The ID. Buzz Cargo is parked at a charging station.
e-mobilumas

Mūsų tikslas užtikrinti ne tik elektrifikuotą, bet ir tvarų mobilumą

e-mobilumas

Mūsų tikslas užtikrinti ne tik elektrifikuotą, bet ir tvarų mobilumą

Kad pasiektume numatytus kovos su klimato kaita tikslus, taip pat turime sumažinti išmetamojo CO2 kiekį transporto sektoriuje. Mes laikomės nuoseklaus požiūrio: norime užtikrinti, kad mobilumas būtų ekologiškesnis ir efektyvesnis, o šis tikslas būtų pasiektas tvariai. Naujasis ID.Buzz Cargo yra puikus šios kompleksinės strategijos pavyzdys. Nuo novatoriškų elektrinių automobilių iki pažangių įkrovimo sprendimų ir tvaraus atliekų perdirbimo: savo klientams norime pasiūlyti patikimas kompleksines paslaugas, kad perėjimas prie klimato atžvilgiu atsakingo elektrinio mobilumo taptų patrauklesnis.

Charging the ID. Buzz Cargo at a charging station.

Integruota koncepcija: kompleksinis požiūris į šiuolaikinį elektrinį mobilumą

Klimato kaita kelia didžiulius iššūkius aplinkai, gamtai ir visuomenei. Todėl esame įsipareigoję laikytis Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos ir išsikėlėme ambicingus tikslus. Iki 2050 m. norime tapti anglies dioksido atžvilgiu neutralia įmone ir prisiimame atsakomybę už visą savo transporto priemonių vertės kūrimo grandinę. Juk savo tikslus galime pasiekti tik imdamiesi visapusiškų ir tvarių veiksmų. Laikydamiesi kompleksinio požiūrio į elektrinį mobilumą, užtikrinsime, kad kiekviena proceso dalis – nuo žaliavų gavybos ir tiekimo grandinės iki gamybos, naudojimo ir perdirbimo – kiek įmanoma būtų vykdoma neutralizuojant anglies dioksido poveikį. Pavyzdžiui, naujasis ID. Buzz Cargo yra pirmasis Volkswagen komercinis automobilis, kuris nuo pat pradžių buvo suprojektuotas kaip elektrinė transporto priemonė – nuo pirmojo eskizo iki paskutinių detalių. ID. Buzz Cargo ne tik pasiekia jus užtikrinant neutralų anglies dioksido poveikį – jį taip pat galite vairuoti visiškai be išmetamųjų emisijų. Naudojantis įmonės automobiliu, mūsų siūlomas „ID. Charger Pro“ įkroviklis suteikia galimybę patogiai įkrauti jį namuose. Be to, jei ID. Buzz Cargo įkraunamas naudojant iš atsinaujinančių šaltinių gaunamą elektros energiją, pavyzdžiui, tiekiamą Volkswagen Naturstrom®“ arba jūsų įmonės teritorijoje įrengtos fotovoltinės sistemos, važiuoti galite be jokio poveikio klimatui. Taip naujasis elektrinis furgonas ID. Buzz Cargo padės pakeisti mūsų bendrovę ir elektrinį mobilumą dar tvaresne linkme.

  • The VW Wallbox.

    Išmanusis įkrovimas namuose naudojant savo įkroviklį

    Elektrinis mobilumas išsiskiria vienu didžiuliu privalumu, palengvinančiu kasdienį gyvenimą: elektrines transporto priemones, tokias kaip naujasis ID. Buzz Cargo, galima lengvai įkrauti namuose. Naudodamiesi „Home Charging Service“ paslauga, jūs, kaip automobilių parko valdytojas, galite lengvai padengti vairuotojų išlaidas, patiriamas namų įkrovimo stotelėje įkraunant automobilį darbo reikmėms. Viskas, ko reikia – „Charge&Fuel“ kortelė ir „ID. Charger Pro“, pažangus ir galingas įkroviklis, kuris dėl integruoto MID sertifikuoto elektros skaitiklio taip pat gali būti naudojamas atsiskaitymams už tarnybinį automobilį. Be to, jei įkrovimui naudojama sertifikuota anglies dioksido atžvilgiu neutrali žalioji elektros energija, pavyzdžiui, tiekiama Volkswagen Naturstrom®“, jūsų vairuotojai gali džiaugtis ypač tvariomis kelionėmis su ID. Buzz Cargo, kuris yra pristatomas užtikrinant neutralų poveikį klimatui.

  • The VW ID. Buzz Cargo at a charging point.

    Mobilumas visoje Europoje: patogus įkrovimas kelyje

    Su ID. Buzz Cargo komercinio mobilumo galimybės yra kaip niekada lanksčios. Naująjį elektrinį furgoną galite įkrauti bet kurio sustojimo metu, taip pat ir kelionėse: pavyzdžiui, viešoje įkrovimo stotelėje greitkelyje, prekybos centre ar statybinių prekių parduotuvėje, stovėjimo aikštelėje ar tiesiog netoli klientų. Maksimali įprasto įkrovimo kintamąja srove (AC) galia siekia 11 kW. Naudojant greitąjį įkrovimą nuolatine srove (DC), pavyzdžiui, įkrovimo stotelėje greitkelyje, baterijos įkrovimas nuo 5 iki 80 procentų gali užtrukti apie 30 minučių, jei prieinama maksimali 170 kW ID. Buzz Cargo įkrovimo galia. Kad įkrovimo procesas būtų dar lengvesnis, naudojantis „Plug & Charge“ sistema ateityje užteks tiesiog prijungti įkrovimo laidą į įkrovimo lizdą, o įkrovimas prasidės automatiškai. Naudojant šią technologiją, jūsų autentifikavimo duomenys automobilyje išsaugomi vieną kartą. Įkrovimo stotelė automatiškai jus atpažins, todėl visas procesas taps daug patogesnis. Ši technologija  bus diegiama palaipsniui pagal ISO sertifikuotą standartą, o tai reiškia, kad netrukus atsiras vis daugiau „Plug & Charge“ įkrovimo stotelių. Vietovėse, kuriose „Plug & Charge“ paslauga dar nėra prieinama, galite patogiai naudotis savo „Charge&Fuel“ kortele, suteikiančia prieigą prie daugiau nei 310 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje, o taip pat ir didžiausio Europoje greitojo įkrovimo stotelių tinklo „IONITY“. Be to, naudodamiesi „Charge&Fuel“ programėle galite lengvai ir patogiai rasti prieinamas įkrovimo vietas.