The ID. Buzz Cargo is parked at a charging station.
e-mobilumas

Mūsų tikslas užtikrinti ne tik elektrifikuotą, bet ir tvarų mobilumą

e-mobilumas

Mūsų tikslas užtikrinti ne tik elektrifikuotą, bet ir tvarų mobilumą

Kad pasiektume numatytus kovos su klimato kaita tikslus, taip pat turime sumažinti išmetamojo CO2 kiekį transporto sektoriuje. Mes laikomės nuoseklaus požiūrio: norime užtikrinti, kad mobilumas būtų ekologiškesnis ir efektyvesnis, o šis tikslas būtų pasiektas tvariai. Naujasis ID.Buzz Cargo yra puikus šios kompleksinės strategijos pavyzdys. Nuo novatoriškų elektrinių automobilių iki pažangių įkrovimo sprendimų ir tvaraus atliekų perdirbimo: savo klientams norime pasiūlyti patikimas kompleksines paslaugas, kad perėjimas prie klimato atžvilgiu atsakingo elektrinio mobilumo taptų patrauklesnis.

Charging the ID. Buzz Cargo at a charging station.

Integruota koncepcija: kompleksinis požiūris į šiuolaikinį elektrinį mobilumą

Klimato kaita kelia didžiulius iššūkius aplinkai, gamtai ir visuomenei. Todėl esame įsipareigoję laikytis Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos ir išsikėlėme ambicingus tikslus. Iki 2050 m. norime tapti anglies dioksido atžvilgiu neutralia įmone ir prisiimame atsakomybę už visą savo transporto priemonių vertės kūrimo grandinę. Juk savo tikslus galime pasiekti tik imdamiesi visapusiškų ir tvarių veiksmų. Laikydamiesi kompleksinio požiūrio į elektrinį mobilumą, užtikrinsime, kad kiekviena proceso dalis – nuo žaliavų gavybos ir tiekimo grandinės iki gamybos, naudojimo ir perdirbimo – kiek įmanoma būtų vykdoma neutralizuojant anglies dioksido poveikį. Pavyzdžiui, naujasis ID. Buzz Cargo yra pirmasis Volkswagen komercinis automobilis, kuris nuo pat pradžių buvo suprojektuotas kaip elektrinė transporto priemonė – nuo pirmojo eskizo iki paskutinių detalių. ID. Buzz Cargo ne tik pasiekia jus užtikrinant neutralų anglies dioksido poveikį – jį taip pat galite vairuoti visiškai be išmetamųjų emisijų. Naudojantis įmonės automobiliu, mūsų siūlomas „ID. Charger Pro“ įkroviklis suteikia galimybę patogiai įkrauti jį namuose. Be to, jei ID. Buzz Cargo įkraunamas naudojant iš atsinaujinančių šaltinių gaunamą elektros energiją, pavyzdžiui, tiekiamą Volkswagen Naturstrom®“ arba jūsų įmonės teritorijoje įrengtos fotovoltinės sistemos, važiuoti galite be jokio poveikio klimatui. Taip naujasis elektrinis furgonas ID. Buzz Cargo padės pakeisti mūsų bendrovę ir elektrinį mobilumą dar tvaresne linkme.

 • The VW Wallbox.

  Išmanusis įkrovimas namuose naudojant savo įkroviklį

  Elektrinis mobilumas išsiskiria vienu didžiuliu privalumu, palengvinančiu kasdienį gyvenimą: elektrines transporto priemones, tokias kaip naujasis ID. Buzz Cargo, galima lengvai įkrauti namuose. Naudodamiesi „Home Charging Service“ paslauga, jūs, kaip automobilių parko valdytojas, galite lengvai padengti vairuotojų išlaidas, patiriamas namų įkrovimo stotelėje įkraunant automobilį darbo reikmėms. Viskas, ko reikia – „Charge&Fuel“ kortelė ir „ID. Charger Pro“, pažangus ir galingas įkroviklis, kuris dėl integruoto MID sertifikuoto elektros skaitiklio taip pat gali būti naudojamas atsiskaitymams už tarnybinį automobilį. Be to, jei įkrovimui naudojama sertifikuota anglies dioksido atžvilgiu neutrali žalioji elektros energija, pavyzdžiui, tiekiama Volkswagen Naturstrom®“, jūsų vairuotojai gali džiaugtis ypač tvariomis kelionėmis su ID. Buzz Cargo, kuris yra pristatomas užtikrinant neutralų poveikį klimatui.

 • The VW ID. Buzz Cargo at a charging point.

  Mobilumas visoje Europoje: patogus įkrovimas kelyje

  Su ID. Buzz Cargo komercinio mobilumo galimybės yra kaip niekada lanksčios. Naująjį elektrinį furgoną galite įkrauti bet kurio sustojimo metu, taip pat ir kelionėse: pavyzdžiui, viešoje įkrovimo stotelėje greitkelyje, prekybos centre ar statybinių prekių parduotuvėje, stovėjimo aikštelėje ar tiesiog netoli klientų. Maksimali įprasto įkrovimo kintamąja srove (AC) galia siekia 11 kW. Naudojant greitąjį įkrovimą nuolatine srove (DC), pavyzdžiui, įkrovimo stotelėje greitkelyje, baterijos įkrovimas nuo 5 iki 80 procentų gali užtrukti apie 30 minučių, jei prieinama maksimali 170 kW ID. Buzz Cargo įkrovimo galia. Kad įkrovimo procesas būtų dar lengvesnis, naudojantis „Plug & Charge“ sistema ateityje užteks tiesiog prijungti įkrovimo laidą į įkrovimo lizdą, o įkrovimas prasidės automatiškai. Naudojant šią technologiją, jūsų autentifikavimo duomenys automobilyje išsaugomi vieną kartą. Įkrovimo stotelė automatiškai jus atpažins, todėl visas procesas taps daug patogesnis. Ši technologija  bus diegiama palaipsniui pagal ISO sertifikuotą standartą, o tai reiškia, kad netrukus atsiras vis daugiau „Plug & Charge“ įkrovimo stotelių. Vietovėse, kuriose „Plug & Charge“ paslauga dar nėra prieinama, galite patogiai naudotis savo „Charge&Fuel“ kortele, suteikiančia prieigą prie daugiau nei 310 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje, o taip pat ir didžiausio Europoje greitojo įkrovimo stotelių tinklo „IONITY“. Be to, naudodamiesi „Charge&Fuel“ programėle galite lengvai ir patogiai rasti prieinamas įkrovimo vietas.

 • The ID. Buzz Cargo parked at an industrial site.

  Įkrovimas darbo metu: jums pritaikyti individualūs sprendimai

  Ekologiškas, pažangus ir praktiškas – naujasis ID. Buzz Cargo palengvina perėjimą prie modernaus komercinio transporto. Kartu kyla klausimas: kokie įkrovimo sprendimai reikalingi įmonėje? Naudojant tinkamą įkroviklį, pavyzdžiui, papildomai pasirenkamą „ID. Charger Pro“, galite patogiai įkrauti savo ID. Buzz Cargo darbe arba palikę automobilį darbo dienos pabaigoje. Pažangi ir galinga „ID. Charger Pro“ įkrovimo stotelė dėl MID sertifikuoto elektros skaitiklio, be kitų funkcijų, pasižymi profesionalia skaitmenine prieiga ir sąskaitų išrašymo sistemomis. Jei norite, kad įkrovimas būtų spartesnis, kai, pavyzdžiui, jūsų ID. Buzz Cargo dienos metu naudojamas prekių pristatymui, verta apsvarstyti galimybę įsigyti pajėgesnę įkrovimo nuolatine srove (DC) stotelę.  Norėtumėte vienoje vietoje įkrauti kelias elektrines transporto priemones ir pasiūlyti įkrovimo galimybę lankytojams? Tokiu atveju jums padės apkrovos valdymo sistema. Esant dideliems transporto priemonių parkams, išmanioji technologija užtikrina, kad turima įkrovimo galia būtų optimaliai paskirstyta visoms įkraunamoms elektrinėms transporto priemonėms. Tai padeda išvengti didelių investicinių išlaidų plečiant tinklą ir energijos sąnaudų pikų, dėl kurių padidėtų kasmet mokama paslaugos kaina. Be to, jūsų įmonės pastato stogas yra ideali vieta įrengti saulės elektrinę, kuri aprūpintų energija įkrovimo taškus. Tai ne tik padėtų naudoti naująjį ID. Buzz Cargo ypač tvariai, bet ir leistų prisidėti prie bendrojo elektros tinklo apkrovos sumažinimo, o jūs taptumėte mažiau priklausomi nuo elektros energijos kainų tendencijų.

Baterijos ir jų perdirbimas: patikimos, ilgaamžės, tvarios

Ilgesni techninės patikros intervalai, mažiau apsilankymų serviso centre ir mažesnės techninės priežiūros išlaidos. Skirtingai nei vidaus degimo varikliai, elektrinės pavaros sistemos varikliai nereikalauja daug priežiūros, nes neturi dylančių dalių, pavyzdžiui, dantyto paskirstymo diržo, ir nereikia keisti alyvos. Kadangi šiuolaikinės elektrinės transporto priemonės, tokios kaip naujasis ID. Buzz Cargo, yra suprojektuotos eksploatuoti ilgą laiką, daug potencialių klientų dažnai teiraujasi dėl įkraunamos baterijos tarnavimo trukmės. Įsigiję naująjį ID. Buzz Cargo, galite tikėtis aukštos kokybės. Garantuojame, kad aukštos įtampos ličio jonų baterijos naudingoji talpa po aštuonerių metų arba nuvažiavus 160 000 km bus ne mažesnė kaip 70 proc. Baterija pasižymi ypač dideliu energijos ir galios tankiu, o taip pat – ilga tarnavimo trukme, mažu savaiminiu išsikrovimu ir nereikalauja techninės priežiūros.

 

Vis dėlto, tokie veiksniai kaip įkrovimo ciklų skaičius ir tipas (kintamąja ar nuolatine srove), įkrovimo ribų laikymasis ar aplinkos temperatūra turi įtakos baterijos tarnavimo trukmei. Laikui bėgant tai neišvengiamai lemia sumažėjusį automobilio nuvažiuojamą atstumą. Visgi, tai nereiškia, kad senas baterijas reikia išmesti. Priešingai – galite svariai prisidėti prie dar tvaresnio mūsų kompleksinės strategijos įgyvendinimo, pavyzdžiui, „pakartotinio pritaikymo“ programų, kurias įgyvendindami iš elektrinių transporto priemonių pašalintas baterijas panaudojame kaip, tarkime, elektros energijos kaupiklius. Kartu siekiame perdirbti didelę dalį žaliavų, pavyzdžiui, mūsų bandomojoje gamykloje Zalcgiteryje jau dabar galima perdirbti iki 97 proc. baterijų žaliavų, tokių kaip nikelis, varis ir litis.

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.