Iš arti rodomas vyras abiem rankomis laiko išmanųjį telefoną. Ekrane galima matyti „We Connect ID.“ taikomąją programą
1,3,4

„ID.“ kontrolė.
Išsamiai informuoti.

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 14,8–14,4; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO₂ emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„ID.“ kontrolė.
Išsamiai informuoti.

Grįžę namo svarstote, ar Jūsų elektromobilis pakankamai įkrautas, kad kitą rytą galėtumėte keliauti. Laimė, į šį klausimą gali atsakyti išmanusis telefonas, kuriuo galite pateikti užklausą dėl Jūsų „ID.“ akumuliatoriaus, durų ir žibintų būsenos. Vėlai vakare nukritus temperatūrai, per taikomąją programą Jums laiku primenama, kad reikia iš anksto pašildyti akumuliatorių5. Todėl kitą dieną galite pradėti ramiai.

Jūsų „ID.“ transporto priemonės būklė 

Naudodamiesi „We Connect ID.“ taikomąja programa galite pamatyti savo elektromobilio įkrovimo būseną ir ridos atsargą. Nežinote, ar durys ir langai yra uždaryti, arba šviesa „ID.“ automobilyje yra išjungta? Tai galite sužinoti ir patogiai įsitaisę ant sofos, naudodamiesi taikomąja programa. Jausitės ramus.

Pilkos spalvos „VW ID.5“ vaizdas iš galo, pirmame plane moteris naudojasi išmaniuoju telefonu
3,4,6
6.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 480-544 km. Duomenys apie sąnaudas ir CO₂ emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
Asmuo mėlynu kostiumu eina link stovinčio pilkos spalvos VW ID.3

Jūsų „ID.“ parkavimo vieta 

Pastatėte automobilį naujame mieste ar didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje ir pamiršote, kur tiksliai yra Jūsų automobilis? Naudojant „We Connect“ ieškoti nereikės. „We Connect ID.“ taikomoji programa įsimena paskutinę Jūsų „ID.“ buvimo vietą ir, pageidaujant, nukreipia tiesiai ten. Todėl Jums nereikės klaidžioti.

Nurodymai dėl temperatūros Jūsų „ID.“ automobiliui 

Žema lauko temperatūra gali turėti įtakos akumuliatoriaus veikimui. „We Connect ID.“ taikomoji programa siunčia Jums rekomendaciją iš anksto pašildyti5 arba įkrauti akumuliatorių, kai orų prognozė Jūsų buvimo vietoje ir akumuliatoriaus įkrovos lygis tampa kritiški. Jums bus patarta nustatyti išvykimo laiką arba įkrauti „ID.“, kad dėl šalto oro būtų išvengta ridos atsargos sumažėjimo.

Vyras žiemos peizaže žiūri į išmanųjį telefoną
Vyras su išmaniuoju telefonu rankoje stovi prie lango, fone - mėlynos spalvos „VW ID.4“

Įkrovimas su Jūsų „ID.“ 

„We Connect ID.“ taikomoji programa paverčia Jūsų išmanųjį telefoną nuotolinio valdymo pultu, kuriuo galite patogiai paleisti ir sustabdyti įkrovimo procesus. Be to, galite stebėti likusį įkrovimo laiką, esamą ridos atsargą ir elektromobilio įkrovimo būseną net tada, kai jame nesėdite.

Skaitmeninė transporto priemonės literatūra Jūsų „ID.“ automobilyje 

Dabar galite lengvai pasiekti svarbią naudojimo informaciją skaitmeninėje transporto priemonės literatūroje, kuri yra „ID.“ informacijos ir pramogų sistemoje. Taip prireikus galėsite gauti greitus atsakymus į klausimus apie savo elektromobilio funkcijas, prijungtines paslaugas ir pagalbos vairuotojui sistemas. Pradiniam naudojimui „We Connect“ aktyvuoti nebūtina, tačiau tai yra būtina sąlyga vėlesniems atnaujinimams per informacijos ir pramogų sistemą.

Informacijos ir pramogų sistema „ID.5“ automobilyje, ekrane rodoma skaitmeninė transporto priemonės literatūra