„We Connect“ Komforto paslaugos - Tarsi padaryta specialiai Jums
1

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Patogumas.
Kaip tik Jums.

Jums reikalinga transporto priemonė, tačiau raktą turi Jūsų partneris? Tiesiog atsisiųskite jį išmaniuoju telefonu. Naudojant suasmeninimo funkcijas bus akimirksniu aktyvinami Jūsų asmeniniai nustatymai. Jauskitės kaip namie, net ir tada, kai važiuojate į biurą: tiesiog pasakykite „nuvežk mane į darbą“ ir Jūsų Volkswagen“ automobilis įjungs navigaciją. Nes jis supranta Jus geriau nei bet kada. Tai – komandinis darbas.

Automatinis pašildymas internetu

Šaltomis dienomis pašildykite automobilį, kol pusryčiaujate. Be to, su „We Connect“ automatinio pašildymo* paslauga galite nustatyti išvykimo laikus, kad savo automobilį visada rastumėte pašildytą ir atitirpusį.

* Tik su pasirinktine autonominio šildymo realiuoju laiku įranga.

„We Connect“ - Prieš važiuodami iš anksto pašildykite automobilį išmaniuoju telefonu
„We Connect“ - Jūsų išmanusis telefonas tampa automobilio rakteliu

Mobilusis raktelis

Adé raktelio paieška – jūsų išmanusis telefonas kaip mobilusis raktelis* atrakina ir paleidžia jūsų Volkswagen“ vienu mostelėjimu. Siųskite kitus mobiliuosius raktelius savo draugams ir šeimos nariams ir leiskite jiems paprastai naudotis savo automobiliu. Pirmaisiais mobiliaisiais rakteliais galite naudotis nemokamai, o vėliau galite juos įsigyti tiesiogiai informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba „We Connect“ internetinėje parduotuvėjeAtidaryti nuorodą.  Alternatyviai galite vietoje pasikonsultuoti su savo Volkswagen“ partneriu, iš kurio galite gauti ir kuponą, kurį galima panaudoti ir įsigyjant mobilųjį raktelį mūsų parduotuvėse.

* Suderinama tik su pasirinktine „Discover Pro“ navigacijos sistema (skirta „Passat“, „Arteon“ ir „Golf“ modeliams) arba „Discover Media“ (tik „Golf“ modeliui) ir kartu naudojant „We Connect“ taikomąją programą. Iš pradžių modelyje „Passat“ ir „Arteon“ siūlomi penki nemokami mobilieji rakteliai, taip pat ir modelyje „Golf“, įsigijus šią funkciją. Mobilųjį raktelį galima gauti per pirmuosius 4 metus po „We Connect“ sutarties sudarymo. Perduodant mobilųjį raktelį, reikia patikrinti raktų siuntėjo tapatybę, naudojant Volkswagen Ident“ procedūrą. Įdiegus mobilųjį raktelį suderinamumą turinčiame išmaniajame telefoneAtidaryti nuorodą, mobilusis raktelis galioja galutiniame prietaise vienerius metus.

Suasmeninimas

Jūsų Volkswagen“ atpažįsta Jus ir sukūrus Jūsų Volkswagen“ paskyrą bei pirmąkart prisiregistravus transporto priemonėje automatiškai bei priklausomai nuo įrangos aktyvina Jūsų individualius įvairių sistemų nustatymus, pradedant sėdynės, apšvietimo, kondicionavimo, informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemomis ir baigiant pagalbine vairavimo sistema. Maksimalus komfortas, kai įvairūs naudotojai keičia automobilius.

„We Connect“ - Tiesiog perimkite suasmenintus nustatymus
„We Connect“ - Valdymas balsu internetu

Valdymas balsu internetu

Atnaujinę pasirinktinį valdymą balsu realiuoju laiku*, valdymas balsu bus dar geresnis. Pasirinkite savo mėgstamą muziką internetu, susiraskite savo mėgstamiausią internetinę radijo stotį naudodami balso įvestį ir naršydami naudokite intuityvią kelionės tikslo įvestį. Naujajame „Golf“ dar galėsite diktuoti elektroninius laiškus, juos išklausyti arba valdyti savo „In-Car“ taikomąją programą – neatitraukdami akių nuo kelio.

* Valdymo balsu (realiuoju laiku) funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: vokiečių, anglų (GB ir US), prancūzų, ispanų, čekų ir italų. 

Techninės priežiūros terminų planavimas

Kad kasdienybėje dėmesį galėtumėte sutelkti į svarbiausius dalykus, jūsų Volkswagen“ pasirūpins techninės priežiūros terminais. Priartėjus techninės priežiūros įvykiui, pvz., inspekcinei techninei priežiūrai arba alyvos keitimui, pageidaujant jūsų transporto priemonė per turimą interneto ryšį pateikia visus svarbius duomenis jūsų pasirinktam serviso partneriui, kuris susisieks su jumis dėl techninės priežiūros termino.* Volkswagen“ serviso partnerį galite visai paprastai ir asmeniškai surasti ir pasirinkti „myVolkswagenAtidaryti nuorodą“ arba „We Connect“ taikomojoje programoje. Perduodant duomenis jūsų dirbtuvės gali net įvertinti, kiek laiko turėtumėte suplanuoti techninės priežiūros terminui. Taip dėl techninės priežiūros termino susitarsite beveik savaime.

* Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą pateikta pareiškime apie privatumo apsaugą, šioje nuorodoje: www.myvolkswagen.net/weconnect-legal-mod123Atidaryti nuorodą

Teikimo „We Connect“ - paprasta susitarti dėl techninės priežiūros terminų

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 8-800-30723 (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
weconnect-support@volkswagen.deRašyti el. laišką

Jus taip pat gali sudominti

„We Connect“. Taip savo Volkswagen“ paversite prijungiamu automobiliu.

Taip nuolatos mėgausitės bendravimu. Naudodamiesi prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect” funkcijomis, Jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect“. Be to, reikia sudaryti atskirą „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ adresu www.myvolkswagen.net arba per taikomąją programą Volkswagen We Connect“ (ją galima rasti „App Store“ ir „Google Play Store“). „We Connect Plus“ atveju, per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba per Volkswagen We Connect“ taikomąją programą ir naudotis paslaugomis visą sutartą nemokamą laikotarpį.Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Su tuo susijusias duomenų sąnaudas, patirtas Europoje tinklo aprėptyje, padengia Volkswagen AG“, išskyrus „Streaming & Internet“ paslaugas ir atskiras „In-Car“ taikomąsias programas. Paslaugų „Streaming & Internet“ ir kai kurių „In-Car“ taikomųjų programų bei WLAN prieigos taško naudojimui per išorinį mobiliojo ryšio partnerį „Cubic Telecom“ tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių gali būti naudojami mokami duomenų paketai. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi naudotojai ir transporto priemonės keleiviai. Informacija apie sąlygas, kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. Internetiniu radiju ir srautiniu multimedijos perdavimu bei WLAN viešosios interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliajame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Šiuo atveju atitinkamos paslaugos teikiamos tik pagal Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo sudarytą arba atskirai sudarytą mobiliojo ryšio paslaugų sutartį ir tik atitinkamo mobiliojo ryšio tinklo veikimo zonoje. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Jei norite naudoti nemokamą Volkswagen We Connect“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.   Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis priklauso ir nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laikotarpį. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos sužinosite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir savo Volkswagen“ partnerio. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.