Unloading an ID.Buzz Cargo parked in a back yard.
Naujasis ID. Buzz Cargo

Įranga ir įrangos paketai

Naujasis ID. Buzz Cargo atspindi svarbiausias tvaraus komercinio transporto tendencijas: elektrinė pavaros sistema, galimybė nuvažiuoti didelius atstumus ir didelė krovinių skyriaus talpa. Pagalbinės ir informacinės sistemos yra susietos į išmanųjį ryšio tinklą, įskaitant programinės įrangos atnaujinimus nuotoliniu būdu1 – tai paverčia ID. Buzz Cargo ypač universaliu ir lanksčiai pritaikomu furgonu. Norėdami dar didesnio funkcionalumo ir komforto, galite rinktis iš plačios papildomos įrangos ar visapusiškų įrangos paketų gamos. Atraskite visas galimybes čia.

1. Norint nuotoliniu būdu atnaujinti programinę įrangą, transporto priemonė turi būti prijungta prie interneto. Taip pat būtina turėti galiojančią „We Connect“ sutartį.

Įspūdingas dizainas, pritaikytas moderniam verslui

Trumpos iškyšos, ilga ratų bazė ir papildomai pasirenkamas kėbulo dažymas dviem spalvomis: unikalių naujojo ID. Buzz Cargo linijų įkvėpimo šaltiniu neabejotinai tapo pirmosios kartos Volkswagen Transporter išvaizda. Tai leido sukurti ne tik praktišką, bet ir išraiškingą dizainą su išskirtiniu funkcionalumu suderinantį novatorišką furgoną. Nors ID. Buzz Cargo yra universalus komercinis automobilis, tokios dizaino detalės kaip charakteringa šypsena ir draugiškas priekinių žibintų žvilgsnis sukelia malonias emocijas. Jis pasižymi stulbinančiai kompaktišku kėbulu, maksimaliai išnaudota interjero erdve ir vos 11,09 m siekiančiu apsisukimo spinduliu. Žinoma, naujojo ID. Buzz Cargo išvaizdą galima sukurti pagal asmeninius pageidavimus. Pasirinkimo galimybės apima plačią kėbulo spalvų paletę, naujus ratlankių dizainus ir inovatyvią žibintų technologiją.

Žaismingos spalvos

Pasirinkite savo mėgstamą spalvą. Naujasis ID. Buzz Cargo be jokių papildomų mokesčių siūlomas baltos „Candy White“ kėbulo spalvos, o pagal poreikius galima rinktis iš septynių papildomai užsakomų kėbulo dažymo variantų: penkių metalizuotų geltonos „Lime Yellow“, oranžinės „Energetic Orange“, žalios „Bay Leaf Green“, sidabrinės „Mono Silver“ ir mėlynos „Starlight Blue“ spalvų, taip pat juodos „Deep Black“ spalvos su perlamutro efektu bei dviejų spalvų dažymo. Pasirinkus pastarąjį spalvų derinį, viršutinė automobilio dalis, įskaitant stogą ir V formos variklio gaubtą, yra baltos „Candy White“ spalvos, o likęs kėbulas žemiau charakteringos jį juosiančios linijos yra nudažytas mėlyna „Starlight Blue“ spalva.

Modernus interjeras: tvarus funkcionalumas

Visa, kas svarbiausia, slypi viduje ir paverčia naująjį ID. Buzz Cargo vienu pažangiausių Volkswagen modelių bei nepakeičiamu darbo partneriu. Novatoriška ID. Buzz Cargo krovinių skyriaus koncepcija ir išmaniųjų technologijų įranga nustato naujus komercinio transporto standartus. Taip sukurtas skaitmeninių technologijų kupinas, galingas ir funkcionalus elektrinis furgonas, pasižymintis ypač erdviu krovinių skyriumi. Sumanūs sprendimai, tokie kaip praktiškos dėtuvės kabinoje ir papildomai pasirenkama mobilioji „ID. Buzz Cargo Box“ daiktadėžė, taip pat užtikrina, kad jūsų automobilis patenkintų visus poreikius. Be to, automobilio interjero apdailai visiškai nenaudojama natūrali oda, tad ID. Buzz Cargo suderina naudojimo patogumą su tvarumu.

Apgalvotas dizainas: kompaktiškas, bet erdvus

Norint produktyviai atlikti dienos darbus, svarbu turėti galimybę gabenti daug krovinių. Sukurtas panaudojant modernią MEB platformą, naujasis ID. Buzz Cargo užtikrina maksimaliai didelę krovinių skyriaus erdvę, nepaisant kompaktiškų apimčių. Pavyzdžiui, ant tvirtų krovinių skyriaus grindų su neslidžia danga telpa skersai padėti Europos standartą atitinkantys padėklai. Įspūdingas krovinių skyriaus tūris, siekiantis iki 3,9 kubinių metrų1, net 650 kg keliamoji galia ir maksimalus 2,2 metro krovinių skyriaus ilgis užtikrina, kad ID. Buzz Cargo gali pervežti sunkius ir didelių apimčių krovinius. Papildomi tvirtinimo bėgeliai krovinių skyriuje padeda saugiai prilaikyti krovinį transportavimo metu, pavyzdžiui, naudojami kartu su įtempiamais tvirtinimo diržais. Papildomai pasirinkus, stacionari pertvara tarp vairuotojo kabinos ir krovinių skyriaus gali turėti langą ir atidaromą liuką kroviniui. Taip didžiausias krovinio ilgis padidėja dar 45 centimetrais.

1.Matavimai atlikti pagal SAE V6.