The ID. Buzz Cargo.
Naujasis ID. Buzz Cargo

Techniniai duomenys

Erdvus krovinių skyrius, skaitmeninių funkcijų gausa ir visiškai elektrinė pavara – naujasis ID. Buzz Cargo suteikia ateities komercinio mobilumo galimybes, atitinkančias beveik kiekvieno verslo poreikius. Dėl įspūdingų funkcijų ir savybių, jis gali padėti įveikti bet kokias darbo metu atsiradusias užduotis. Nuo kėbulo ir krovinių skyriaus matmenų iki pažangios elektrinės pavaros sistemos charakteristikų – čia rasite visus svarbiausius naujojo ID. Buzz Cargo išmatavimus ir techninius duomenis.

Naujojo ID. Buzz Cargo techniniai duomenys: kėbulo matmenys, svoris, keliamoji galia ir dar daugiau

Eine ID. Buzz Cargo Technische Daten Skizze.

Automobilio ilgis (mm)

4,712

Automobilio ilgis su vilkimo jungtimi (mm)

4,837

Automobilio plotis be šoninių veidrodėlių (mm)

1,985

Automobilio aukštis (mm) (H3)

1,932 – 1,953

Standartinės versijos ratų bazės ilgis (mm)

2,989

Didžiausias krovinių skyriaus tūris (m3)

3,9 (už pirmos sėdynių eilės su pertvara)

Krovinių skyriaus grindų ilgis (mm) (L1)

2 208 (su bagažinės dangčiu)

2 232 (su varstomomis durimis)

Didžiausias krovinių skyriaus plotis (mm) (B1, B2)

1 732 (didžiausias plotis tarp ratų arkų: 1 230)

Didžiausias pakrovimo angos aukštis (mm) (H4)

1,257

Krovinių skyriaus slenksčio aukštis (mm) (H2)

623

Maksimali keliamoji galia (kg)

647 – 516

Didžiausias priekabos svoris (kg)

1 000 (su stabdžių sistema, esant 12 % įkalnei)

750 (be stabdžių sistemos)

Minimalus apsisukimo spindulys (m) (W3)

11.09

Transporto priemonės svoris (kg)

2 353, įskaitant vairuotoją

4,712

Elektrinė pavara: pažangios technologijos ateičiai

Pritaikytas kasdieniam naudojimui, dinamiškas ir pristatomas užtikrinant neutralų poveikį klimatui – pažangi ID. Buzz Cargo elektrinė pavaros sistema nustato naujus Volkswagen komercinių automobilių standartus. Elektrinis variklis įrengtas galinėje automobilio dalyje siekiant efektyviai sutaupyti vietos. Jo didžiausia galia siekia 150 kW. Baterija, kurios naudingoji talpa 77 kWh, užtikrina iki 425 kilometrų nuvažiuojamą atstumą viena įkrova. Įspūdingas funkcionalumas ir pažangi pavaros sistema leidžia naujajam ID. Buzz Cargo lengvai įveikti praktiškai bet kokius kasdienius komercinės veiklos iššūkius.

 • The ID. Buzz Cargo at a charging point.

  Baterija

  Greitas įkrovimas, didelis nuvažiuojamas atstumas ir sumanūs įkrovimo sprendimai užtikrina neprilygstamą praktiškumą ir kasdienio naudojimo verslo reikmėms patogumą: aukštos įtampos ličio jonų baterija, sumontuota ID. Buzz Cargo grindyse, yra 77 kWh naudingosios talpos (nominali baterijos talpa – 82 kW). Tai reiškia, kad viena įkrova galite nuvažiuoti iki 425 kilometrų.

  Didžiausia įkrovimo galia, įkraunant bateriją kintamąja srove, pavyzdžiui, naudojant „ID.Charger“ įkroviklį, siekia 11 kW. Maksimali įkrovimo nuolatine srove galia siekia 170 kW. Kad įkrovimo procesas būtų dar lengvesnis, naudojantis „Plug & Charge“ sistema ateityje užteks tiesiog prijungti įkrovimo laidą į įkrovimo lizdą, o įkrovimas prasidės automatiškai.

  Naudojant šią technologiją, jūsų autentifikavimo duomenys automobilyje išsaugomi vieną kartą. Įkrovimo stotelė automatiškai atpažins jus – tai gerokai palengvina įkrovimo procesą. Ši technologija bus palaipsniui diegiama pagal ISO sertifikuotą standartą – tai reiškia, kad netrukus bus galima naudotis vis daugiau „Plug & Charge“ stotelių.

 • The ID. Buzz Cargo parked in a garage.

  Elektrinis variklis

  Energingas ir dinamiškas visą darbo dieną: pažangus naujojo ID. Buzz Cargo elektrinis variklis maloniai nustebins maksimalia 150 kW galia. Daug erdvės sutaupyta elektrinį variklį sumontavus ant galinės ašies – tai reiškia, kad automobilis varomas galiniais ratais. Pasiekdamas maksimalų 145 km/val. greitį, ID. Buzz Cargo yra pasiruošęs imtis praktiškai bet kokių šiuolaikinio komercinio mobilumo užduočių. Galinga elektrinė pavaros sistema leidžia nesunkiai tempti iki 1000 kilogramų sveriančią priekabą, naudojant papildomai užsakomą vilkimo jungtį. Dėl akimirksniu pasiekiamo 310 Nm sukimo momento, ID. Buzz Cargo taip pat yra itin dinamiška transporto priemonė. Jis užtikrintai suderina veržlumą ir manevringumą: dėl mažo, vos 11,09 m siekiančio apsisukimo spindulio, naująjį ID. Buzz Cargo taip pat nepaprastai lengva vairuoti siaurose didmiesčių gatvėse.

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.