia jų konstrukcija, kurioje nėra tokių besidėvinčių detalių, kaip dantyti diržai. Taip pat nenaudojama ir alyva, kurią reikėtų keisti. Tai reiškia, kad techninės priežiūros intervalai gali būti ilgesni, o apsilankymai servise – retesni. Atitinkamai sumažėja ir eksploatacijos išlaidos. Tokie šiuolaikiški elektromobiliai kaip ID. Buzz sukurti ilgalaikei eksploatacijai. Vienas iš klausimų, kurį dažniausiai kelia potencialūs klientai, yra baterijos ilgaamžiškumas. ID. Buzz montuojama aukštos įtampos ličio jonų baterija pasižymi ypač dideliu energijos ir galios tankiu. Baterija nereikalauja papildomos techninės priežiūros, jos darbiniai ciklai yra itin stabilūs, o savaiminė iškrova – minimali. Kai kurie faktoriai turi įtakos jos efektyvumui, įskaitant įkrovimo dažnumą ir pasirenkamą būdą (kintamąja ar nuolatine srove), aplinkos temperatūrą ir įkrovimo apribojimų paisymą. Laikui bėgant, dėl minėtų priežasčių nuvažiuojamas atstumas neišvengiamai mažėja.

Naujasis ID. Buzz išsiskiria savo kokybe. Suteikiame garantiją, kad aukštos įtampos baterija 8 metus arba iki 1600006 kilometrų išlaikys mažiausiai 70 proc. naudingosios talpos. Be to, baterijų mes neišmetame. Veikiau priešingai: senos baterijos leidžia dar efektyviau įgyvendinti visapusiško tvarumo strategiją. Į ją įeina ir pakartotinis baterijų pritaikymas, kuomet jos, pavyzdžiui, gali būti naudojamos energijos kaupimui. Tuo pat metu stengiamės perdirbti kuo daugiau žaliavų. Zalcgiteryje esančioje mūsų bandomojoje gamykloje perdirbama iki 97 proc. baterijos gamybai panaudotų medžiagų, įskaitant nikelį, varį ir litį.

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.