Iš arti rodomas vyras abiem rankomis laiko išmanųjį telefoną. Ekrane galima matyti „We Connect ID.“ taikomąją programą
1,3,4

„ID.“ kontrolė.
Išsamiai informuoti.

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,3–16,3; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 326–537 km.

„ID.“ kontrolė.
Išsamiai informuoti.

Grįžę namo svarstote, ar Jūsų elektromobilis pakankamai įkrautas, kad kitą rytą galėtumėte keliauti. Laimė, į šį klausimą gali atsakyti išmanusis telefonas, kuriuo galite pateikti užklausą dėl Jūsų „ID.“ akumuliatoriaus, durų ir žibintų būsenos. Vėlai vakare nukritus temperatūrai, per taikomąją programą Jums laiku primenama, kad reikia iš anksto pašildyti akumuliatorių5. Todėl kitą dieną galite pradėti ramiai.

Jūsų „ID.“ transporto priemonės būklė 

Naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa galite pamatyti savo elektromobilio įkrovimo būseną ir ridos atsargą. Nežinote, ar durys ir langai yra uždaryti, arba šviesa „ID.“ automobilyje yra išjungta? Tai galite sužinoti ir patogiai įsitaisę ant sofos, naudodamiesi taikomąja programa. Jausitės ramus.

Pilkos spalvos „VW ID.5“ vaizdas iš galo, pirmame plane moteris naudojasi išmaniuoju telefonu
6,3,4
6.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,5–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 478-544 km.
Gulinti moteris su šypsena žiūri į išmanųjį telefoną

Jūsų „ID.“ parkavimo vieta 

Pastatėte automobilį naujame mieste ar didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje ir pamiršote, kur tiksliai yra Jūsų automobilis? Naudojant „We Connect“ ieškoti nereikės. „We Connect ID.“ taikomoji programa įsimena paskutinę Jūsų „ID.“ buvimo vietą ir, pageidaujant, nukreipia tiesiai ten. Todėl Jums nereikės klaidžioti.

Nurodymai dėl temperatūros Jūsų „ID.“ automobiliui 

Žema lauko temperatūra gali turėti įtakos akumuliatoriaus veikimui. „We Connect ID.“ taikomoji programa siunčia Jums rekomendaciją iš anksto pašildyti5 arba įkrauti akumuliatorių, kai orų prognozė Jūsų buvimo vietoje ir akumuliatoriaus įkrovos lygis tampa kritiški. Jums bus patarta nustatyti išvykimo laiką arba įkrauti „ID.“, kad dėl šalto oro būtų išvengta ridos atsargos sumažėjimo.

Vyras žiemos peizaže žiūri į išmanųjį telefoną
Vyras su išmaniuoju telefonu rankoje stovi prie lango, fone - mėlynos spalvos „VW ID.4“

Įkrovimas su Jūsų „ID.“ 

„We Connect ID.“ taikomoji programa paverčia Jūsų išmanųjį telefoną nuotolinio valdymo pultu, kuriuo galite patogiai paleisti ir sustabdyti įkrovimo procesus. Be to, galite stebėti likusį įkrovimo laiką, esamą ridos atsargą ir elektromobilio įkrovimo būseną net tada, kai jame nesėdite.

Skaitmeninė transporto priemonės literatūra Jūsų „ID.“ automobilyje 

Dabar galite lengvai pasiekti svarbią naudojimo informaciją skaitmeninėje transporto priemonės literatūroje, kuri yra „ID.“ informacijos ir pramogų sistemoje. Taip prireikus galėsite gauti greitus atsakymus į klausimus apie savo elektromobilio funkcijas, prijungtines paslaugas ir pagalbos vairuotojui sistemas. Pradiniam naudojimui „We Connect“ aktyvuoti nebūtina, tačiau tai yra būtina sąlyga vėlesniems atnaujinimams per informacijos ir pramogų sistemą.

Informacijos ir pramogų sistema „ID.5“ automobilyje, ekrane rodoma skaitmeninė transporto priemonės literatūra

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
3.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje nukrypsta dėl vairavimo būdo, greičio, komforto/šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus/krovinio dydžio ir topografijos.
4.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

5.
Galimybė jomis naudotis priklauso nuo transporto priemonės programinės įrangos versijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo Volkswagen“ partneriu arba Volkswagen“ klientų aptarnavimo tarnyba.